informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Pływali pieskiem, żeby pomóc psom. Niezwykłe zawody w aquaparku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d0/d7/17/z24999888M,Pierwsze-Wroclawskie-Mistrzostwa-w-Plywaniu-Pieski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>16 zawodników - wrocławskich artystów, sportowców, dziennikarzy - wystartowało w Pierwszych Wrocławskich Mistrzostwach w Pływaniu Pieskiem. - Najprawdopodobniej były to pierwsze na świecie mistrzostwa w tej dyscyplinie - informuje wrocławski aquapark.Na ulice Dolnego Śląska wyjedzie 10 nowych radiowozów. I specjalna grupa "Speed"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d3/d7/17/z25000147M,Dolnoslaska-policja-otrzymala-nowe-radiowozy-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dolnośląska policja otrzymała 10 nowych radiowozów. Powstała tam również specjalna grupa "Speed", która skupi się na agresywnych kierowcach jeżdżących po drogach całego regionu.Nad zalewem w Sulistrowicach zaginął 17-latek. Trwają poszukiwania
<img src='https://bi.im-g.pl/im/88/d7/17/z25000072M,Zaginiony-Wojtek-Wawrzyniak-z-Sobotki.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W ubiegłą sobotę nad Zalewem Sulistrowickim zaginął 17-letni Wojciech Wawrzyniak z Sobótki. Bliscy zaginionego apelują o pomoc.Prokuratura odpowiada Helsińskiej Fundacji: nie złamaliśmy praw Jakuba A.
<img src='https://bi.im-g.pl/im/38/c1/17/z24908088M,Zabojstwo-10-letniej-Kristiny--Tak-policja-zatrzym.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Świdnicka prokuratura odpowiada na pismo Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka w sprawie zatrzymania Jakuba A. podejrzanego o zabicie 10-letniej Kristiny z Mrowin. Nie potwierdza złamania jego praw.


Kurator oświaty o "podwójnym roczniku" w szkołach: Liczby potwierdzają, że to my mamy rację
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ca/da/13/z20816586M,Roman-Kowalczyk--Dolnoslaski-Kurator-Oswiaty.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Według danych dolnośląskiego kuratorium oświaty, do szkół średnich w naszym regionie nie dostało się ok. 3,6 tys. osób ze wszystkich 49,7 tys. kandydatów. - Liczby te wniwecz obracają histeryczne przewidywania o rzekomym armagedonie, który miałby odbywać się w edukacji - skomentował Roman Kowalczyk, dolnośląski kurator oświaty. Znamy wyniki rekrutacji do szkół.


Protest pracowników w Amazonie. "Dość wyścigu szczurów"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/61/d7/17/z24999265M,Protest-w-Amazonie-w-Bielanach-Wroclawskich.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pracownicy Amazona w Bielanach Wrocławskich protestowali we wtorek przed budynkiem jednego z centrów logistycznych. Żądają podwyżek.


Koniec wrocławskiej tradycji. Usuwają kłódki miłości z mostu Tumskiego [WIDEO]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/33/d7/17/z24999219M,Usuwanie-klodek-z-mostu-Tumskiego-we-Wroclawiu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Byłam szkolną miłością Andrzeja, ale nigdy mi tego nie powiedział. Był bardzo nieśmiały. Dopiero gdy w 2014 roku spotkaliśmy się tu przypadkowo, wyznał mi uczucie i zawiesiliśmy tę kłódkę - mówi pani Dorota. - Nie jesteśmy już razem, ale może zobaczy w mediach, że dziś tu przyszłam po tę naszą pamiątkę.


Oskarżony o morderstwo Małgorzaty w Miłoszycach: Policja i prokuratura mnie zastraszały
<img src='https://bi.im-g.pl/im/be/d7/17/z24998078M,Norbert-Basiura-podczas-rozprawy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Prokuratorzy powiedzieli mi, że nigdy nie wrócę do domu i nie zobaczę dzieci. Jak mnie przesłuchiwali, byłem tak zdenerwowany, że nie myślałem logicznie - mówił przed sądem Norbert Basiura, oskarżony o brutalny gwałt i morderstwo 15-letniej Małgorzaty w sylwestra 1996/1997 w Miłoszycach. I przekonywał: - Ja czuję się bohaterem.


Już wiadomo, kto zniszczył zabytkowe kapliczki Wielkiej Kalwarii Krzeszowskiej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/83/d3/17/z24984451M,Zniszczone-kapliczki-na-terenie-Wielkiej-Kalwarii-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dzięki pomocy mieszkańców policja po sześciu dniach znalazła sprawców. To dwaj chłopcy, którzy mają 13 i 15 lat.  


Przejechali 12 tys. kilometrów w poszukiwaniu ludzkich opowieści. "Powiernik" już gotowy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b0/d7/17/z24998320M,Na-planie-filmu-dokumentalnego--Powiernik-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- To była niezwykła podróż w czasie, wiele razy wracaliśmy w przeszłość. Spełniliśmy marzenia naszych bohaterów, które pozostawały niespełnione od ponad 70 lat - mówi Łukasz Kazek.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'