informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Ogromny pożar sklepu Media Expert w Nowym Sączu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/47/1a/19/z26322247M,Pozar-w-Nowym-Saczu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Od godz. 6 kilkanaście zastępów straży pożarnej walczy z pożarem sklepu Media Expert w Nowym Sączu.Polak przed lockdownem i po lockdownie głupi
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e1/05/19/z26237409M,Sala-lekcyjna.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Koronawirus w natarciu. W sobotę liczba nowych zakażeń w ciągu doby w całym kraju przekroczyła tysiąc. Małopolska jest na czele tych statystyk.Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa dziennikarza, Krzysztofa Leskiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ae/1a/19/z26321582M,Krzysztof-Leski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Co najmniej do października potrwa śledztwo w sprawie zabójstwa dziennikarza prasowego i telewizyjnego Krzysztofa Leskiego.Krakowski przedsiębiorca: "Rządzący o nas zapomnieli, w turystyce przyjazdowej nie ma nawet nadziei na odbicie"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/00/19/19/z26320384M,Rynek-Glowny.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do szewskiej pasji doprowadza mnie ogłaszanie np. w "Wiadomościach" TVP, że "branża turystyczna, mimo pandemii, ma się całkiem dobrze". Niestety, w turystyce przyjazdowej nie ma nawet nadziei na odbicie, a rządzący o nas zapomnieli - wyznaje Ernest Mirosław, prowadzący w Krakowie biuro organizujące pobyty turystom zagranicznym.


Tatry. W miejscach niebezpiecznych powinny stanąć tablice z opisami wypadków?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d2/36/17/z24339154M,Orla-Perc-to-jedna-z-najtrudniejszych-tras-turysty.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W różnych regionach świata, w miejscach atrakcyjnych turystycznie, ale niebezpiecznych, umieszczane są tablice z opisem dramatycznych sytuacji, do których tam doszło w przeszłości. Mają one ostrzec turystów przed zagrożeniem. Czy takie tablice powinny stanąć także w Tatrach?


Tłok w Tatrach na koniec lata. Ratownicy HZS i TOPR pomogli trzem turystkom
<img src='https://bi.im-g.pl/im/13/03/18/z25178899M,Smiglowiec-TOPR.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Słoneczna ostatnia niedziela lata ściągnęła w Tatry wielu turystów. Znalezienie miejsca parkingowego graniczyło z cudem, a i w kolejce do kas przy wejściu na szlaki trzeba było odstać nawet pół godziny. Do najpoważniejszego wypadku doszło po słowackiej stronie Tatr.


Wyniki konkursu na rzeźbę św. Krzysztofa, która ozdobi fasadę pałacu Pod Krzysztofory
<img src='https://bi.im-g.pl/im/8a/1a/19/z26321546M,Rzezba-sw--Krzysztofa---zwycieski-projekt-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Aleksander Śliwa wygrał konkurs Muzeum Krakowa na rzeźbę św. Krzysztofa, która jeszcze w tym roku ozdobi fasadę pałacu Pod Krzysztofory. Wyróżnienia otrzymali Karol Badyna i Marek Maślaniec.


Cracovia znaczy remis. Z Lubina wraca z punktem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/77/08/19/z26247799M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Cztery mecze, zero porażek, ale aż trzy remisy. Cracovia idzie do przodu, ale powoli. W niedzielę zremisowała z Zagłębiem w Lubinie 1:1.


Queerowy Maj protestuje przeciwko udziałowi dr. Cichockiego w konferencji Ordo Iurius
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0f/f3/12/z19871247M,Logo-instytutu-Ordo-Iuris--fot--ordoiuris-pl-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Nie zgadzamy się na podejmowanie tematyki transpłciowości przez osoby kierujące się nie współczesną wiedzą naukową, a uprzedzeniami" - napisali aktywiści Queerowego Maja w oświadczeniu. To ich reakcja na informacje o panelu dla dziennikarzy pod tytułem "Transseksualizm z perspektywy medycznej, społecznej i prawnej". Ma w nim wziąć udział dr Łukasz Cichocki, psychiatra z Krakowa, przedstawiony jako "konsultant wojewódzki".


Uwaga, kierowcy! W poniedziałek na zakopiance w Skomielnej wprowadzony zostanie ruch wahadłowy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/dd/61/18/z25565917M,Zdjecie-ilustracyjne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jak poinformowała GDDKiA, w poniedziałek rozpocznie się remont drogi krajowej 28, czyli zakopianki, w Skomielnej Białej. Kierowcy powinni spodziewać się utrudnień. Można je będzie jednak ominąć, wybierając "starą zakopiankę".


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'