informacje finansowe

 

Gry
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' GT7 już umiera i ustępuje miejsca Gran Turismo 8? Tak sądzą fani po nowej, ubogiej aktualizacji

Po dłuższej przerwie Gran Turismo 7 dostało nową aktualizację (1.38). Jej zaskakująco skromna zawartość – zwłaszcza brak wyczekiwanej trasy – skłania fanów do przypuszczeń, że Polyphony Digital już wygasza wsparcie dla gry i skupia uwagę na tworzeniu GT8.

Informacja GT7 już umiera i ustępuje miejsca Gran Turismo 8? Tak sądzą fani po nowej, ubogiej aktualizacji została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>16,09 zł za nową, fascynującą przygodę z serii Rusty Lake z oceną 98% na Steam

Underground Blossom, wydana wczoraj najnowsza odsłona serii Rusty Lake, jest wychwalana przez graczy na Steamie za znakomitą fabułę. W ramach premierowej promocji grę można nabyć za jedyne 16,09 zł.

Informacja 16,09 zł za nową, fascynującą przygodę z serii Rusty Lake z oceną 98% na Steam została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>
Epic Games kolejną ofiarą kryzysu, firmę dotknęły duże zwolnienia

W Epic Games doszło do dużych zwolnień. Pracę straciło ponad 800 osób, a to ze względu na nieciekawą sytuację finansową firmy Tima Sweeneya.

Informacja Epic Games kolejną ofiarą kryzysu, firmę dotknęły duże zwolnienia została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>
CDP przypomina o darmowych upominkach w Cyberpunk Phantom Liberty dla posiadaczy Wiedźmina 3

Studio CD Projekt Red przypomina, że posiadacze Wiedźmina 3 i Gwinta mogą odebrać garść przedmiotów w Cyberpunku 2077: Phantom Liberty – do użycia zarówno w grze, jak i poza nią.

Informacja CDP przypomina o darmowych upominkach w Cyberpunk Phantom Liberty dla posiadaczy Wiedźmina 3 została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>Oto kiedy pojawią się recenzje Spider-Mana 2 na PS5

Wiemy, kiedy pojawią się pierwsze recenzje Marvel's Spider-Man 2. Pozwolą one na spokojnie zdecydować o zakupie gry przed premierą na PS5.

Informacja Oto kiedy pojawią się recenzje Spider-Mana 2 na PS5 została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>Polski The Inquisitor dostał termin premiery i wersję demo

Poznaliśmy nową, przybliżoną datę premiery polskiej gry The Inquisitor. Ponadto twórcy udostępnili demo produkcji na Steamie.

Informacja Polski The Inquisitor dostał termin premiery i wersję demo została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>Amazon Prime Gaming w październiku to 7 gier i prezent w Cyberpunku Phantom Liberty

Abonenci usługi Amazon Prime Gaming odbiorą w październiku siedem gier, w tym bardzo dobre i wciąż świeże Ghostwire: Tokyo. Czeka na nich również prezent do Cyberpunka 2077: Phantom Liberty.

Informacja Amazon Prime Gaming w październiku to 7 gier i prezent w Cyberpunku Phantom Liberty została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>Ten NPC do mnie mówi, czyli psychologia burzenia czwartej ściany w grach

Nawiązanie do wiersza Tuwima w Wiedźminie 3 mnie cieszy, Monika z Doki Doki przyprawia mnie o dreszcze, natomiast rozgrywka w The Stanley Parable sprawia, że nie mam pojęcia, co czuć. Jak burzenie czwartej ściany wpływa na psychikę gracza?

Informacja Ten NPC do mnie mówi, czyli psychologia burzenia czwartej ściany w grach została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>RPG akcji dla fanów Devil May Cry i symulator rodem z Polski za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś w Epic Games Store po raz kolejny można odebrać dwie gry. Są to RPG akcji dla fanów serii Devil May Cry i Bayonetta oraz symulator składania modeli rodem z Polski.

Informacja RPG akcji dla fanów Devil May Cry i symulator rodem z Polski za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>Classified: France '44 opóźnione, na osłodę dostaniemy demo „drugowojennego XCOM-a”

Drugowojenna gra turowa Classified: France '44 jednak nie zadebiutuje w tym roku. Do sieci trafił za to nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę, a wkrótce będzie można zagrać w demo produkcji.

Informacja Classified: France '44 opóźnione, na osłodę dostaniemy demo „drugowojennego XCOM-a” została opublikowana przez GRYOnline.pl 28 września 2023.

]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'