informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Tragiczny wypadek na S7. Nie żyją dwie osoby, duże utrudnienia
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2b/f9/18/z26187819M,Wypadek-S8-Nadarzyn.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do wypadku doszło ok. godz. 14:30 między Gdańskiem i Nowym Dworem Gdańskim. Zginęły dwie osoby.Arka Gdynia przeszła kadrowe trzęsienie ziemi. W sumie 30 transferów!
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3e/ee/18/z26141502M,Trener-Arki-Gdynia-Ireneusz-Mamrot.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Było pewne, że po spadku do I ligi Arka Gdynia przejdzie kadrową rewolucję. Jednak jej skala jest naprawdę potężna - w sumie z zespołem pożegnało się aż 18 zawodników, przyszło póki co 12. Zupełnie nowy zespół ma walczyć o powrót do Ekstraklasy.Poseł chce skontrolować Orlen, Lotos i Energę. Przestrzega przed utratą kontroli nad Orlenem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/8e/2a/18/z25340814M,Marek-Rutka--nowy-posel-Lewicy-z-Gdyni.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Kontrola skarbu państwa w Orlenie opiera się na zasadzie złotej akcji i możliwości blokowania innych akcjonariuszy, ale to może zostać uchylone przez sądy. Z mojej wiedzy wynika, że przed międzynarodowym arbitrażem toczy się postępowanie w tej sprawie. I wiele wskazuje, że skarb państwa może stracić swój przywilej w Orlenie - mówi Marek Rutka, poseł Lewicy z Pomorza.Jaguar Gdańsk zadebiutuje na szczeblu centralnym Pucharu Polski. Pierwszy od 9 lat mecz na Traugutta
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1/10922/z10922651M,Trener-Jaguara-Marek-Szutowicz--czerwony-dres--pod.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>IV-ligowy Jaguar Gdańsk zadebiutuje w piątek na szczeblu centralnym Pucharu Polski. W 1/32 finału zmierzy się z I-ligową Puszczą Niepołomice, a mecz odbędzie się na stadionie przy Traugutta. Początek o godz. 17.


Głodził kozy i wyrzucił kota z trzeciego piętra na beton
<img src='https://bi.im-g.pl/im/29/fe/18/z26209833M,Gdansk--Policjanci-zatrzymali-sprawce-znecania-sie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gdańscy policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który z mieszkania na trzecim piętrze wyrzucił kota na betonowe schody. Sprawca ukrywał się na terenie ogródków działkowych.


Oświadczenie Magdaleny Adamowicz: "Wszystkie podatki zapłaciliśmy"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e4/ad/18/z25878500M,Magdalena-Adamowicz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po skierowaniu aktu oskarżenia przeciwko Magdalenie Adamowicz eurodeputowana wydała oświadczenie, w którym pisze, że wszystkie należne podatki zapłaciła, mimo że nie zgadza się z interpretacją przepisów w jej sprawie. Adamowicz odnosi się do jednego z dwóch zarzutów.


W tej kamienicy odbyła się najsłynniejsza impreza w Polsce. Tutaj zapadła decyzja o strajku w Stoczni Gdańskiej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3b/fe/18/z26209595M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na kamienicy przy ul. Sienkiewicza 10, w którym czterdzieści lat temu Bogdan Borusewicz ustalił datę strajku w Stoczni Gdańskiej, odsłonięto pamiątkową tablicę.


Nadal szybko przybywa chorych na koronawirusa na Pomorzu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b9/b3/18/z25901241M,Koronawirus.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W piątek przybyło 46 zachorowań na koronawirusa na Pomorzu. Kwarantanną objętych jest już ponad 2600 osób.


Stocznia Remontowa zbudowała nowoczesny prom hybrydowy dla Norwegów
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b6/fe/18/z26208438M,Prom-na-probach-morskich-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W Stoczni Remontowej Shipbuilding w Gdańsku ukończony został właśnie nowoczesny prom pasażersko-samochodowy z hybrydowym napędem elektrycznym. W piątek statek wypłynie w swoją najdłuższą podróż.


Śmiertelny wypadek pod Słupskiem. Ojciec z córką nie żyją
<img src='https://bi.im-g.pl/im/be/87/da/z14321598M,Policja.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ojciec z córką stracili życie w wypadku w miejscowości Łebień koło Słupska. Mężczyzna z nieustalonych przyczyn uderzył samochodem w drzewo.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'