informacje finansowe

 

Swiat
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'
TOP 5 telewizorów do dużego salonuCzas na nowy telewizor jest zawsze! Zwłaszcza, jeśli ma to być model z dużym ekranem, który pozwoli Wam cieszyć się kinową jakością we własnym salonie. Znaleźliśmy kilka ciekawych modeli. Sprawdź je sam!


]]>

Republikanie chcą impeachmentu prezydenta Joe BidenaKomisja ds. nadzoru i odpowiedzialności odbyła w czwartek swoje pierwsze publiczne wysłuchanie w ramach dochodzenia w sprawie impeachmentu prezydenta Joe Bidena. Republikanie zarzucają mu, że jako wiceprezydent używał wpływów, by wzbogacić swoją rodzinę, jednak nie przedstawili na to jednoznacznych dowodów.


]]>

Ukraińskie śledztwo. Rosyjski dron naszpikowany zachodnią elektronikąAmerykańska firma Iridium dostarcza systemy nawigacji dla dronów „Kartograf”, które produkowane są w Rosji przez firmę AFM-Servers na potrzeby FSB i wykorzystywane w wojnie z Ukrainą – takie informacje podaje Ekonomiczna Prawda powołując się na wyniki śledztwa grupy Trap Aggressor.


]]>

Szwecja wyśle wojsko do walki z gangami"Do walki z zorganizowaną przestępczością wykorzystamy wojsko" - oświadczył w czwartek wieczorem w orędziu do narodu premier Szwecji Ulf Kristersson. Dodał, że w piątek spotka się w tej sprawie z szefami policji oraz dowódcami wojska.


]]>
Państwa członkowskie UE zgadzają się przedłużyć ochronę dla uchodźców z UkrainyAby zapewnić stabilną sytuację ponad 4 mln ukraińskich uchodźców mieszkających obecnie w krajach unijnych, Rada UE postanowiła przedłużyć – od 4 marca 2024 roku do 4 marca 2025 roku – tymczasową ochronę dla osób, które uciekają przed wojną napastniczą Rosji.


]]>
Białoruś: Polska naruszyła naszą przestrzeń powietrzną. Wojsko zaprzecza Ministerstwo obrony Białorusi wydało komunikat, w którym przekazało, że "polski śmigłowiec dwukrotnie naruszył przestrzeń powietrzną Białorusi". Polska armia temu zaprzecza.


]]>
Strzelanina w Rotterdamie. Zginęły trzy osoby, w tym 14-latka32-letni mężczyzna strzelał do ludzi w holenderskim Rotterdamie. Policja poinformowała, że zginęły trzy osoby, w tym 14-latka. Sprawca został zatrzymany.


]]>
Złapano sprawcę ścięcia „drzewa Robin Hooda”. Szok w Wielkiej BrytaniiPo kilkugodzinnych poszukiwaniach policja złapała 16-latka, który zniszczył jeden z najbardziej kultowych symboli Wielkiej Brytanii – potężny jawor uwidoczniony na filmie „Robin Hood: Książę Złodziei” – padł tej nocy. O policyjnych poszukiwaniach zakończonych schwytanie sprawy bolesnego dla Brytyjczyków aktu wandalizmu, z powodu którego zniszczono "drzewo Robi Hooda", informowała stacja BBC na swojej stronie internetowej.


]]>
Wymuszenia, zastraszania, pobicia. Gang dzieci na rowerach terroryzuje rówieśników Liczący 40-50 członków w wieku 10-17 lat gang rowerowy w Haarlemie w centralnej Holandii zastrasza, szantażuje i wykorzystuje rówieśników. Informuje o tym dziennik "Noordhollands Dagblad".


]]>
Pakt migracyjno-azylowy. Niemcy zmieniają zdanie UE będzie dalej procedować krytykowany przez polskie władze pakt migracyjno-azylowy. Przewiduje on między innymi obowiązkową solidarność, czyli wybór między relokacją migrantów, kontrybucją finansową w wysokości 20 tys. euro za nieprzyjętego migranta, a wsparciem operacyjnym. Do tej pory Niemcy wraz z grupą krajów (była wśród nich także Polska, ale z zupełnie innych powodów) blokowały prace. Dzisiaj Berlin wycofał swój sprzeciw.


]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.Swiat'