informacje finansowe

 

Kultura
"Czujemy się świetnie. Wygraliśmy". Nowy kontrakt hollywoodzkich scenarzystw to 233 mln dolarw
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ca/d5/1c/z30234314M,Strajk-aktorow-i-scenarzystow-w-Hollywood--Szefowa.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nowy kontrakt, ktry scenarzyści wywalczyli po 148 dniach strajku, uznawany jest przez nich za wielki triumfHolland u Wojewdzkiego: Żadna świnia nie będzie siała nienawiści tak, jak robią to polscy politycy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1a/d5/1c/z30234138M,Agnieszka-Holland-i-Ewa-Farna-u-Kuby-Wojewodzkiego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Chcę Polski, w ktrej służby graniczne nie będą zmuszane przez zwierzchnikw do okrucieństwa - mwiła Agnieszka Holland w programie Kuby Wojewdzkiego w TVN.Arek Kłusowski: Nie boję się mwić o chamstwie obozu rządzącego, punktuję ich obłudę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/bd/ba/1c/z30125501M,Arek-Klusowski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Wierzę w wybory i mam nadzieję, że rządy ministra Czarnka będziemy niebawem wspominać jako nieśmieszny żart kabaretowy - mwi wokalista, autor tekstw i kompozytor Arek Kłusowski.Agnieszka Holland: Jest coś chorego w tym, że znowu musimy chrumkać
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c7/d4/1c/z30230215M,Agnieszka-Holland-podczas-premiery-filmu---Zielona.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Ta władza jest paszkwilem na Polskę. A mj film jest naprawdę uczciwym filmem prawdziwej patriotki - mwiła Agnieszka Holland w programie Moniki Olejnik.


Jesienią idziemy do kina. A tam mnstwo dobrych polskich filmw
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c9/d1/1b/z29169609M,-Doppelganger--Sobowtor-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pora na pożegnanie z wakacjami i przywitanie z kinem. Bo nie ma lepszej pory na wyprawy do kina niż jesień. A po festiwalu w gdyni wiem, że będzie co oglądać


"The New York Times". Wytworne, samotne życie prywatnych szefw kuchni
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1f/ce/1c/z30204703M,Tashea-Channell-Younge-gotuje-w-Nowym-Jorku-w-sier.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Coraz więcej zawodowych kucharzy poświęca się gotowaniu dla bogatych klientw, lecz rzeczywistość często wygląda inaczej, aniżeli sugerowałby to blichtr widoczny w viralowych filmikach na TikToku.


Kto zapłakany dzwonił do matki z hotelu? Quiz o polskim filmie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/14/d1/1c/z30218004M,Jerzy-Stuhr-w-jednym-z-filmow--ktorych-dotycza-pyt.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi? Sprawdź, jak dobrze pamiętasz polskie kino.


Zielony Shire w warszawskim Mordorze, wykłady, spacery, przegląd filmowy. Nie przegap festiwalu Warszawa w Budowie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3d/ce/1c/z30207037M,Ulica-Prosta.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zaczyna się najważniejszy miejski festiwal Warszawa w Budowie. Polecamy najciekawsze wydarzenia.


Beata Dzianowicz o alzheimerze: To nie jest na barki jednej osoby, nawet jednej rodziny
<img src='https://bi.im-g.pl/im/99/cd/1c/z30201497M,Rezyserka-filmu---Strzepy---Beata-Dzianowicz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>To jest gigantyczna prba dla rodziny, dla wszystkich wokł. Przerabiałam to. Mj teść i czworo jego rodzeństwa miało alzheimera - mwi Beata Dzianowicz, ktra tej chorobie poświęciła swj film "Strzępy"


Plac zabaw ma 50 st. C. Na tych zdjęciach Warszawa jak plansza dystopijnej gry komputerowej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/06/ce/1c/z30206982M,Wyschnieta-Wisla--fot--Wojtek-Radwanski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Beton i samochody grzeją miasto do czerwoności. Ursynw spływa roztopionym plastikiem. Słowicze trele brzmią jak stary gaźnik. Ta wystawa to nie tylko wizja termicznej apokalipsy.