informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, BankowosŠ i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Xiaomi: model Mi Note 10 b´┐Żdzie mo´┐Żna okazyjnie kupi´┐Ż za 499 z´┐Ż!
W czym tkwi haczyk? Kolejne premiery smartfon´┐Żw Xiaomi zdaj´┐Ż si´┐Ż budzi´┐Ż coraz wi´┐Żcej emocji. Po zapowiedzi rewelacyjnie wycenionych modeli Redmi K20, w Polsce znanych pod nazw´┐Ż Mi 9T, przysz´┐Ża kolej na prezentacj´┐Ż phablet´┐Żw Mi Note 10. Urz´┐Żdzenie cechuj´┐Ż si´┐Ż solidn´┐Ż specyfikacj´┐Ż techniczn´┐Ż, ale tak naprawd´┐Ż wyr´┐Żnia je wbudowany aparat fotograficzny.Apple aktualizuje starszy sprz´┐Żt, m.in. iPhone'a 5s
Firma wie, jak zadba´┐Ż o swoich klient´┐Żw. Apple od lat polaryzuje opinie internaut´┐Żw. Giganta z Cupertino z jednej strony krytykuje si´┐Ż za bardzo wysokie ceny produkt´┐Żw i ich sprz´┐Żtowe zacofanie wzgl´┐Żdem konkurencji (najnowsze iPhone'y pod wieloma wzgl´┐Żdami goni´┐Ż flagowce takich marek jak Samsung czy Huawei), ale z drugiej chwali za oryginaln´┐Ż stylistyk´┐Ż i bardzo dopracowane oprogramowanie.Windows 7 b´┐Żdzie wy´┐Żwietla´┐Ż pe´┐Żnoekranowy komunikat o zako´┐Żczeniu wsparcia
Microsoft pr´┐Żbuje przekona´┐Ż klient´┐Żw obstaj´┐Żcych przy Windowsie 7, ´┐Że czas na przesiadk´┐Ż na nowszy OS. Firma ju´┐Ż jaki´┐Ż czas temu udost´┐Żpni´┐Ża ´┐Żatk´┐Ż, dodaj´┐Żc´┐Ż do systemu powiadomienie o zbli´┐Żaj´┐Żcym si´┐Ż zako´┐Żczeniu wsparcie. Teraz pojawi´┐Ża si´┐Ż kolejna, kt´┐Żra ma nas ostrzega´┐Ż w jeszcze bardziej widoczny spos´┐Żb, bo komunikat pojawi si´┐Ż ca´┐Żym ekranie. ´┐ŻSamsung Galaxy S11 i Galaxy Fold 2 - znamy dat´┐Ż premiery
Czas na od´┐Żwie´┐Żenie segmentu high-end. Ju´┐Ż od d´┐Żu´┐Ższego czasu wiadomo, ´┐Że Samsung pracuje nad nowymi smartfonami klasy premium - high-endowymi modelami z serii Galaxy S11 i sk´┐Żadanym telefonem Galaxy Fold 2. Firma oficjalnie niczego jeszcze nie ujawnia, ale w sieci znajdziemy coraz wi´┐Żcej informacji na temat tych urz´┐Żdze´┐Ż.


Samsung w modelu Galaxy S11 postawi na Snapdragona 865, a nie na nowy chip z serii Exynos
Tego chyba nikt si´┐Ż nie spodziewa´┐Ż. Samsung od lat nale´┐Ży do grona producent´┐Żw, kt´┐Żrzy w swoich smartfonach montuj´┐Ż autorskie uk´┐Żady SoC. Takie rozwi´┐Żzanie daje du´┐Ż´┐Ż kontrol´┐Ż nad sprz´┐Żtem i wydaje si´┐Ż by´┐Ż preferowane przez lider´┐Żw rynku (Apple i Huawei robi´┐Ż to samo). Spore zaskoczenie budz´┐Ż wi´┐Żc doniesienia, zgodnie z kt´┐Żrymi Korea´┐Żczycy mieliby mocno zaniedba´┐Ż dzia´┐Ż odpowiedzialny za rozw´┐Żj chip´┐Żw z rodziny Exynos.


