informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Ostatnie dni upałów i burz w Warszawie. Idzie ochłodzenie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/83/1a/1a/z27370115M,Pogoda-na-przelom-lipca-i-sierpnia--Przyjdzie-ochl.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po serii blisko 30-stopniowych upałów do Warszawy zmierza ochłodzenie. Warto mieć pod ręką parasolkę.Samoobsługowa myjnia dla psów w Pruszkowie. Korzystając, można pomóc zwierzakom w schroniskach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6d/e6/13/z20868205M,Samoobslugowa-myjnia-dla-zwierzat.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pierwsza w Pruszkowie samoobsługowa myjnia dla psów zaczyna działać przy ul. Powstańców 7.Szczepienia przeciw COVID-19 w kościołach na Mazowszu. Wojewoda i proboszczowie próbują ratować statystyki
<img src='https://bi.im-g.pl/im/75/1d/1a/z27384437M,Szczepienie-przeciw-COVID-19.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Szczepienia przeciw COVID-19 w kościołach na Mazowszu. W niedzielę 1 sierpnia w dziesięciu parafiach na terenie regionu odbędzie akcja szczepień. Chętni będą mogli przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson &amp; Johnson.Pół miliona złotych kary za samowolę w Domu pod Orłami w Warszawie. Prowadzili prace bez zgody konserwatora
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0f/78/f3/z15955983M,Dom-Pod-Orlami-przy-ul--Jasnej-1-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pół miliona złotych kary wymierzył wojewódzki konserwator zabytków właścicielowi Domu pod Orłami, gdzie nielegalnie przebudowano bankową salę operacyjną. Wcześniej wydał nakaz przywrócenia tego wnętrza do poprzedniego stanu.


Skysawa, wieżowiec chudy jak ołówek, osiągnął maksymalną wysokość. Jest wyjątkowy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e3/1d/1a/z27385571M,Wiezowiec-Skysawa-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wieżowiec Skysawa przy Świętokrzyskiej w Warszawie wyższy już nie będzie. Osiągnął 155 metrów. To najszczuplejszy wieżowiec w stolicy, który - na dodatek - ma własne połączenie ze stacją metra Rondo ONZ.


Początek obchodów 77. rocznicy powstania warszawskiego. Wanda Traczyk-Stawska: "Wybaczcie nam, że Warszawa została zniszczona"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a5/1d/1a/z27384229M,Uczestniczka-powstania-warszawskiego-Wanda-Traczyk.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W parku przy cmentarzu Powstańców Warszawy na Woli uroczyście wmurowano w czwartek kamień węgielny pod budowę Izby Pamięci. Była to inauguracja organizowanych przez miasto głównych obchodów 77. rocznicy zrywu.


Jakub Żulczyk obraził Dudę, teraz nie dadzą pieniędzy na tłumaczenie jego książki. "Autor w niełasce"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1f/ea/19/z27173151M,Jakub-Zulczyk.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie będzie grantu na tłumaczenie książki Jakuba Żulczyka. Dlaczego? Bo to "autor w niełasce" - napisała o pisarzu pracownica instytutu, uzasadniając decyzję odmowy przyznania pieniędzy.


Ciężarówka uderzyła w jadący tramwaj. Skład wypadł z szyn
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d3/1d/1a/z27384787M,Zderzenie-ciezarowki-z-tramwajem-na-Ochocie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Tramwaj linii nr 15 wykoleił się po zderzeniu z ciężarówką. Motornicza uskarżała się na ból.


Warszawa bez furgonetek antyaborcyjnych. Ale prokuratura chce unieważnić decyzję radnych
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f6/1f/19/z26342902M,Obywatelska-blokada-furgonetki-fundacji-Pro-Prawo-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zakaz furgonetek antyaborcyjnych w Warszawie. Prokuratura wysłała do wojewody mazowieckiego wniosek o unieważnienie uchwały Rady Warszawy, która zakazuje poruszania się po mieście pojazdom z hasłami homofobicznymi i antyaborcyjnymi.


Tajemnicze światła na niebie nad Warszawą, to ani drony, ani UFO. Więc co?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/32/1d/1a/z27383858M,Tajemnicze-swiatla-na-niebie-nad-Wola.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Co to za światła były widoczne na niebie nad Warszawą? Taniec dronów, reflektory, a może UFO? "Czy umiecie wyjaśnić to zjawisko?" - zapytał na swoim profilu na Facebooku reportażysta i pisarz Mariusz Szczygieł. Odpowiedź nie była oczywista.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'