informacje finansowe

 

Informacje regionalne
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Jak będzie wyglądać rekrutacja do liceów? Znamy drogę gimnazjalistów i uczniów podstawówek
Do liceów i szkół zawodowych szykują się jednocześnie dwie grupy uczniów. Będą dwa rodzaje klas pierwszych i dwa oddzielne systemy rekrutacji. Ósmoklasiści zaczną rekrutację od kliknięcia w niebieski przycisk, a gimnazjaliści - w zielony. Nie wolno się pomylić.Jak zapisać dziecko do podstawówki? Elektroniczna rekrutacja krok po kroku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/40/0a/17/z24160832M,Naukowy-dzien-w-spolecznej-podstawowce-nr-11.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>System elektronicznej rekrutacji do szkół podstawowych już działa. Można rejestrować dziecko i wypełnić odpowiedni formularz oraz zanieść go do szkoły.Reprywatyzacja. CBA: Nowe zarzuty dla Jakuba R.
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6/11173/z11173916M,Palac-Kultury-i-Nauki-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Prokuratura Regionalna we Wrocławiu przedstawiła nowe zarzuty Jakubowi R. Zdaniem śledczych jeden z głównych podejrzanych w aferze reprywatyzacyjnej nie dopełnił obowiązków służbowych i przekroczył uprawnienia, przekazując w prywatne ręce dwie nieruchomości.Budowa drogi S7. Zwężenie jezdni w kierunku Krakowa
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0b/fa/10/z17804811M,Budowa-drogi-ekspresowej-z-Warszawy-do-Katowic-i-K.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Utrudnienia w ruchu między Tarczynem a Grójcem. Budują nowy odcinek drogi S7.


Ekipa Rafała Trzaskowskiego pożegnała się z Joanną Erbel
<img src='https://bi.im-g.pl/im/55/64/10/z17189973M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ze stołecznego ratusza odeszła Joanna Erbel, była aktywistka, koordynatorka strategii mieszkaniowej miasta. Erbel skupi się na pracy dla rządowej spółki nadzorującej program "Mieszkanie Plus".


Dostał udaru podczas maratonu. Twierdzi, że przez smog. Teraz organizuje protest antyrządowy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6b/59/17/z24483947M,Krzysztof-Waclawek.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Gdyby w którymś kraju na Zachodzie było powietrze takie jak w Polsce, rząd upadłby w kilka tygodni - mówi Krzysztof Wacławek, który w sobotę organizuje protest antysmogowy pod pomnikiem Kopernika w Warszawie. - Będziemy się spotykać cyklicznie, co tydzień. Do skutku - mówi.


Zygmunt Stępiński obejmie obowiązki dyrektora Muzeum Polin
<img src='https://bi.im-g.pl/im/50/59/17/z24483920M,W-ostatnich-dniach-glosno-jest-o-kontrowersjach-zw.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W przyszłym tygodniu Ministerstwo Kultury ogłosi konkurs na stanowisko dyrektora Muzeum Historii Żydów Polskich "Polin". Do czasu jego rozstrzygnięcia placówką pokieruje jej dotychczasowy wicedyrektor Zygmunt Stępiński.


Język ukraiński w biletomatach może być dla Ukraińców niedźwiedzią przysługą
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a8/e0/15/z22940328M,Biletomat-w-autobusie-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Za kilka tygodni w warszawskich biletomatach będzie można wybrać język ukraiński. To wcale nie musi być korzystna zmiana dla Ukraińców.


Współpraca Polonii z Jakubiakiem pod znakiem zapytania. "Kto kogo bardziej potrzebuje?"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6d/e3/16/z23999853M,Kandydat-na-prezydenta-Warszawy-Kukiz-15-Marek-Jak.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Marek Jakubiak deklaruje, że wciąż chce pomóc Polonii, ale drogi posła z klubem coraz bardziej się rozchodzą.


Tramwaj potrącił kobietę przy Hali Mirowskiej. Piesza zginęła na miejscu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/db/59/17/z24483291M,Wypadek-przy-Hali-Mirowskiej--Tramwaj-smiertelnie-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Przy Hali Mirowskiej na Al. Jana Pawła II tramwaj potrącił kobietę przechodzącą przez przejście na czerwonym świetle. Piesza zginęła na miejscu.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'