informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Kidawa-Błońska w rocznicę 4 czerwca: "Musimy wygrać te wybory". Powtórzyła słowa Wałęsy z 1989 r.
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1f/cc/18/z26002463M,Obchody-rocznicy-4-czerwca-pod-dawna-siedziba-Komi.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Historia się powtarza. Znów jesteśmy w sytuacji, że musimy wygrać wybory. Nie dla siebie, ale dla wolności, dla wartości, dla demokracji, dla Polski - mówiła wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska w 31. rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 r.Członek sztabu Hołowni oraz zwolennik twardej prawicy zbierają podpisy dla Trzaskowskiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6a/37/16/z23294570M,Grzegorz-Wysocki-w-kwietniu-2018-r---jako-owczesny.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie wyobrażam sobie, aby w wyborach prezydenta nie wziął udziału kandydat największej partii opozycyjnej - tak deklarację zbierania podpisów dla Rafała Trzaskowskiego uzasadnia Grzegorz Wysocki, stołeczny samorządowiec, sympatyzujący z PiS i narodowcami. Podpisy zbiera też Jan Rey z warszawskiej ekipy Szymona Hołowni.Muzea i pomnik w powijakach. Na stulecie Bitwy Warszawskiej stanie tylko pomnik Matki Boskiej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/56/ed/17/z25090390M,Sierpien-2019-r--Na-polach-pod-Ossowem-kolo-Wolomi.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wyjątkowy pech. Stulecie naszego zwycięstwa, a my nie możemy go zaprezentować - złości się Krzysztof Chaciński, burmistrz Radzymina. Zapowiada za to prezentację projektu Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 r. A co z podobną placówką, którą rząd obiecywał w Ossowie?Rafał Trzaskowski zaniósł podpisy do PKW. Zorganizował przemarsz ulicami Warszawy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6b/cc/18/z26002027M,Rafal-Trzaskowski-rejestruje-komitet-wyborczy--War.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>5,5 tysiąca podpisów sztab Rafała Trzaskowskiego zebrał w ciągu kilku godzin. W czwartek rano zostały one zaniesione do PKW. Na czele przemarszu ze stacji Metra Politechnika do siedziby Komisji szedł Rafał Trzaskowski.


Kiedy złodzieje okradali groby ich bliskich, radził im je ubezpieczyć. Odchodzi kontrowersyjny ksiądz ze Starych Powązek
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2/3982/z3982842M,ks--Marek-Galeziewski--w-srodku--modli-sie-nad-tru.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na Starych Powązkach kończy się epoka: dyrektor cmentarza ks. Marek Gałęziewski odchodzi. Za jego rządów tę bezcenną nekropolię regularnie rozkradali złodzieje, a zabytkowe nagrobki usuwano pod nowe pochówki. Znany był z awantur z żałobnikami, a gdy podczas epidemii nie można było odwiedzać cmentarzy, otworzył bramy dla limuzyny prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.


W przychodni w Wawrze pacjenci tłoczą się jak w tramwaju w godzinach szczytu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/7d/f2/17/z25108605M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gęsta kolejka bez regulaminowych dwumetrowych odstępów i tłum ludzi, głównie starszych - tak wygląda przyjmowanie pacjentów w jednej z przychodni w Wawrze.


31. rocznica przełomowych wyborów. Święto wolności w czasach pandemii
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cc/cb/18/z25998540M,Wybory-4-czerwca-1989--Kampanie-wyborcza--Solidarn.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie będzie koncertu, pikniku ani innych masowych imprez. Z powodu pandemii koronawirusa warszawskie obchody rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r. przeniosły się do mediów społecznościowych.


Szpitale walczą o pieniądze z tarczy. Przez pandemię przyjmują mniej pacjentów
<img src='https://bi.im-g.pl/im/8b/4e/14/z21292683M,Oddzial-neurologii-i-psychiatrii-po-remoncie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Z tarczy antykryzysowej chcą korzystać nie tylko przedsiębiorcy, ale również publiczne szpitale. Z powodu pandemii nie są w stanie zrealizować tylu zabiegów i badań ile w zeszłym roku. I boją się spadku finansowania.


Sędzia Manowska odpowiada "Wyborczej" w sprawie wyprowadzek lokatorów. Pisze o "altruizmie pracodawcy"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6a/c9/18/z25991786M,Malgorzata-Manowska.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po publikacji tekstu tym, jak obecna prezes Sądu Najwyższego Małgorzata Manowska "zdobyła" dla zarządzanej przez siebie szkoły nieruchomość z lokatorami, do "Wyborczej" dotarła jej odpowiedź na zadane dwa dni wcześniej pytania.


Targ Śniadaniowy wraca na stałą lokalizację i do dawnych rozmiarów. Otwarcie w sobotę na Żoliborzu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b9/cb/18/z26000825M,Targ-Sniadaniowy-na-Zoliborzu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Śniadania przy jazzie na żywo, lody i wino, zero plastiku. Tegoroczny Targ Śniadaniowy na Żoliborzu pomieści 150 osób w kolejkach do straganów i około 200 przy stołach. Otwarcie w ten weekend.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'