informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Światowy Dzień Ziemi. Na dachach hoteli wysadzono rośliny dla pszczół
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e7/8c/17/z24692711M,Rosliny-miododajne-na-dachach-warszawskich-hoteli.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na dachach pięciu warszawskich hoteli wysadzono potrzebne pszczołom rośliny miododajne. Nowe owady zamieszkały dziś na białołęckim ratuszu."W nocy wyszło coś z rur: rusza się i jest dziwne"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/36/8c/17/z24692278M,Krab-znaleziony-przez-mieszkanke-Kamionka.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Mieszkanka Kamionka znalazła w poniedziałek w nocy kraba. Straż miejska przypuszcza, że przedostał się z innego mieszkania rurami kanalizacyjnymi, które są w remoncie. Zwierzę trafiło pod opiekę warszawskiego zoo.Elektryczna hulajnoga to motorower, a hulajnogista to nie pieszy. Taki wyrok zapadł w sądzie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/85/8c/17/z24690821M,Ojciec-z-z-dzieckiem-jada-jezdnia-na-ul--Marszalko.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zeszłotygodniowa kraksa na Krakowskim Przedmieściu wywołała burzliwą dyskusję na temat tego, którędy mają poruszać się hulajnogiści. Tymczasem Sąd Rejonowy w Lublinie dwa lata temu rozpatrywał sprawę śmierci nastolatka, który na elektrycznej hulajnodze wpadł pod miejski autobus. Sędzia uznał wówczas, że jednoślad na prąd to motorower.Grób Pański w Jabłonnie: słowa "popieram LGBT" widnieją na krzyżu obok "kradnę" i "nie wierzę w Boga"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/37/8c/17/z24692279M,Grob-Panski-w-kosciele-Matki-Krolowej-Polski-w-Jab.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pod krzyżem leży figura martwego Jezusa, gwoździe, młotek i kartki z hasłami: "nie pomagam", "jestem uzależniony". Do krzyża przybito też 13 kartek z innymi napisami. Wśród nich: "popieram aborcję" i "popieram LGBT".


Przystanek PKP na Powązkach miał być gotowy rok temu, budowa dopiero się zaczyna. Dlaczego?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/02/8c/17/z24691458M,Torowisko-na-Powazkach---tu-powstanie-nowa-stacja.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na Powązkach kolejarze zaczynają budowę nowego przystanku na linii obwodowej. Prace przesunęli aż o rok, żeby uzupełnić projekt o dodatkowe dojście do kładki nad peronem.


Kierowca potrącił rowerzystkę w al. Wilanowskiej. Kobieta przewieziona do szpitala
<img src='https://bi.im-g.pl/im/75/8c/17/z24692341M,Wypadek-w-al--Wilanowskiej--Kierowca-potracil-rowe.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wypadki w Warszawie. Rowerzystka przejeżdżała przez al. Wilanowską na przejeździe rowerowym. Kierowca volkswagena wymusił pierwszeństwo i uderzył w nią z dużą siłą. Cyklistka została przewieziona do szpitala.


Czyżby naprawdę rozbiórka Czarnego Kota? Jedna oferta mieści się w budżecie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/62/b7/16/z23819106M,Hotel-Czarny-Kot-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dwie firmy zgłosiły się do przetargu na rozbiórkę nielegalnie zbudowanych pięter hotelu Czarny Kot. Tańszą ofertę złożyła firma rozbiórkowa 4Bau z Białegostoku. Czy to ona zburzy samowolę budowlaną?


Poznaliśmy 12 nominacji do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0c/8c/17/z24691980M,Ogloszenie-nominacji-do-Nagrody-Literackiej-m-st--.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W Światowy Dzień Książki ogłoszono w kawiarni Wrzenie Świata nominacje do Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. Zwycięzcę poznamy w czerwcu. Wśród nominowanych m.in. Wiesław Myśliwski i Krzysztof Varga


Pożar rezerwatu przyrody wokół Jeziorka Czerniakowskiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/df/8c/17/z24691935M,Pozar-rezerwatu-przyrody-wokol-Jeziorka-Czerniakow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Cztery zastępy straży pożarnej gasiły pożar terenów zielonych wokół Jeziorka Czerniakowskiego. To kolejny skutek porywistego wiatru.


Wiatr porwał fragment dachu z kamienicy w Śródmieściu. Blaszana płyta spadła na chodnik
<img src='https://bi.im-g.pl/im/56/8c/17/z24691798M,Wiatr-porwal-fragment-dachu-z-kamienicy-przy-ul--P.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Porywisty wiatr uszkodził fragment dachu kamienicy przy ul. Pięknej. Od rana strażacy interweniowali już ponad 200 razy.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'