informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, BankowosŠ i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Microsoft prezentuje inicjatyw´┐Ż Secured-Core PC, maj´┐Żc´┐Ż na celu popraw´┐Ż zabezpiecze´┐Ż komputer´┐Żw
Nasze komputery b´┐Żd´┐Ż jeszcze lepiej zabezpieczone. Microsoft og´┐Żosi´┐Ż inicjatyw´┐Ż Secured-Core PC, kt´┐Żra ma na celu przygotowanie odpornego na cyberataki ´┐Żrodowiska, sk´┐Żadaj´┐Żcego si´┐Ż z rozwi´┐Żza´┐Ż sprz´┐Żtowych i programowych. Firma z Redmond po´┐Ż´┐Żczy´┐Ża si´┐Ży z wiod´┐Żcymi producentami urz´┐Żdze´┐Ż, a jednym z podmiot´┐Żw, kt´┐Żre mia´┐Ży najmocniej zaanga´┐Żowa´┐Ż si´┐Ż w projekt jest AMD.Znamy polskie ceny nowych urz´┐Żdze´┐Ż Microsoft Surface
Produkty premium w cenie premium. Microsoft og´┐Żosi´┐Ż dzisiaj ceny wszystkich tegorocznych komputer´┐Żw Microsoft Surface, dost´┐Żpnych w Polsce. Jak mo´┐Żna si´┐Ż by´┐Żo spodziewa´┐Ż, urz´┐Żdzenia nie s´┐Ż tanie, a za najlepiej wyposa´┐Żone edycje trzeba zap´┐Żaci´┐Ż nawet kilkana´┐Żcie tysi´┐Żcy z´┐Żotych. Fani marki raczej nie b´┐Żd´┐Ż narzeka´┐Ż, ale dla innych u´┐Żytkownik´┐Żw kwoty mog´┐Ż by´┐Ż nieco zbyt wysokie.AOC AG273QX - prezentacja monitora WQHD 165 Hz z FreeSync 2 HDR
Zapowiada si´┐Ż bardzo dobry sprz´┐Żt dla graczy. AOC og´┐Żosi´┐Ż wprowadzenie na nasz rynek monitora AG273QX, charakteryzuj´┐Żcego si´┐Ż bardzo wysok´┐Ż cz´┐Żstotliwo´┐Żci´┐Ż od´┐Żwie´┐Żania i zgodno´┐Żci´┐Ż z technik´┐Ż FreeSync 2 HDR. Urz´┐Żdzenie mo´┐Że pochwali´┐Ż si´┐Ż niez´┐Ż´┐Ż specyfikacj´┐Ż i ca´┐Żkiem przyst´┐Żpn´┐Ż cen´┐Ż, kt´┐Żra powinna zach´┐Żci´┐Ż do zakupu spor´┐Ż grup´┐Ż klient´┐Żw.Apple pracuje nad goglami VR i komputerem z architektur´┐Ż ARM
Wiele os´┐Żb z pewno´┐Żci´┐Ż czeka na ten sprz´┐Żt. W sieci ju´┐Ż od d´┐Żu´┐Ższego czasu m´┐Żwi si´┐Ż, ´┐Że Apple pracuje nad w´┐Żasnym headsetem rozszerzonej rzeczywisto´┐Żci.´┐ŻProducent niczego wprawdzie jeszcze nie ujawni´┐Ż, ale plotki mog´┐Ż by´┐Ż zgodne z prawd´┐Ż - takimi urz´┐Żdzeniami interesuj´┐Ż si´┐Ż najwi´┐Żksi rywale giganta z Cupertino, w sprz´┐Żcie drzemie ogromny potencja´┐Ż, a sama firma przej´┐Ża ju´┐Ż kilka przedsi´┐Żbiorstw zajmuj´┐Żcych si´┐Ż odpowiednimi rozwi´┐Żzaniami.


MediaTek przygotowuje chip z 5G dla segmentu mid-range
Szybka ´┐Ż´┐Żczno´┐Ż´┐Ż dla wszystkich. MediaTek w maju pokaza´┐Ż sw´┐Żj pierwszych chip z modemem 5G. To oparty na 7-nanometrowej litografii FinFET uk´┐Żad´┐ŻHelio M70 5G, o kt´┐Żrym pisali´┐Żmy dla was tutaj. Niestety, jednostka nie b´┐Żdzie powszechnie dost´┐Żpna - GSMArena twierdzi, ´┐Że znajdzie ona zastosowanie we flagowcach marek Oppo i Vivo. M´┐Żwi´┐Żc kr´┐Żtko, powinni´┐Żmy zapomnie´┐Ż, ´┐Że SoC oka´┐Że si´┐Ż realn´┐Ż alternatyw´┐Ż dla Snapdragon´┐Żw.