Winter Sale na GOG: tysi´┐Żce promocji i Wasteland 2 za darmo
Ko´┐Żczy si´┐Ż jedna wyprzeda´┐Ż, zaczyna druga. Tym razem GOG wystartowa´┐Ż ze swoj´┐Ż akcj´┐Ż Winter Sale, podczas kt´┐Żrej gracze b´┐Żd´┐Ż mogli naby´┐Ż mas´┐Ż ´┐Żwietnych pozycji w obni´┐Żonych cenach. W sklepie znajdziemy zar´┐Żwno pojedyncze tytu´┐Ży, jak i ca´┐Że kolekcje, wi´┐Żc ka´┐Żdy znajdzie co´┐Ż dla siebie. Co wi´┐Żcej, GOG przygotowa´┐Ż te´┐Ż prezent w postaci darmowego egzemplarza Wasteland 2.


HMD Global zapowiada Noki´┐Ż C1 z Androidem Go
Co´┐Ż dla ma´┐Żo wymagaj´┐Żcych u´┐Żytkownik´┐Żw, kt´┐Żrzy jednocze´┐Żnie szukaj´┐Ż mo´┐Żliwie najta´┐Ższego smartfona. Pami´┐Żtacie jeszcze Androida Go? O systemie ostatnio nie m´┐Żwi si´┐Ż zbyt du´┐Żo, wi´┐Żc dla przypomnienie wypada napisa´┐Ż, ´┐Że to specjalna edycja platformy Google, maj´┐Żca pracowa´┐Ż nawet na bardzo s´┐Żabych urz´┐Żdzeniach.


Deepcool Gammax 400 v2 i Gammax 400S: ca´┐Żkiem wydajne ch´┐Żodzenia za niedu´┐Że pieni´┐Żdze
Deepcool og´┐Żosi´┐Ż rozszerzenie swojej oferty produktowej o dwie nowe konstrukcje z rodziny Gammaxx 400. Do sprzeda´┐Ży trafi´┐Ż modele Gammax 400 v2 oraz Gammax 400S, bardzo podobne pod wzgl´┐Żdem budowy, ale przeznaczone do stosowania z innymi procesorami. Producent zapewnia przy tym, ´┐Że jego sprz´┐Żt poradzi sobie z odprowadzaniem ciep´┐Ża nawet z flagowych chip´┐Żw dost´┐Żpnych na rynku klienckim.


Harmonogram proces´┐Żw technologicznych Intela do 2029 roku
Z powodu ogromnych op´┐Żnie´┐Ż z wprowadzeniem litografii 10 nm, plany Intela zmienia´┐Ży si´┐Ż wielokrotnie w ci´┐Żgu ostatnich kilku lat. Przedsi´┐Żbiorstwo mia´┐Żo jednak wyci´┐Żgn´┐Ż´┐Ż wnioski i przy obecnych za´┐Żo´┐Żeniach bierze ju´┐Ż pod uwag´┐Ż wszystkie problemy, jakie mo´┐Że napotka´┐Ż na drodze. Tym ciekawiej ogl´┐Żda si´┐Ż harmonogram jego proces´┐Żw technologicznych a´┐Ż do 2029 roku w wersji firmy ASML.


Apple Mac Pro 2019 - najbardziej rozbudowana wersja kosztuje w Polsce ponad 250 tys. z´┐Żotych
Stacja robocza w cenie dobrego samochodu. Apple rozpocz´┐Żo sprzeda´┐Ż swoich zestaw´┐Żw komputerowych Mac Pro 2019, dzi´┐Żki czemu poznali´┐Żmy cennych urz´┐Żdze´┐Ż w naszym kraju. Tak jak mo´┐Żna by´┐Żo si´┐Ż spodziewa´┐Ż, kwoty s´┐Ż dla wielu os´┐Żb wr´┐Żcz astronomiczne, a cz´┐Ż´┐Ż dodatk´┐Żw jest absurdalnie droga, tak jak cho´┐Żby opcjonalne k´┐Żka ze stali nierdzewnej. Niemniej to Apple, wi´┐Żc sprz´┐Żt i tak si´┐Ż sprzeda.


Wiadomosci, BankowosŠ i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'