informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Jak zatrzymać dewelopera? Urzędnicy główkują, co zrobić, by nie wybudował willi w lesie na skraju Warszawy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0d/10/19/z26282253M,Na-pierwszym-planie-teren-dawnej-bazy-wojskowej-w-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Znakami zakazu wjazdu ciężkich pojazdów i patrolami straży miejskiej urzędnicy spod Warszawy starają się walczyć z budową covidowego osiedla w Lesie Bemowskim. Czy uda się ją zatrzymać?Lawina mandatów po podwyżce kar w płatnej strefie w Warszawie. Nawet po kilkaset tysięcy złotych dziennie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ad/0f/19/z26278317M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ostatnie zmiany w płatnej strefie w Warszawie przyniosły efekty. Kary ściągane z nieuczciwych kierowców przynoszą niemal tyle samo pieniędzy, co opłaty od tych płacących solidnie. Wcześniej było to nie do pomyślenia.Kolizja na Trasie Łazienkowskiej. Pijany kierowca uszkodził autobus
<img src='https://bi.im-g.pl/im/eb/1a/19/z26321899M,Butelka-po-wodce-na-przednim-siedzeniu-samochodu-p.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Około 2,5 promila alkoholu miał w organizmie obcokrajowiec, który po pijanemu jeździł po Warszawie osobowym renault. Na przednim siedzeniu jego auta leżała jeszcze butelka po wódce.Burmistrz Bielan znalazł w lesie skarb. Teraz policja będzie szukać, do kogo należy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/7f/bc/18/z25936767M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sprzątając z młodzieżą Las Lindego, burmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk wykopał damską torebkę z kosztownościami w środku. Może ktoś ją rozpozna?


Makabryczne odkrycie koło Piaseczna. Zwłoki mężczyzny leżały w rowie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4d/15/19/z26303309M,Policja---zdjecie-ilustracyjne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zanurzone do połowy w wodzie ciało martwego mężczyzny znaleziono podczas czyszczenia rowu w miejscowości Marysin w powiecie piaseczyńskim. Trwa ustalanie tożsamości zmarłego.


Andrzej Duda lawiruje w sprawie "piątki dla zwierząt". Podpisze ją czy nie podpisze?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c0/1a/19/z26321088M,Dozynki-prezydenckie-na-dziedzincu-palacu-prezyden.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Podejmując decyzję w sprawie ustawy o ochronie zwierząt, będę miał na względzie kwestie humanitarnego traktowania i dobrostanu zwierząt, ale także byt i jakość życia polskich rolników - powiedział Andrzej Duda podczas dożynek prezydenckich.


Nauczyciel z Warszawy wraca na lekcje po kwarantannie. Rodzice uczniów w strachu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4f/f9/18/z26186319M,Uczniowie-w-maseczkach-na-lekcji.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pedagog z podstawówki na Ursynowie został odesłany do domu i nie prowadził lekcji, bo miał kontakt z osobą zakażoną. W poniedziałek wraca do pracy, choć nie przeszedł testów na obecność koronawirusa. Stąd obawy.


Hagia Sophia w Warszawie niczym w Stambule. Pierwsza od zaborów nowa cerkiew w stolicy przyjęła wiernych
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4a/1a/19/z26321226M,Konsekracja-pierwszej-od-zaborow-cerkwi-prawoslawn.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Konsekracja warszawskiej świątyni Hagia Sophia odbywa się w czasie, gdy Hagia Sophia w Stambule - do niedawna muzeum, a kilkaset lat temu najważniejsza chrześcijańska świątynia - została zamieniona w meczet - podkreślał zwierzchnik Kościoła prawosławnego w Polsce.


Zabytkowe tramwaje przekonują do Dnia bez Samochodu w Warszawie i darmowych przejazdów komunikacją miejską
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c9/19/19/z26320585M,Parada-zabytkowych-tramwajow-w-Warszawie--ktora-pr.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>We wtorek autobusy miejskie, tramwaje i metro w Warszawie będą bezpłatne. Sprawdzamy, na jakie udogodnienia mogą liczyć tego dnia mieszkańcy i przyjezdni.


Marsz dla Życia i Rodziny. To odpowiedź na "lewicowe ataki na wartości"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5d/19/19/z26320221M,Marsz-dla-Zycia-i-Rodziny-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Traktem Królewskim w Warszawie przeszedł w niedzielę Marsz dla Życia i Rodziny, zorganizowany jako odpowiedź na ostatnie "ataki na chrześcijańskie wartości". Po drodze do pochodu dołączył prezydent Andrzej Duda.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'