informacje finansowe

 

Komputery
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, BankowosŠ i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Crucial BX500 od teraz tak´┐Że w wersji 960 GB
SSD w dobrej cenie. Crucial og´┐Żosi´┐Ż rozszerzenie swojej oferty no´┐Żnik´┐Żw BX500 o nowy model o pojemno´┐Żci 960 GB. Urz´┐Żdzenie jest ju´┐Ż dost´┐Żpne w sklepie producenta i w niedalekiej przysz´┐Żo´┐Żci powinno r´┐Żwnie´┐Ż trafi´┐Ż na nasz rynek. No´┐Żnik ma przyci´┐Żga´┐Ż przede wszystkim nisk´┐Ż cen´┐Ż, dzi´┐Żki kt´┐Żrej mo´┐Że zainteresowa´┐Ż mniej wymagaj´┐Żcych u´┐Żytkownik´┐Żw.Pierwsze komputery Mac z procesorami ARM prawdopodobnie ju´┐Ż w 2020 roku
Nawet Intel potwierdza. W sieci od d´┐Żu´┐Ższego czasu kr´┐Ż´┐Ż´┐Ż informacje o porzuceniu przez Apple procesor´┐Żw niebieskich na rzecz chip´┐Żw ARM w komputerach Mac. W ostatnich dniach w sieci pojawi´┐Ży si´┐Ż kolejne raporty, kt´┐Żre zdaj´┐Ż si´┐Ż potwierdza´┐Ż te plotki. Jak twierdzi serwis Axios, deweloperzy i przedstawiciele Intela wyra´┐Żnie stwierdzili, ´┐Że czas jednostek x86 w produktach Apple nied´┐Żugo przeminie.Intel od´┐Żwie´┐Ży lini´┐Ż serwerowych procesor´┐Żw Xeon Scalable
Ponad 20 nowych modeli. Dzi´┐Żki u´┐Żytkownikowi @momomo_us, znanemu z serwisu Twitter, poznali´┐Żmy list´┐Ż nowych procesor´┐Żw serwerowych Xeon, kt´┐Żre Intel ma wprowadzi´┐Ż na rynek w najbli´┐Ższej przysz´┐Żo´┐Żci. Firma od´┐Żwie´┐Ża swoj´┐Ż najwa´┐Żniejsz´┐Ż lini´┐Ż, a na rynek trafi szeroka paleta jednostek od Xeona Bronze do Platinum.Nvidia GeForce 419.17 WHQL - pobierz najnowszy pakiet sterownik´┐Żw
Drivery z obs´┐Żug´┐Ż GTX 1660 Ti. Nvidia podzieli´┐Ża si´┐Ż now´┐Ż paczk´┐Ż sterownik´┐Żw GeForce 419.17 WHQL, przygotowan´┐Ż na premier´┐Ż swojej najnowszej karty. Jest to te´┐Ż r´┐Żwnocze´┐Żnie pakiet Game Ready, a wi´┐Żc zawiera optymalizacje dla nowych gier, w tym produkcji Anthem. Pojawi´┐Ży si´┐Ż r´┐Żwnie´┐Ż nowe funkcje oraz tradycyjne poprawki rozpoznanych wcze´┐Żniej b´┐Ż´┐Żd´┐Żw i usterek.


EVGA GeForce GTX 1660 Ti XC Ultra Gaming - specyfikacja
Przerost formy. EVGA poinformowa´┐Ża o dodaniu do swojej oferty nowych kart graficznych z rodziny GTX 1660 Ti, w´┐Żr´┐Żd kt´┐Żrych znalaz´┐Ża si´┐Ż konstrukcja GeForce GTX 1660 Ti XC Ultra Gaming. Jest to flagowy model, oferuj´┐Żcy sporej wielko´┐Żci system ch´┐Żodzenia i standardowo zwi´┐Żkszone zegary. Urz´┐Żdzenie jest r´┐Żwnocze´┐Żnie do´┐Ż´┐Ż drogie jak na produkt z nowej serii.


