informacje finansowe

 

Gry
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' BlizzCon bezterminowo odwołany

Blizzard wydał oświadczenie, w którym orzekł, że organizacja BlizzConów zostanie bezterminowo wstrzymana. Firma wypowiedziała się w nim o przyszłości eventu, jak i o zapowiedziach zaplanowanych na jego odwołaną edycję.

Informacja BlizzCon bezterminowo odwołany została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>Logowanie do Steam za pomocą kodu QR? Funkcja może zadebiutować wkrótce

Steam może otrzymać opcję logowania za pomocą kodu QR. Funkcja ma podobno zadebiutować wraz z premierą Steam Decka.

Informacja Logowanie do Steam za pomocą kodu QR? Funkcja może zadebiutować wkrótce została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>
Filmowy przebój Ciche miejsce otrzyma własną grę

W 2022 roku pojawi się gra osadzona w świecie znanym z serii filmów Ciche miejsce. Producentami nadchodzącego tytułu są m.in. twórcy World War Z.

Informacja Filmowy przebój Ciche miejsce otrzyma własną grę została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>
Shadow Warrior 3 kolejną grą zaliczającą opóźnienie; zobacz nowy trailer

Shadow Warrior 3 kolejną grą przełożoną na przyszły rok. Na szczęście twórcy zapewniają, że obsuwa ma być niewielka, i serwują na pocieszenie nowy, soczysty trailer.

Informacja Shadow Warrior 3 kolejną grą zaliczającą opóźnienie; zobacz nowy trailer została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>WoW - Blizzard poprawi wygląd starego świata? Nowe budynki dają na to nadzieję

World of Warcraft może wkrótce wypięknieć. Fani znaleźli w plikach gry odświeżone modele budynków. Czyżby stary świat popularnego MMORPG od Blizzarda miał otrzymać nowe szaty?

Informacja WoW - Blizzard poprawi wygląd starego świata? Nowe budynki dają na to nadzieję została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>Znany youtuber ocenia gamingowy zestaw IKEA - „to wygląda, jakby kosztowało fortunę"

Ostatnio do sklepów trafiła nowa seria gamingowych mebli, które są owocem współpracy firmy IKEA z Republic of Gamers (ROG). Recenzją owego wyposażenia zajęli się popularni twórcy z kanału Linus Tech Tips. Według ich opinii zestaw jest naprawdę niezły.

Informacja Znany youtuber ocenia gamingowy zestaw IKEA - „to wygląda, jakby kosztowało fortunę" została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>Absurdalny bug w New World - ikonki „rosną” po najechaniu kursorem

Gracze New World odnajdują coraz bardziej absurdalne graficzne błędy w produkcji Amazonu. Tym razem chodzi o powiększające się ikonki na mapie.

Informacja Absurdalny bug w New World - ikonki „rosną” po najechaniu kursorem została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>Alec Baldwin wycofuje się z życia publicznego

Alec Baldwin anulował wszelkie przyszłe projekty, w jakich brał udział. Aktor miał przeżyć załamanie nerwowe w związku z wypadkiem, w którym postrzelił śmiertelnie Halynę Hutchins.

Informacja Alec Baldwin wycofuje się z życia publicznego została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>Wydał 3000 złotych na monitor gamingowy. Zapomniał o jednej ważnej rzeczy

To, że monitory gamingowe są drogie, to jedna sprawa. Drugą jest to, że często mają wyższą częstotliwość odświeżania niż biurowe modele. Z kolei trzecią kwestią jest zmiana owej częstotliwości w Windowsie.

Informacja Wydał 3000 złotych na monitor gamingowy. Zapomniał o jednej ważnej rzeczy została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>Wiedźmin kończy 14 lat. Wiedźmin, którego początkowo nie trawiłem

Pierwszy Wiedźmin kończy dziś 14 lat. Jest to gra, od której zaczęła się moja przygoda z Geraltem, jednak początek naszej „znajomości” nie był udany. Na szczęście później poszło już z górki. Teraz zaś marzę o możliwości ponownego przeżycia tej historii.

Informacja Wiedźmin kończy 14 lat. Wiedźmin, którego początkowo nie trawiłem została opublikowana przez GRYOnline.pl 26 października 2021.

]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'