informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' WuZetalia 2022. Studenci bawili się na Wydziale Zarządzania UW
<img src='https://bi.im-g.pl/im/12/30/1b/z28511506M,WuZetalia-2022--Studenci-bawili-sie-na-juwenaliach.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Przez pandemię nie mieliśmy wcześniej okazji wziąć udziału w juwenaliach. Wahaliśmy się, czy warto, ale nie żałujemy - opowiadają studenci, ktrzy uczestniczyli w tegorocznych juwenaliach organizowanych przez Wydział Zarządzania UW.Powstaje zielona obwodnica Gocławia. Z ogrodami deszczowymi
<img src='https://bi.im-g.pl/im/7e/30/1b/z28509566M,Zielona-obwodnica-Goclawia.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trwa zazielenianie obwodnicy Gocławia. Przy osiedlowych ulicach powstanie 18 ogrodw deszczowych, zostanie posadzonych 200 drzew i tysiące krzeww.Śmierdząca piana płynie Stawem Służewieckim. Jest powd do niepokoju?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/68/30/1b/z28509288M,Piana-plynie-Stawem-Sluzewieckim.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Piana nie jest naturalna. Ma duszący, chemiczny zapach, ktry trudno wytrzymać - opisuje czytelnik, ktry o niepokojącym zjawisku zawiadomił straż miejską. Sprawę bada rwnież Zarząd Zieleni.Akcja policji w klubach go-go w Warszawie. "To potężne uderzenie"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4b/e5/f1/z15852875M,Klub-sieci-Cocomo-dzialal-m-in--przy-Foksal--Swoja.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W nocy z piątku na sobotę (27-28 maja) policjanci CBŚP wkroczyli do klubw go-go w dziewięciu miastach w Polsce, w tym w Warszawie. Według nieoficjalnych informacji zatrzymano 21 osb i są one powiązane z dawną siecią Cocomo.


Marsz Wyzwolenia Konopi w Warszawie. "Pierwsze naczelne jadły konopie. A ostatnie naczelne je zdelegalizowały"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/dc/30/1b/z28511964M,Marsz-Wyzwolenia-Konopi.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Już najwyższy czas, aby przestać aresztować odpowiedzialnych palaczy marihuany" - apelują organizatorzy Marszu Wyzwolenia Konopi, ktry obywa się w sobotę, 28 maja, w Warszawie. Manifestacja wyruszyła z pl. Zamkowego i kieruje się pod Sejm.


Tu rośnie mięta, tam len, a tu bobry mają ucztę. To miasto słynęło z ceglastej czerwieni, teraz chce być zielone
<img src='https://bi.im-g.pl/im/80/2d/1b/z28496256M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kiedyś w Żyrardowie, w miejscu, gdzie działała fabryka, były tereny urocze, choć zaniedbane, ale niedostępne dla mieszkańcw. Teraz, po rewitalizacji, wszystko się zmieniło. Mieszkańcy nie mogą się tych zmian nachwalić.


Zatrzymano sprawcw ponad 80 podpaleń pod Warszawą. To... strażacy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/64/f0/1a/z28246628M,Pozar-laki-w-okolicy-Warszawy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Policja zatrzymała czterech podejrzanych o liczne podpalenia w powiecie wołomińskim. Trzech z nich to druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Jasienicy.


"Mieszkanie prawem, nie towarem". Lewica prezentuje program mieszkaniowy. Co proponuje?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e2/30/1b/z28510946M,Posel-Partii-Razem-Adrian-Zandberg--na-zdjeciu-z-p.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Państwowa agencja, ktra będzie nadzorować budowę 300 tys. mieszkań do 2029 r., domy z prefabrykatw, zakaz wynajmu mieszkań mniejszych niż 25 m kw., regulacje dla platform internetowych - takie propozycje znalazły się w programie mieszkaniowym lewicy, zaprezentowanym przez politykw w sobotę, 28 maja.


Pole Mokotowskie lepsze od Łazienek? Zdania są podzielone
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c4/1c/12/z18993092M,Pole-Mokotowskie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pole Mokotowskie, nawet rozkopane, przyciąga tłumy. Ale czy warszawiacy lubią je bardziej niż Łazienki? Już tylko do niedzieli można głosować w naszym plebiscycie na ulubione zielone miejsce warszawiakw. Jest kilku mocnych faworytw, ale i nieoczywistych kandydatw.


Słony mandat za jazdę lamborghini po Krakowskim Przedmieściu. Ile zapłaci kierowca?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/67/47/f8/z16271207M,Lamborghini.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kierowca lamborghini huracan, nie zważając na znak zakazu ruchu, wjechał swoim luksusowym autem na Krakowskie Przedmieście. Zatrzymany przez policję udawał obcokrajowca. Przejażdżka po reprezentacyjnej ulicy nie była tania.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'