informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Spacer i spotkanie z aktywistami. Będą rozmowy o sprawach kryzysowych
<img src='https://bi.im-g.pl/im/58/71/1a/z27728728M,Plakat-projektu-Inter3Lab-2021.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W najbliższy czwartek odbędzie się otwarte spotkanie na temat przyszłości młodych pokoleń w Karabachu. Weźmie w nim udział naczelny "Gazety Wyborczej" Adam Michnik.Anna Lewandowska zamyka kawiarnię w Miasteczku Wilanw. Co się stało?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/33/14/17/z24201267M,Sklepo-kawiarnia-Healthy-Store---Foods-by-Ann-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Lokal Foods by Ann Healthy Store Anny Lewandowskiej w Wilanowie działał trzy lata. Kawiarnia właśnie skończyła działalność.Koniec Tesco na Kabatach. I koniec pionierskiego czasu tej części Ursynowa
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c8/73/1a/z27735240M,Sklep-Tesco-u-zbiegu-al--KEN-i-Wawozowej-po-poludn.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Już nie zrobicie zakupw w sklepie Tesco u zbiegu al. KEN i Wąwozowej. To koniec supermarketu, ktry działał na Kabatach od grudnia 1999 r., najpierw pod marką Hit, a od 2004 r. - pod marką Tesco. A kiedy nowa inwestycja w tym miejscu?Vintage Kilo Pop Up Store po raz pierwszy w Warszawie. Tysiące ubrań retro i modowe perełki z lat 60.
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4d/cc/18/z26005325M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W czasie Vintage Kilo Pop Up Store w Warszawie ubrania będą sprzedawane na kilogramy. Z każdym dniem ich cena będzie spadać.


Miasto dziękuje za pracownię Karola Tchorka. Spadkobierczyni artysty: Ona należy do Warszawy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1d/72/1a/z27733277M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pracownia znanego powojennego artysty rzeźbiarza Karola Tchorka została przekazana miastu w lipcu. We wtorek, 26 października prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podziękował Katherine Benthal, spadkobierczyni artysty, za darowiznę. - Nie mogłam postąpić inaczej - mwiła.


Czy narodowcy pjdą w Marszu Niepodległości? Rafał Trzaskowski odwołuje się od decyzji wojewody
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9b/6f/1a/z27721115M,2020-rok--Marsz-Niepodleglosci-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- To nie tylko kolejny przykład wspierania przez obecną władzę skrajnych nacjonalistw. To po prostu niezgodne z prawem - tak o decyzji wojewody mazowieckiego, ktry zarejestrował Marsz Niepodległości jako wydarzenie cykliczne, mwi prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.


Wypadek we Włochach. Zderzyły się cztery auta, w tym dwie takswki
<img src='https://bi.im-g.pl/im/bb/73/1a/z27734203M,26-10-2021--Wypadek-na-ul--Dzwigowej-we-Wlochach--.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do wypadku doszło we wtorek (26 października) wczesnym popołudniem. Jak informuje policja, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.


Podczas remontu ulicy Łuckiej robotnicy odsłonili stary bruk. Czy należy go zachować?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/49/72/1a/z27733321M,Odsloniety-bruk-na-ulicy-Luckiej--przed-Fabryka-No.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Inwestor kompleksu biurowo-usługowego w dawnej fabryce Norblina, przygotowując się do remontu nawierzchni, zlecił zerwanie asfaltu na ulicy Łuckiej. Pod asfaltem był stary bruk. Konserwator zabytkw ma określić, czy i ile bruku należy zachować.


Czy to będzie jedyna nowa linia tramwajowa w tej kadencji Trzaskowskiego? Umowa na odcinek przez Wolę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/fc/72/1a/z27732476M,Linia-tramwajowa-na-Kasprzaka--Odcinek-z-przystank.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Tramwaje znowu pojadą dalej ul. Kasprzaka, a na Wolskiej firma Strabag przełoży torowisko na środek jezdni przy parku Sowińskiego i cmentarzu prawosławnym. Inwestycja za 205,4 mln zł ma być gotowa za dwa lata.


Już każdy Lidl i prawie każda Castorama jak poczta. Pki mogą, będą otwarte w niedziele
<img src='https://bi.im-g.pl/im/51/3d/1a/z27514961M,Sklep-sieci-Lidl-u-zbiegu-Nowoursynowskiej-oraz-Do.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sklepy budowlane Castorama dzięki wspłpracy z Pocztą Polską uzyskały status placwki pocztowej. Zmienia się także sytuacja sieci Lidl. Dzięki kooperacji z firmą kurierską DHL wszystkie jej sklepy, a nie tylko wybrane, będą otwarte w każdą niedzielę.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'