informacje finansowe

 

Informacje regionalne
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Nowy tani kredyt na pierwsze mieszkanie? Rząd nad nim pracuje, a diabeł tkwi w szczegłach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/da/31/1b/z28512474M,Budowa-osiedla-na-Goclawiu-na-warszawskiej-Pradze-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pracujemy nad nisko oprocentowanym kredytem dla tych, ktrzy kupują pierwsze mieszkanie - mwi wiceminister rozwoju. To mogłoby częściowo odbudować popyt, bez ktrego pierwotny rynek mieszkaniowy zaczyna zamierać.Kim jest Magdalena Biejat, ktra razem z Zandbergiem została wspłprzewodniczącą Partii Razem?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/54/d6/1b/z29189716M,Magdalena-Biejat-i-Adrian-Zandberg-na-konwencji-Pa.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie zgodzimy się na mrożenie gospodarki po wyborach, na zamrażanie płac. Głodzenie budżetwki skończyło się tym, że nie ma kto naszych dzieci uczyć fizyki czy informatyki - mwiła z pasją Magdalena Biejat na konwencji Partii Razem, na ktrej została wybrana na wspłprzewodniczącą partii.Podszyta tchrzem decyzja Radziwiłła ws. Moniki Strzępki. Wojny kulturowe to coś, w czym PiS czuje się najwygodniej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/59/f3/1a/z28260185M,Monika-Strzepka--w-czapce--przed-Teatrem-Dramatycz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Chce wykorzystać energię społecznej zmiany, ktrą tworzą protesty kobiet! I wyraża uznanie dla głosw walki o prawa kobiet i społeczności LGBT+!" - kuriozalnym językiem uzasadnił wojewoda mazowiecki uchylenie wyboru Moniki Strzępki na dyrektora Teatru Dramatycznego. Brnie w wojnę kulturową, w ktrej PiS czuje się najlepiej.Bar Studio odpowiada na tekst "Wyborczej". "Zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/23/c0/18/z25956131M,18-05-2020--Warszawa--Bar-Studio-w-pierwszym-dniu-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Czy wobec zarzutw, ktre podważają naszą pracę, zaangażowanie i sens działania, możemy wymagać więcej?", pytają w oświadczeniu właściciele Baru Studio.


Konkurs na nowy stadion i halę sportową na Skrze można zacząć. Ale kiedy powstaną?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5a/39/1b/z28548954M,Wstepna-wizualizacja-stadionu-lekkoatletycznego-z-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>6-7 tys. widzw na widowni hali sportowej do koszykwki i siatkwki oraz 25 tys. na trybunach lekkoatletycznego stadionu. Takie będą gabaryty obiektw Skry, na zaprojektowanie ktrych konkurs ogłosił stołeczny ratusz.


Domy dziecka w Warszawie pękają w szwach. Rodzice sami podprowadzają dzieci, mwią, że były niegrzeczne
<img src='https://bi.im-g.pl/im/18/d4/1b/z29180696M,W-piatek--18-listopada-pracownicy-domow-dziecka-pr.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Pandemia obnażyła, co nie działało w rodzinach. Pojawiły się u nas dzieci, ktrych rodzice stwierdzili, że nie sobie z nimi rady, mają kryzys psychiczny - mwią pracownice domw dziecka. W pierwszym płroczu tego roku trzeba było znaleźć w Warszawie miejsca dla aż 200 dzieci, ktre sąd skierował do pieczy zastępczej. To ponad dwa razy więcej niż rok wcześniej w tym samym okresie. Limity przyjęć są tylko na papierze.


Zmartwychwstaniec z Ursynowa. Pogrzebali go za życia, urnę włożyli do grobu rodzicw
<img src='https://bi.im-g.pl/im/20/d4/1b/z29180704M,Grob-rodzinny-na-Cmentarzu-Polnocnym.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kiedy Jarosław wrcił do bloku, wszyscy sąsiedzi patrzyli na niego jak na ducha. Dwa miesiące wcześniej z mieszkania na Ursynowie wyniesiono rozkładające się zwłoki, ktre skremowano i pochowano tuż obok jego rodzicw.


Bogactwo i prestiż w Miasteczku Wilanw. "Napompowane medialnie i na kredyt"?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/00/d2/1b/z29174016M,Miasteczko-Wilanow--zdjecie-z-2021-roku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Deweloperzy reklamowali Miasteczko Wilanw folderami z końmi, bo to miało być osiedle dla wyższych sfer. Po kupno mieszkania ustawiały się kolejki w środku nocy i tworzono listy społeczne jak za PRL-u. Były narzekania na Biedronkę, bo nie pasuje do tego miejsca. To obrazki sprzed lat. A jak dziś mieszkańcy postrzegają Miasteczko Wilanw? Czy bawią ich żarty z "Lemingradu"?


Polacy z Japończykami z Agencji Energii Atomowej zbudują w Świerku pod Warszawą nowy reaktor
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f3/d5/1b/z29185267M,Prezes-Japonskiej-Agencji-Energii-Atomowej--JAEA--.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Narodowe Centrum Badań Jądrowych w Świerku wsplnie z japońskimi specjalistami od energii atomowej zaprojektuje wysokotemperaturowy reaktor badawczy.


Zaginiony senior błąkał się po Warszawie. Po trzech tygodniach odnaleziono go w Ursusie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ce/88/15/z22580686M,Straz-Miejska-m-st--Warszawy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na siedzącego na ławce zziębniętego mężczyznę w przemokniętym ubraniu zwrciła uwagę mieszkanka Ursusa. Wezwała strażnikw miejskich. Okazało się, że jest to poszukiwany 75-latek, ktry 2 listopada wyszedł z domu opieki dla seniorw i zaginął.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'