informacje finansowe

 

Informacje regionalne
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Sanepid zgubił 22 tys. przypadków zakażenia koronawirusem. Połowa z nich na Mazowszu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/44/48/19/z26511172M,Koronawirus-w-Polsce--Rosnie-liczba-zajetych-lozek.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ministerstwo Zdrowia od ponad dwóch tygodni podawało zaniżone dane o nowych zakażeniach koronawirusem w Polsce. Gdyby nie te zgubione przypadki rząd miałby podstawy, by wprowadzić "narodową kwarantannę".Policja mętnie tłumaczy zatrzymanie fotoreporterki pod MEN, PiS kpi z jej ubioru
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a7/4f/19/z26541223M,Agata-Grzybowska.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Zastanawia mnie, czemu pani redaktor uczestnicząca w tej demonstracji ubrana była w sposób zgodny ze wszystkimi wytycznymi dla uczestników tej demonstracji? - pyta zastępca rzecznika PiS.Na Żoliborzu szok po skardze na seksistowskie słowa urzędnika. "Niech pani nie pracuje na ulicy"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/87/2a/19/z26387847M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nowe Centrum Aktywności Lokalnej na Żoliborzu nie zdołało zorganizować ani jednej imprezy, za to radni usłyszeli szokujące skargi zatrudnionych w nim animatorek. Od urzędnika z dzielnicy usłyszały, że kobiety nie odróżniają prawej strony od lewej, nie powinny też pracować na ulicy.Dziennikarze do policji po proteście pod MEN i zatrzymaniu fotoreporterki: Została przekroczona kolejna granica
<img src='https://bi.im-g.pl/im/29/4f/19/z26541353M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po poniedziałkowych wydarzeniach w czasie Strajku Kobiet pod gmachem MEN w Warszawie oraz zatrzymaniu fotoreporterki Agaty Grzybowskiej środowisko dziennikarzy apeluje do policji.


Biurowce Mordoru pójdą do rozbiórki. Na ich miejscu powstanie osiedle, a zamiast parkingu będzie park
<img src='https://bi.im-g.pl/im/02/4f/19/z26541314M,Wizualizacja-osiedla-planowanego-na-miejscu-biurow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Stare biurowce naprzeciwko Galerii Mokotów zostaną zburzone. Na ich miejscu inwestor chce zbudować domy, w których znajdzie się półtora tysiąca mieszkań. Chce też przekształcić parking w park linearny, a nieopodal, przy ul. Konstruktorskiej, zbudować szkołę dla 250 uczniów.


Po zatrzymaniu Grzybowskiej. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policjantów
<img src='https://bi.im-g.pl/im/7f/4f/19/z26541183M,Strajk-kobiet--Agata-Grzybowska-w-towarzystwie-mec.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zawiadomienie zostało złożone przez prezesa Press Club Polska, który zaapelował do wszystkich redakcji i dziennikarzy, by dołączyli do akcji.


Szpitale tymczasowe powstają w Warszawie jak na wyścigi. Ale dlaczego dopiero teraz?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/75/4c/19/z26527349M,Szpital-Narodowy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Minister zdrowia wydał polecenie, by szpital południowy już w styczniu był gotowy dla chorych na COVID. W samym środku drugiej fali koronawirusa szpitale tymczasowe w Warszawie przygotowuje rząd, wojsko i władze miasta. Tylko dlaczego ich tworzeniem zaczęto się zajmować dopiero jesienią?


Fotoreporterka po zatrzymaniu: Usiłowano mnie "podejść", żebym przyznała się do zarzutów
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f6/4f/19/z26541046M,Agata-Grzybowska.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Dziś została przekroczona kolejna granica" - czytamy w oświadczeniu Agaty Grzybowskiej, fotoreporterki, która została zatrzymana przez policję podczas poniedziałkowej demonstracji pod MEN.


Już co piąty pasażer ma bilet komunikacji miejskiej ze smartfona. Od nowego roku ważna zmiana
<img src='https://bi.im-g.pl/im/7d/66/11/z18246013M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pasażerowie kupujący bilety komunikacji miejskiej w aplikacjach na smartfony będą je musieli zbliżać do QR kodu przy drzwiach tramwaju czy autobusu. Ma to ukrócić rosnący problem jazdy na gapę, ale czy nie skończy się bałaganem?


Czarnek o protestujących pod MEN: Biedni ludzie robią sobie igrzyska
<img src='https://bi.im-g.pl/im/97/4c/19/z26526871M,Przemyslaw-Czarnek.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do wydarzeń przed gmachem Ministerstwa Edukacji Narodowej odniósł się w poniedziałkowy wieczór szef resortu Przemysław Czarnek.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'