informacje finansowe

 

Wiadomosci
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'
Ukraińskie śledztwo. Rosyjski dron naszpikowany zachodnią elektronikąAmerykańska firma Iridium dostarcza systemy nawigacji dla dronów „Kartograf”, które produkowane są w Rosji przez firmę AFM-Servers na potrzeby FSB i wykorzystywane w wojnie z Ukrainą – takie informacje podaje Ekonomiczna Prawda powołując się na wyniki śledztwa grupy Trap Aggressor.


]]>

Białoruś: Polska naruszyła naszą przestrzeń powietrzną. Wojsko zaprzecza Ministerstwo obrony Białorusi wydało komunikat, w którym przekazało, że "polski śmigłowiec dwukrotnie naruszył przestrzeń powietrzną Białorusi". Polska armia temu zaprzecza.


]]>

Nie żyje 12-letni rowerzysta, który wjechał w drzewoDo śmiertelnego wypadku doszło w czwartek wieczorem w Inwałdzie (pow. wadowicki). Nie żyje 12 letni chłopiec, który jadąc na rowerze, uderzył w drzewo.


]]>

Republikanie chcą impeachmentu prezydenta Joe BidenaKomisja ds. nadzoru i odpowiedzialności odbyła w czwartek swoje pierwsze publiczne wysłuchanie w ramach dochodzenia w sprawie impeachmentu prezydenta Joe Bidena. Republikanie zarzucają mu, że jako wiceprezydent używał wpływów, by wzbogacić swoją rodzinę, jednak nie przedstawili na to jednoznacznych dowodów.


]]>
Polska, Czechy i Niemcy razem przeciwko nielegalnej migracji. Powstanie specjalna grupa„Polskie i niemieckie służby podejmą ściślejszą współpracę w zakresie zwalczania nielegalnej migracji; w tym celu powstanie specjalna polsko-czesko-niemiecka grupa zadaniowa” - poinformował szef MSWiA Mariusz Kamiński po rozmowie z niemiecką odpowiedniczką, minister Nancy Faeser.


]]>
Strzelanina w Rotterdamie. Zginęły trzy osoby, w tym 14-latka32-letni mężczyzna strzelał do ludzi w holenderskim Rotterdamie. Policja poinformowała, że zginęły trzy osoby, w tym 14-latka. Sprawca został zatrzymany.


]]>
Rafał Bochenek w Rozmowie o 7:00 w RMF FM i Radiu RMF24Konwencja Prawa i Sprawiedliwości w katowickim Spodku będzie głównym tematem rozmowy Bogdana Zalewskiego w piątkowych Faktach RMF FM oraz w internetowym radiu RMF24. Gościem o Rozmowy o 7:00 będzie rzecznik PiS.


]]>
Tusk ujawnił wyniki wewnętrznego sondażu. "Szansa na wyciągnięcie ręki""Według naszego wewnętrznego badania PiS może liczyć na 34,9 proc. poparcia, a KO - 32,8 proc. Stoi przed nami wielkie wyzwanie, szansa jest na wyciągnięcie ręki" - mówił w Elblągu szef PO Donald Tusk.


]]>
Tomasz Trela (Lewica): Nie jesteśmy wcale przystawką"Chcę, żebyśmy 15 października wygrali i wierzę w to głęboko. Robię wszystko, żeby Lewica miała jak najlepszy wynik" – zapewnił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM poseł Tomasz Trela (Lewica). Zapytany o udział jego ugrupowania w marszu organizowanym 1 października przez Koalicję Obywatelską i ryzyko utrat wyborców, podkreślił: "Nie jesteśmy wcale przystawką".


]]>
4-latek wpadł do studzienki na terenie przedszkola. Dziecko nie żyjeDo tragicznego wypadku doszło w Zabierzowie koło Krakowa. 4-letnie dziecko wpadło do studzienki kanalizacyjnej na terenie przedszkola. Strażakom udało się je wydobyć, ale mimo reanimacji chłopczyk zmarł.


]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'