informacje finansowe

 

Gry
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Tom Holland jako Zorro? Antonio Banderas o pomyśle

Antonio Banderas – odtwórca roli legendarnego Zorro – podzielił się pomysłem na trzecią część kultowej serii. Ponadto gwiazdor zdradził, kogo widziałby w roli swojego następcy.

Informacja Tom Holland jako Zorro? Antonio Banderas o pomyśle została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>Gracze CoD MW2 pomagają odblokować broń za opłatą; chętnych nie brakuje

Okazuje się, że niektórzy gracze Call of Duty: Warzone 2.0 zbijają niezły interes na odblokowywaniu innym trudnej do zdobycia broni.

Informacja Gracze CoD MW2 pomagają odblokować broń za opłatą; chętnych nie brakuje została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>
W sądzie toczy się batalia z Disco Elysium 2 w tle; znamy szczegóły

Sytuacja Disco Elysium 2 staje się coraz bardziej skomplikowana. W trakcie trwającej obecnie batalii sądowej wychodzą na jaw kolejne informacje związane z potencjalnie nieuczciwą działalnością włodarzy studia ZA/UM.

Informacja W sądzie toczy się batalia z Disco Elysium 2 w tle; znamy szczegóły została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>
Wyciekła masa gameplayu z Need for Speed Unbound

Do premiery Need for Speed Unbound pozostało już tylko kilka dni. Tymczasem do sieci wyciekły naprawdę długie gameplaye z wyczekiwanej produkcji.

Informacja Wyciekła masa gameplayu z Need for Speed Unbound została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>To zła gra, przy której bawiłem się lepiej od tegorocznych hitów

Wirtualna rozrywka od lat zmierza w kierunku homogenizacji gatunków. Tytułów jest coraz więcej, tymczasem część gatunków praktycznie wymarła, pozostawiając po sobie pustkę. Dzisiaj opowiem krótko o pewnym średniaku reprezentującym zaniedbany styl gier.

Informacja To zła gra, przy której bawiłem się lepiej od tegorocznych hitów została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>Ponad 15000 listów Darwina udostępniono online

Teoria Darwina zmieniła bieg rozwoju wielu nauk. Praca badaczy pozwoliła na rekonstrukcję ponad 15000 listów odkrywcy ewolucji biologicznej, które są teraz dostępne online.

Informacja Ponad 15000 listów Darwina udostępniono online została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>Twórcy Gran Turismo 7 rozważają przeniesienie gry na PC

Szef studia Polyphony Digital przyznał, że zespół rozważa przeniesienie na PC gry wyścigowej Gran Turismo 7.

Informacja Twórcy Gran Turismo 7 rozważają przeniesienie gry na PC została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 - wyciekła lista gier

Wyciekła częściowa lista gier, które w grudniu swoim abonentom zaoferuje Amazon Prime Gaming. Znajdą się wśród nich takie pozycje jak Quake, Brothers: A Tale of Two Sons czy Banners of Ruin.

Informacja Amazon Prime Gaming na grudzień 2022 - wyciekła lista gier została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>Steam nie przestaje pęcznieć, bije rekord za rekordem

Steam ustanowiło nowy rekord, przebijając granicę 31 mln osób zalogowanych równocześnie. To zasługa m.in. trwającej obecnie wielkiej wyprzedaży.

Informacja Steam nie przestaje pęcznieć, bije rekord za rekordem została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 listopada 2022.

]]>Film Dungeons & Dragons będzie komedią, ale nie będzie wyśmiewać gry

Reżyserzy filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor uspakajają fanów, którzy obawiali się komediowego wydźwięku nowego obrazu. Według Johna Francisa Daley’a i Jonathana Goldsteina zbliżająca się produkcja nie będzie wyśmiewać samej gry.

Informacja Film Dungeons & Dragons będzie komedią, ale nie będzie wyśmiewać gry została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 listopada 2022.

]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'