HBO GO zwi´┐Żksza cen´┐Ż abonamentu w Polsce
Nikt nie lubi, gdy u´┐Żywane przez niego us´┐Żugi dro´┐Żej´┐Ż, ale w przypadku HBO GO zapowiada´┐Żo si´┐Ż na to od d´┐Żu´┐Ższego czasu. Platforma strumieniowania wideo oferowa´┐Ża dotychczas bardzo przyst´┐Żpny cenowo abonament, zdecydowanie ni´┐Ższy ni´┐Ż konkurencyjnego Netfliksa. Niestety ju´┐Ż od przysz´┐Żego miesi´┐Żca zap´┐Żacimy za subskrypcj´┐Ż nieco wi´┐Żcej.


SK Hynix prezentuje 16-gigabitowe ko´┐Żci DRAM w procesie klasy 1Znm
Czas na jeszcze pojemniejsze ko´┐Żci pami´┐Żci. SK Hynix og´┐Żosi´┐Ż dzisiaj opracowanie nowych uk´┐Żad´┐Żw DRAM, przygotowanych w procesie technologicznym klasy 1Z. Wed´┐Żug producenta, jego nowe chipy oferuj´┐Ż najwi´┐Żksze upakowanie danych ze wszystkich ko´┐Żci dost´┐Żpnych na rynku. Maj´┐Ż one r´┐Żwnie´┐Ż zapewnia´┐Ż bardzo szybk´┐Ż wymian´┐Ż danych i zdecydowanie lepsz´┐Ż efektywno´┐Ż´┐Ż energetyczn´┐Ż.


Smartfony Pixel 4 z powa´┐Żnym b´┐Ż´┐Żdem zabezpiecze´┐Ż
Firmie znowu powin´┐Ża si´┐Ż noga. Smartfony Google od lat kojarz´┐Ż si´┐Ż z wysokimi cenami, niez´┐Żymi podzespo´┐Żami, ´┐Żwietnym wsparciem i... mas´┐Ż b´┐Ż´┐Żd´┐Żw. Obecnie trudno powiedzie´┐Ż, czy modele z rodziny Pixel 4 b´┐Żd´┐Ż mie´┐Ż tyle niedor´┐Żbek, co poprzednie konstrukcje giganta z Mountain View, ale trudno nie zauwa´┐Ży´┐Ż, ´┐Że pierwsze doniesienia na temat urz´┐Żdze´┐Ż nie napawaj´┐Ż optymistycznie.


HTC Exodus 1s trafia na rynek
Firma szuka swojej niszy. Po zesz´┐Żorocznej premierze modelu Exodus 1, kt´┐Żry by´┐Ż pierwszym smartfonem HTC z technik´┐Ż blockchain, oferuj´┐Żcym swoim u´┐Żytkownikom m.in. portfel na kryptowaluty, przysz´┐Ża kolej na wprowadzenie na rynek kolejnego tego typu urz´┐Żdzenia. Najnowszy sprz´┐Żt z nowej serii Tajwa´┐Żczyk´┐Żw nosi nazw´┐Ż Exodus 1s i przede wszystkim ma stanowi´┐Ż niskobud´┐Żetowy telefon dla wszystkich fan´┐Żw cyfrowych walut.


Kingston KC600 - specyfikacja no´┐Żnik´┐Żw SSD
Tradycyjne no´┐Żniki ze sprz´┐Żtowym szyfrowaniem. Obecnie producenci sprz´┐Żtu komputerowego coraz´┐Ż ch´┐Żtniej chwal´┐Ż si´┐Ż swoimi SSD w formacie M.2, ale zwyk´┐Że konstrukcje 2,5'' nadal si´┐Ż pojawiaj´┐Ż i raczej szybko nie znikn´┐Ż z rynku. Jednym z najnowszych produkt´┐Żw z tej kategorii jest model KC600, zaprezentowany w´┐Ża´┐Żnie przez Kingstona. Co mo´┐Że zaoferowa´┐Ż ta seria urz´┐Żdze´┐Ż i jaka jest jej specyfikacja? Tego dowiecie si´┐Ż w dalszej cz´┐Żci newsa.


Wiadomosci, BankowosŠ i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'