informacje finansowe

 

Informacje regionalne
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Centralny Port Komunikacyjny zatrudnia coraz więcej kierowników. 390 tys. zł dla prezesa
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d2/f2/18/z26158034M,5-02-2020-r---Warszawa--prezes-zarzadu-Centralnego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Rządowa spółka Centralny Port Komunikacyjny, która ma zbudować wielkie lotnisko pod Warszawą, wydaje coraz więcej milionów na rosnącą rzeszę pracowników i kierowników. Wiemy, ile dostaje prezes Mikołaj Wild, a ile członkowie rady nadzorczej."Przecież się uśmiecha, nie wygląda na zgwałconą". Czego Polacy nie wiedzą o przemocy seksualnej?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/97/bb/19/z26982807M,Coraz-czesciej-badaczki-i-badacze-zwracaja-uwage-n.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Może jak do niego pójdę, to mnie przeprosi? Powie, że był pijany, obieca, że to ostatni raz. A może to nie jest tak, jak myślę? Może to mnie się coś pomyliło? Psycholożka Katarzyna Nowakowska wyjaśnia mechanizmy reakcji na przemoc seksualną.OFF Brzeska - nowe miejsce na dawnym bazarze Różyckiego już otwarte
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9c/cf/19/z27063196M,Off-Brzeska-na-Bazarze-Rozyckiego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Każden Warsiawiak i inny flancowany obywatel znajdzie tu miejsce dla siebie. Kupi produkty spożywcze od lokalnych dostawców, pohandluje, jak za dawnych lat, a wieczorem pobawi się jak należy" - reklamuje się OFF Brzeska, nowe miejsce kulturalno-gastronomiczne na warszawskiej Pradze."Polska jest domem albo dla jednych, albo dla drugich". Nowy kierunek studiów ma to zmienić
<img src='https://bi.im-g.pl/im/74/9c/17/z24758132M,Uniwersytet-SWPS.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Uniwersytet SWPS w Warszawie rekrutuje studentów na nowy kierunek, który ma przygotować studentów do życia w świecie społecznym. "Chcemy dać narzędzia, które pozwolą wyjść z poczucia bezsilności i braku wpływu na otaczającą nas rzeczywistość" - mówi Wawrzyniec Smoczyński, dyrektor programu nauk społecznych uczelni.


Pożar dworku pod Warszawą. W akcji brało udział stu strażaków
<img src='https://bi.im-g.pl/im/59/cf/19/z27063641M,Pozar-dworku-pod-Legionowem.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Od godz. 23 w sobotę do dzisiejszego poranka legionowscy strażacy walczyli z pożarem dworku przy ul. Leśnej w Wólce Radzymińskiej.


Kolejny nieduży przyrost nowych zakażeń w Warszawie i na Mazowszu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ed/79/18/z25663981M,Koronawirus-z-Wuhan.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jedynie co trzynasta osoba testowana na obecność koronawirusa w ciągu minionej doby miała wynik pozytywny.


Były piłkarz reprezentacji i ekspert Canal+ jechał po pijanemu. Teraz chce, by sąd umorzył jego sprawę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/49/83/e7/z15172425M,Michal-Zewlakow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Niespełna pół roku temu Michał Żewłakow spowodował kolizję swoim bmw. Miał 1,6 promila.


Jaka będzie Warszawa za sto lat? Na bulwarach stanęła kapsuła z odpowiedziami
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2c/ce/19/z27062060M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kapsuła czasu stanęła na bulwarach wiślanych obok pomnika warszawskiej Syrenki. Rzeźba kryje w sobie ok. 4 tys. prac dzieci i młodzieży z całej Polski. Rysunki i opisy pokazują, jak wyobrażają oni sobie życie mieszkańców stolicy za sto lat.


Maciej Nowak wieszczy koniec restauracji tylko dla bogatych. Teraz będą karmić klasę ludową
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2f/cc/19/z27052591M,Maciej-Nowak--krytyk-kulinarny--dyrektor-Teatru-Po.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Restauracje w ostatnim dziesięcioleciu zabiegały o uwagę wyłącznie bogatego klienta, podczas gdy klasa średnia niższa, a nawet ludowa, nie miała wyboru. Teraz wyrafinowane restauracje ustąpią miejsca lokalom znanym z Londynu, Nowego Jorku czy Berlina. Czyli okienkom w murze, w których można kupić jedną potrawę najwyższej jakości.


Nastolatka potrącona na przejściu dla pieszych
<img src='https://bi.im-g.pl/im/40/cf/19/z27063104M,Potracenie-13-latki-na-przejsciu-dla-pieszych-na-s.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nastolatka potrącona na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Szwedzkiej ze Stalową została przewieziona do szpitala.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'