AMD Radeon RX Vega 56 dost´┐Żpny w ni´┐Ższej cenie
Bardzo dobra oferta. W wielu zachodnich sklepach mo´┐Żna zauwa´┐Ży´┐Ż wyra´┐Żne obni´┐Żki cen kart Radeon RX Vega 56, dzi´┐Żki czemu produkt mo´┐Że pochwali´┐Ż si´┐Ż w ko´┐Żcu naprawd´┐Ż wysok´┐Ż op´┐Żacalno´┐Żci´┐Ż. Atrakcyjno´┐Ż´┐Ż tych konstrukcji zwi´┐Żksza zestaw gier, kt´┐Żre s´┐Ż do niej bezp´┐Żatnie dodawane, bo nabywca otrzymuje a´┐Ż trzy nowe produkcje. Wyra´┐Żny spadek cen wydaje si´┐Ż by´┐Ż nieprzypadkowy, szczeg´┐Żlnie ´┐Że w´┐Ża´┐Żnie na rynku debiutuje GeForce GTX 1660 Ti.


Inno3D GeForce GTX 1660 Ti Twin X2 - specyfikacja
Inno3D przygotowane do premiery. Firma zaprezentowa´┐Ża dzisiaj swoj´┐Ż kart´┐Ż graficzn´┐Ż GeForce GTX 1660 Ti Twin X2, przeznaczon´┐Ż do os´┐Żb szukaj´┐Żcych nowej konstrukcji ze ´┐Żredniej p´┐Żki cenowej. Wed´┐Żug producenta urz´┐Żdzenie mo´┐Że pochwali´┐Ż si´┐Ż niez´┐Ż´┐Ż wydajno´┐Żci´┐Ż i dobr´┐Ż kultur´┐Ż pracy, a przy tym jest ca´┐Żkiem przyst´┐Żpne cenowo.


Najwi´┐Żksi producenci pami´┐Żci NAND notuj´┐Ż du´┐Że spadki przychod´┐Żw
Samsung z najwi´┐Żksz´┐Ż strat´┐Ż. DRAMeXchange opublikowa´┐Ż raport na temat przychod´┐Żw producent´┐Żw pami´┐Żci NAND w czwartym kwartale 2018 roku. Dowiedzieli´┐Żmy si´┐Ż z niego, ´┐Że w´┐Ża´┐Żciwie wszystkie podmioty zajmuj´┐Żce si´┐Ż wytwarzaniem tego typu ko´┐Żci zanotowa´┐Ży wyniki gorsze, ni´┐Ż w poprzednich trzech miesi´┐Żcach. Najlepiej poradzi´┐Ży sobie Micron i Intel, a ten drugi by´┐Ż nawet w stanie zwi´┐Żkszy´┐Ż swoje przychody.


SilentiumPC Armis AR5X TG RGB - prezentacja obudowy
Niez´┐Ży wygl´┐Żd i dobra funkcjonalno´┐Ż´┐Ż. SilentiumPC poinformowa´┐Żo o dodaniu do swojej oferty obudowy Armis AR5X TG RGB wyposa´┐Żonej w dwa panele z hartowanego szk´┐Ża. Nowy model udost´┐Żpnia ca´┐Żkiem du´┐Żo miejsca na komponenty, a jego projekt powinien spodoba´┐Ż si´┐Ż wszystkim fanom pod´┐Żwietlenia. U´┐Żytkownikom powinna spodoba´┐Ż si´┐Ż r´┐Żwnie´┐Ż cena, kt´┐Żra jest naprawd´┐Ż niewyg´┐Żrowana.


Nvidia GeForce MX250 i MX230 debiutuj´┐Ż na rynku
W´┐Ża´┐Żciwie nic nowego. Nvidia wprowadzi´┐Ża dzisiaj na rynek uk´┐Żady graficzne GeForce MX250 i GeForce MX230 przeznaczone do notebook´┐Żw. Konstrukcje maj´┐Ż zast´┐Żpi´┐Ż starsz´┐Ż lini´┐Ż MX100, ale trudno spodziewa´┐Ż si´┐Ż w ich przypadku jakiego´┐Ż du´┐Żego skoku wydajno´┐Żci. Nvidia nie poda´┐Ża zbyt wielu danych na temat obu chip´┐Żw, a oficjalna specyfikacja nie jest niestety znana. Na szcz´┐Żcie w sieci mo´┐Żna znale´┐Ż´┐Ż na ich temat kilka interesuj´┐Żcych danych.


Wiadomosci, BankowosŠ i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'