informacje finansowe

 

Gry
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Darmowe gry ze Steama - 17 świetnych darmówek, których nie znasz

„Jak dają to bierz – uciekaj dopiero wtedy, gdy biją”. Bierzcie więc i wy z darmowych gier na Steamie, ale zajrzyjcie najpierw które gry brać się opłaca według użytkowników Steama.

Informacja Darmowe gry ze Steama - 17 świetnych darmówek, których nie znasz została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>Niezwyciężony zaprezentowany na nowych, intrygujących screenach

Do sieci trafiły nowe screeny z polskiej gry Niezwyciężony. Tytuł oparty na motywach powieści Stanisława Lema potrafi przyciągnąć spojrzenia.

Informacja Niezwyciężony zaprezentowany na nowych, intrygujących screenach została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>
Najlepsze promocje na sprzęt komputerowy i konsole - 27-29 maja 2022

W ten weekend w polskich sklepach znajdziemy oferty na PS5, słuchawki oraz hulajnogi elektryczne.

Informacja Najlepsze promocje na sprzęt komputerowy i konsole - 27-29 maja 2022 została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>
Callisto Protocol wygląda na godnego rywala Dead Space; pierwsze screeny

Do sieci trafiły screeny z survival horroru The Callisto Protocol. Okazało się przy tym, że nowe dzieło twórcy Dead Space jednak nie będzie częścią świata PlayerUnknown's Battlegrounds.

Informacja Callisto Protocol wygląda na godnego rywala Dead Space; pierwsze screeny została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>Data premiery The Cycle, darmowego FPS-a od twórców Spec Ops: The Line

The Cycle: Frontier zadebiutuje w przyszłym tygodniu. Do tej pory wersje alfa i beta tej strzelanki przyciągnęły prawie milion graczy, tytuł króluje też na liście życzeń na Steamie w kategorii free-to-play.

Informacja Data premiery The Cycle, darmowego FPS-a od twórców Spec Ops: The Line została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>Wiedźmin: Pogromca potworów pod ostrzałem po dużej aktualizacji 1.2.0

Gra Wiedźmin: Pogromca potworów otrzymała aktualizację 1.2.0, która wprowadza istotne zmiany do systemu progresji czy mechaniki alchemii. Patch wywołał spore kontrowersje wśród graczy.

Informacja Wiedźmin: Pogromca potworów pod ostrzałem po dużej aktualizacji 1.2.0 została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>Test klasycznych gier w PS Plus; Digital Foundry ma poważne uwagi

Digital Foundry sprawdziło emulację gier z PlayStation, PS2 i PSP dostępną w ramach PS Plus. Pierwsze wrażenia nie są dobre.

Informacja Test klasycznych gier w PS Plus; Digital Foundry ma poważne uwagi została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>Recenzje Kangurka Kao - polski bohater nie zawojował świata

Kangurek Kao nie podbił serc recenzentów. Gra uzyskuje jedynie przeciętne oceny. Produkcja cieplej została za to przyjęta przez użytkowników serwisu Steam.

Informacja Recenzje Kangurka Kao - polski bohater nie zawojował świata została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>Obi-Wan Kenobi zadebiutował na Disney Plus, sprawdzamy pierwsze opinie

Dziś na Disney+ pojawiły dwa premierowe odcinki serialu Star Wars: Obi-Wan Kenobi. Pierwsze recenzje krytyków i reakcje fanów zaczynają napływać do Internetu, poznaj niektóre z nich.

Informacja Obi-Wan Kenobi zadebiutował na Disney Plus, sprawdzamy pierwsze opinie została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 maja 2022.

]]>Gra Star Wars Jedi: Survivor oficjalnie zapowiedziana; pierwszy trailer

Studio Respawn Entertainment dokonało pełnej zapowiedzi sequela Star Wars Jedi: Fallen Order. Będzie on nosił tytuł Star Wars Jedi: Survivor (Ocalały). Jest pierwszy teaser trailer i przybliżony termin premiery gry.

Informacja Gra Star Wars Jedi: Survivor oficjalnie zapowiedziana; pierwszy trailer została opublikowana przez GRYOnline.pl 27 maja 2022.

]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'