informacje finansowe

 

Wiadomosci
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'
Kolejki kibiców przed stadionem. Finał Ligi Mistrzów opóźniony


]]>

Oświadczenia majątkowe posłów. Subiektywny przegląd RMF FM


]]>

94. dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Najważniejsze informacje


]]>

Kolejki kibiców przed stadionem. Finał Ligi Mistrzów opóźnionyZ 36-minutowym opóźnieniem rozpoczął się w Saint-Denis pod Paryżem finał piłkarskiej Ligi Mistrzów Realu Madryt z Liverpoolem. Było to spowodowane tym, że kibice angielskiej drużyny nie zdążyli wejść na stadion.


]]>
"IO" Skolimowskiego z nagrodą ex aequo jury 75. festiwalu w Cannes


]]>
Poroszenki nie wypuszczono za granicę. Chciał wjechać do PolskiByły prezydent Ukrainy Petro Poroszenko został w sobotę zawrócony na granicy z Polską - podaje agencja Ukrinform. Lidera opozycyjnej partii Europejska Solidarność nie wypuszczono z kraju także dzień wcześniej.


]]>
Żołdacy Putina gwałcą kobiety w RosjiW Rosji w obwodzie biełgorodzkim, wykorzystywanym przez armię rosyjską jako punkt przejściowy, rośnie liczba gwałtów na mieszkankach - podaje Służba Bezpieczeństwa Ukrainy. SBU powołuje się przy tym na przechwyconą rozmowę telefoniczną: "Mamy w prokuraturze tyle zgłoszeń o gwałtach (...)".


]]>
Pożar superjachtu w marinie. "Huk i pióropusz czarnego dymu"Z ogromnym pożarem luksusowego jachtu, zacumowanego w porcie w Torquay w Anglii, walczyli dziś strażacy. Jak informują media, konieczna była ewakuacja pobliskich plaż. Zamknięto także kilka ulic w okolicy.


]]>
Sfora kilkunastu psów zaatakowała 18-latkę. "Leżała w rowie i krwawiła"12 psów dotkliwie pogryzło młodą kobietę w okolicach Łasku w woj. łódzkim. 18-latka jest w szpitalu, jej stan jest ciężki. Psy zostały odłowione, a policja ustaliła, kto może być ich właścicielem.


]]>
Turysta spadł spod Rysów. Zsunął się 300 metrówPoważny wypadek w Tatrach. Turysta spadł spod szczytu Rysów i w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Nowy Targu.


]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'