informacje finansowe

 

Wiadomosci
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'
Sensacja na mundialu. Maroko pokonało Belgię Kolejna niespodzianka na mundialu w Katarze. Maroko pokonało trzecią na ostatnich mistrzostwach świata w Rosji Belgię 2:0 w meczu grupy F. Obie bramki padły w drugiej połowie, a trafiali: Abdelhamid Sabiri i Zakaria Aboukhlal.


]]>

Piekło na ziemi. Krajobraz pod Bachmutem niczym z I WŚWalki w rejonie Bachmutu w obwodzie donieckim są prawdopodobnie najcięższymi, jakie obecnie toczą się na terytorium Ukrainy. Wojska ukraińskie w zasadzie od pierwszych dni sierpnia odpierają ataki Rosjan. Życie w okopach, błoto i rozległe zniszczenia spowodowane ostrzałem artyleryjskim przypominają obrazki z I wojny światowej.


]]>

Rosjanie szykują się do opuszczenia Zaporoskiej Elektrowni Atomowej?


]]>

Łukaszenka: USA chcą jednym ciosem obalić Europę"Stany Zjednoczone nie pozwalają kierownictwu Ukrainy na rozpoczęcie procesu negocjacyjnego z Rosją" - uważa Alaksandr Łukaszenka. Białoruski dyktator dodał, że "USA chcą jednym ciosem obalić Europę".


]]>
Biejat i Zandberg zostali współprzewodniczącymi partii RazemAdrian Zandberg i Magdalena Biejat podczas konwencji partii Razem zostali wybrani współprzewodniczącymi tego ugrupowania. Do tej pory partią kierował Zarząd Krajowy.


]]>
MŚ 2022. Chorwacja gra z Kanadą [WYNIK NA ŻYWO]Drugi dzisiejszy mecz w grupie F na mundialu w Katarze. Chorwacja gra z Kanadą. Wynik na żywo możecie śledzić w tym artykule.


]]>
​Inflacja, ropa i bunt w Chinach. Nowy tydzień w gospodarceDane o inflacji i tajemnicza drożyzna na stacjach paliw w kraju, a za granicą targi o maksymalną cenę rosyjskiej ropy i bunt w Chinach. To niektóre ze spodziewanych wydarzeń w gospodarce w nowym tygodniu.


]]>
Po tragedii na wyspie Ischia. Ratownicy znaleźli ciało dzieckaKilkuletnia dziewczynka jest jedną z pierwszych odnalezionych ofiar lawiny błotnej, która zeszła na włoskiej wyspie Ischia. Spod zwałów ziemi i kamieni ratownikom udało się jak dotąd wydobyć trzy ciała.


]]>
Co musi się stać, by Polacy wyszli z grupy?Wygrana z Arabią Saudyjską znacznie przybliżyła reprezentację Polski do awansu do fazy pucharowej mistrzostw świata w Katarze. Podopieczni Czesława Michniewicza w trzeciej kolejce rywalizacji w grupie C zagrają z Argentyną, a Arabia Saudyjska zmierzy się z Meksykiem. Co ciekawe, szansę na udział w 1/8 finału zachowały wszystkie drużyny.


]]>
Zawód Kubackiego w Ruce, triumf Graneruda i Krafta


]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'