informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Pomnik Lecha Kaczyńskiego jak "dziadek parkingowy", teraz parking rozkopali. Wiemy, co tu urządzają
<img src='https://bi.im-g.pl/im/49/0c/1d/z30460745M,Przebudowa-parkingu-w-sasiedztwie-pomnika-Lecha-Ka.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Słabością pomnika Lecha Kaczyńskiego, ktry stoi na obrzeżach placu Piłsudskiego, jest to, że otacza go parking. Na zlecenie Dowdztwa Garnizonu Warszawa parking właśnie rozkopano. Trochę zaskakujący jest cel tego przedsięwzięcia.Woda z dwch budw straszy okolicznych mieszkańcw. Dzielnica wzywa na pomoc nadzr budowlany, policję i prokuraturę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/01/0b/1d/z30456065M,Zrzut-wody-do-kanalu-Zagozdzianskiego-z-budowy-prz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sąsiedzi się skarżą, że woda odpompowywana z wykopw przy budowie w Wawrze przesiąka do gruntu. Dlatego boją się zalania. Dzielnicowi urzędnicy jednej z inwestycji odmwili pozwolenia.Ich koncert wywołał burzę, gdy tylko zaczęła się sprzedaż biletw. Gwiazdy oskarżone o przemoc zagrają w Warszawie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c3/b1/16/z23797699M,Koncert-Die-Antwoord-w-Krakowie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po kilkuletniej przerwie w graniu spowodowanej zarzutami o molestowanie, przemoc i znęcanie zespł Die Antwoord wraca na scenę. Duet wystąpi w Polsce, a bilety na jego koncert rozeszły się w kilka dni. Część opinii publicznej żąda odwołania koncertu.Te meble są dla Warszawy niczym bursztynowa komnata. Jeden z najcenniejszych zabytkw miasta wrcił na swoje miejsce
<img src='https://bi.im-g.pl/im/02/50/17/z24446722M,Tak-apteka-przy-Nowym-Swiecie-18-20-wygladala-w-li.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W ich powrt już chyba mało kto wierzył, a jednak... Zabytkowe neogotyckie meble z apteki przy Nowym Świecie 18/20 znw są na swoim miejscu. To absolutny unikat i jeden z najcenniejszych zabytkw Warszawy.


Malowniczo, ale drogo. Nowa aleja przy Pałacu Kultury pochłonęła miliony
<img src='https://bi.im-g.pl/im/eb/0b/1d/z30457323M,Nowa-ulica--prostopadla-do-Marszalkowskiej--zostal.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Podwjny szpaler dziewięciometrowych drzew wyrsł przy nowej ulicy, ktra powstała w pobliżu Pałacu Kultury. To jedyna inwestycja na pl. Defilad, ktrą uda się skończyć w tej kadencji samorządu.


"Zakaz szczekania w niedzielę". Awantura o wybieg dla psw z klasztorem w tle
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c5/0c/1d/z30458053M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jedni narzekają na "pieskie życie" przy wybiegu dla psw, drudzy bronią, że to tu zawiązują się prawdziwe relacje społeczne. Na Stegnach spierają się o jeden z największych wybiegw dla psw w Warszawie.


Takiego chaosu jeszcze w szkole nie było. Dymisja dyrektorki rozpoczęła lawinę zdarzeń
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f9/7d/1c/z29873657M,Szkola-Podstawowa-nr-384-w-Warszawie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trudny finał konfliktu w szkole na Ursynowie. Dyrektorka, na ktrą poskarżyli się rodzice i część nauczycieli, została odwołana. W szkole panuje napięta atmosfera i chaos. Nikt nie kieruje placwką. Odwołano prbny egzamin smoklasisty i część zajęć, nie ma komu przydzielić zastępstw i podpisać zgody na wycieczkę.


Sąd odrzucił zażalenie fotoreportera postrzelonego przez policję w czasie marszu narodowcw
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ac/c7/1b/z29128876M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Tomasz Gutry był jednym z najbardziej poszkodowanych w zamieszkach, ktre wybuchły na marszu narodowcw 11 listopada trzy lata temu. Decyzją sądu się nie zraża. - Dalej będę dochodził prawdy - zapowiedział.


Na budowie placu Centralnego odkryto posadzkę przedwojennej kamienicy. Kolejne znaleziska przedłużą remont?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3a/0b/1d/z30454074M,Na-budowie-placu-centralnego-pracownicy-ZDM-niedaw.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na budowie placu Centralnego drogowcy odkopali posadzkę przedwojennej kamienicy. To nie pierwsze historyczne odkrycie na dotychczasowym placu Defilad, a bez kompleksowych badań archeologicznych prace budowlane nie mogą być kontynuowane w pełnym zakresie.


Dwa tunele pod torami PKP w Sulejwku. Pierwszy już działa, jest umowa na budowę drugiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/be/0b/1d/z30454718M,Otwarcie-tunelu-pod-linia-PKP-w-Sulejowku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sulejwek świętuje otwarcie tunelu pod linią PKP. W podwarszawskim mieście zaczyna się też budowa drugiego takiego przejazdu. Obie inwestycje są możliwe dzięki wspłpracy samorządu z rządem i funduszom europejskim.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'