informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' LG Ergo 27QN880-B - prezentacja monitora o świetnej ergonomii
W ostatnim czasie często opisywaliśmy monitory LG, przy czym były to produkty głównie dla graczy. Tym razem przyjrzymy się natomiast konstrukcji z serii Ergo, a konkretnie urządzeniu o nazwie 27QN880-B. Jest to monitor dla osób, dla których ergonomia jest niemniej istotna jak sama specyfikacja sprzętowa. Przyjrzyjmy się rozwiązaniom oferowanym przez ten produkt.MSI MPG Z490 Carbon EX X - płyta główna z blokiem chłodzenia cieczą
W segmencie płyt głównych konkurencje jest ogromna i dlatego firmy chcą, by ich produkty wyróżniały się na tle innych. Model MSI MPG Z490 Carbon EK X jest takim właśnie sprzętem, a to za sprawą zamontowanego na nim bloku chłodzenia cieczą, przygotowanego przez firmę EKWB. Sprawdźmy, co ma do zaoferowania ta płyta główna.DICE udostępnia ostatnią dużą aktualizację dla Battlefield V
Dzisiaj na serwery trafiła ostatnia duża aktualizacja zawartości do gry Battlefield V. Wraz z jej wydaniem studio DICE oficjalnie przechodzi do prac nad innymi projektami, równocześnie wspierając swoją ostatnią produkcję mniejszymi łatkami i udostępniając zadania społecznościowe. Sprawdźmy, jakie są największe zmiany wprowadzone w letniej aktualizacji BF5.Intel nie wprowadzi w tym roku na rynek procesorów Core-X i Core-S 11. generacji
Wygląda na to, że do końca roku Intel nie wprowadzi już żadnych nowych procesorów dla desktopów. Tak ma wynikać ze slajdów z prezentacji Intel Partner Connect, które pojawiły się na forum Asusa. Szczególnie słabo sytuacja wygląda w przypadku platformy HEDT, która jako jedyna nie doczekała się i raczej już nie doczeka w 2020 roku odświeżenia.


Intel Rocket Lake - ośmiordzeniowy procesor przetestowany w 3DMarku
Baza danych 3DMarka kolejny już raz ujawniła pierwsze dane na temat jednego ze zmierzających na rynek chipów. Tym razem w benchmarku przetestowano ośmiordzeniowy procesor z rodziny Rocket Lake-S, która w przyszłości zastąpi debiutujące niedawno modele Comet Lake-S. Sprawdźmy, jak procesor poradził sobie w testach.


AMD "Big Navi" trafi na rynek przed premierą konsol PS5 i Xbox Series X
Podczas Bank of Americta 2020 Securities Global Technology Conference dyrektor finansowy AMD Devinder Kumar zapowiedział, że to Navi 2X będzie pierwszym produktem z rodziny RDNA 2. Jak wiemy, wspomniana architektura jest też stosowana w konsolach, więc zgodnie z tym oświadczeniem nowe karty powinny pojawić się na rynku przed PS5 i Xbox Series X.


Statystyki rynku układów graficznych w pierwszym kwartale 2020 roku
Jon Peddie Research udostępnił raport na temat dostaw układów graficznych w pierwszym kwartale 2020 roku. Z zebranych danych dowiedzieliśmy się, że w porównaniu do danych za odpowiadający okres ubiegłego roku zanotowano lepsze wyniki, ale widać też wyraźny spadek kwartał do kwartału. Jedyną firmą, która nie miała wielkich powodów do niezadowolenia był tym razem Intel.


Apple podnosi cenę RAM-u w MacBookach Pro do absurdalnego, nawet jak na tę markę, poziomu
Ile trzeba zapłacić? Apple od lat słynie z nietypowej stylistyki swoich produktów, ich wysokiej wydajności, bardzo dopracowanego oprogramowania, lekkiego zacofania technicznego pod niektórymi względami na tle konkurencji, rewelacyjnego wsparcia oraz horrendalnie wysokich cen. Świetnym przykładem tego ostatniego jest chociażby podstawka pod monitor, za którą gigant z Cupertino życzył sobie... 999 dolarów.


Huawei już niedługo może pokazać smartfona z kamerą pod ekranem
Czyżby wyczekiwany przez wiele osób przełom na rynku smartfonów był już coraz bliżej? Jubileuszowy iPhone X zrewolucjonizował rynek urządzeń przenośnych, dając nam duży ekran i stylistykę opartą na notchu. Niestety, charakterystyczne wcięcie w wyświetlaczu szybko zaczęto nazywać topornym, a poszczególnie producenci elektroniki cały czas szukają dla niego realnych alternatyw.


Frostpunk - znamy szczegóły dotyczące najnowszego DLC
Jest na co czekać. Pamiętacie jeszcze Frostpunka? Gra zadebiutowała w 2018 roku jako kolejne dzieło 11 bit studios, czyli twórców słynnego This War of Mine i szybko zebrała bardzo dobre opinie tak ze strony graczy, jak i recenzentów. Mogłoby się wydawać, że 2 lata po premierze tytuł nie jest już rozwijany, ale nic bardziej mylnego.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'