informacje finansowe

 

Wiadomosci
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'
Spór o Turów. Czescy radni chcą kontynuowania rozmówCzescy samorządowcy z kraju libereckiego wezwali ministrów środowiska Richarda Brabca i spraw zagranicznych Jakuba Kulhanka do kontynuowania rozmów z Polską w sprawie kopalni Turów. Uważają, że rokowania powinien sfinalizować kończący urzędowanie gabinet.


]]>

PLL LOT chce 1 mld zł odszkodowania od BoeingaPLL LOT złożyły do sądu w Seattle w USA pozew przeciwko firmie Boeing; LOT domaga się odszkodowania w kwocie nie mniejszej niż 1 mld zł - dowiedziała się PAP ze źródła. Sprawa jest związana z wadami projektowymi w samolotach 737 MAX, które doprowadziły do ich uziemienia.


]]>

Zmiany w rządzie. Nowi ministrowie powołaniPrezydent Andrzej Duda dokonał zmian w składzie rządu. Wcześniej informacje o zmianach w swoim gabinecie przekazał premier Mateusz Morawiecki. Henryk Kowalczyk został ministrem rolnictwa i wicepremierem; Anna Moskwa ministrem klimatu, a ministrem rozwoju i technologii Piotr Nowak. Kamil Bortniczuk otrzymał resort sportu i turystyki.


]]>

Niedzielski: W tej chwili żadnych lockdownów nie rozważamyW tej chwili żadnych "lockdownów" nie rozważamy - powiedział we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski. „Ciągłość utrzymania nauki stacjonarnej w szkole jest głównym celem. Jeżeli chodzi o inne decyzje, to będziemy je ewentualnie analizowali na początku listopada” - dodał.


]]>
Ustawa o obronie ojczyzny. "Chcesz pokoju - szykuj się na wojnę"Projekt ustawy o obronie ojczyzny wprowadza mechanizm pozyskania dodatkowych funduszy na uzbrojenie, modernizację i umożliwi zwiększenie liczebne Wojska Polskiego - powiedział na konferencji prasowej szef MON Mariusz Błaszczaka, który przedstawił założenia nowego projektu Ministerstwa Obrony Narodowej. O nadciągającym zagrożeniu i powodach stworzenia tego projektu wypowiedział się również przewodniczący Komitetu Rady Ministrów ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Spraw Obronnych, wicepremier Jarosław Kaczyński. "Chcesz pokoju, szykuj się na...


]]>
Piotr Nowak ministrem rozwoju i technologiiPremier Mateusz Morawiecki ogłosił, że nowym ministrem rozwoju i technologii będzie Piotr Nowak. Kim jest nowy członek rządu?


]]>
Anna Moskwa nowym ministrem klimatuByła wiceminister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Anna Moskwa została zaproponowana na objęcie stanowiska ministra klimatu i środowiska. Anna Moskwa ostatnio kierowała firmą Baltic Power, spółką PKN Orlen i Northland Power.


]]>
Andrzej Duda w środę spotka się z Emmanuelem MacronemPrezydent Andrzej Duda uda się w środę z roboczą wizytą do Paryża, gdzie będzie rozmawiał z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem - poinformowała we wtorek prezydencka kancelaria.


]]>
Nowacka o rekonstrukcji rządu: Polityka partyjna pod dyktando Jarosława Kaczyńskiego


]]>
Zamach stanu w Sudanie. Aresztowany przez juntę premier wrócił do domuPremier Sudanu Abdalla Hamduk, który w poniedziałek został aresztowany po wojskowym zamachu stanu, wrócił wraz z żoną do domu w Chartumie - podaje we wtorek Reuters, powołując się na źródła w kancelarii szefa rządu i siłach bezpieczeństwa.


]]>Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'