informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Dolmed we Wrocławiu ma nowoczesne centrum diagnostyczne. W sierpniu rabaty na tomograf i rezonans
<img src='https://bi.im-g.pl/im/49/1d/1a/z27384649M,Dolmed-we-Wroclawiu-ma-nowy-tomograf-i-rezonans.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dolmed we Wrocławiu uruchomił nowe pracownie tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego. Pacjenci mogą z nich korzystać na razie odpłatnie, bo trwają dopiero negocjacje z NFZ, by refundował badania.Nagroda Wrocławia dla Ogólnopolskiego Strajku Kobiet. Radni odrzucili skargę narodowców do sądu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/fc/fb/19/z27246332M,Radni-odrzucili-skarge-narodowcow-do-sadu-za-przyz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Narodowcy idą do sądu, bo Nagrodę Wrocławia przyznano Strajkowi Kobiet. Ich skarga została odrzucona przez miejskich radnych. Za jej przyjęciem głosował tylko PiS.Co drugi mieszkaniec Dolnego Śląska zaszczepiony, Wrocław wysoko w statystykach. Wojewoda przedstawia raport
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0c/15/1a/z27349260M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W województwie dolnośląskim ponad 50 proc. mieszkańców przyjęło szczepionkę przeciwko koronawirusowi. - Według światowych szacunków tysiąc zaszczepionych osób to trzy uratowane ludzkie życia - podkreślał wojewoda Jarosław Obremski.Wlał psu do pyska żrący płyn. Fundacja broniąca zwierząt boi się zemsty
<img src='https://bi.im-g.pl/im/81/72/19/z26683265M,Zizi---suczka--ktorej-wlano-do-pyska-srodek-do-czy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Proces Marcina W., który miał wlać do pyska suczki Zizi żrący płyn do toalet, już się rozpoczął. Fundacja "Centaurus", która zaopiekowała się zwierzęciem, chciała zakazu zbliżania się, ale sąd nie wyraził zgody.


Dzień Długu Ekologicznego o miesiąc wcześniej. Znów szybciej zużyliśmy zasoby Ziemi [WYNIKI BADAŃ]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9b/1d/1a/z27383963M,Dzien-Dlugu-Ekologicznego-w-2021-r--przypadl-o-mie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W tym roku Dzień Długu Ekologicznego wypada 29 lipca. To niemal o miesiąc wcześniej niż w 2020 r. W ciągu siedmiu miesięcy zużyliśmy zasoby Ziemi, które mogą w naturalny sposób się regenerować. Wrocławska firma zrobiła na ten temat badania.


Wielki sterowiec przeleci nad Wrocławiem. Może osiągać dużą prędkość
<img src='https://bi.im-g.pl/im/76/1c/1a/z27381110M,Taki-sterowiec-przeleci-nad-Wroclawiem-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sterowiec Goodyear Blimp przeleci nad Wrocławiem. W drodze z Pragi do Kopenhagi zatrzyma się na lotnisku Szymanów.


Rowerowy rajd bez rywalizacji, ale z nagrodami. Na trasie niezapomniane widoki
<img src='https://bi.im-g.pl/im/4c/1d/1a/z27381836M,Przedstawiciele-trzech-gmin--Jedliny---Zdroj--Glus.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Można przejechać pięć dowolnych tras Rowerowej 500 i wziąć udział w losowaniu nagród. Organizatorzy z trzech gmin Głuszycy, Jedliny-Zdroju i Walimia do udziału zapraszają całe rodziny.


Rośnie dzienna liczba zakażeń koronawirusem. Zmarło pięć osób
<img src='https://bi.im-g.pl/im/77/d0/19/z27070071M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w czwartek 167 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Odnotowano pięć zgonów powiązanych z COVID-19.


Nawałnica pod Wrocławiem. Zerwany dachy, połamane drzewa i nieprzejezdne drogi
<img src='https://bi.im-g.pl/im/26/1d/1a/z27383590M,Skutki-nawalnicy--ktora-przeszla-przez-podwroclaws.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W środę po południu przez powiat oleśnicki przeszła burza. Największe szkody silny wiatr spowodował w gminie Syców oraz na terenach gmin Oleśnica i Dobroszyce. Strażacy interweniowali ponad 50 razy.


Wielkie osiedle na tysiąc mieszkań lokatorskich pod Wrocławiem. Dla osób bez zdolności kredytowej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cb/1b/1a/z27376075M,Mieszkania-lokatorskie-we-Wroblowicach-kolo-Wrocla.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Mieszkania lokatorskie mają powstać kilometr od Wrocławia, we Wróblowicach za Leśnicą. Początkowo się je wynajmuje, ale potem można wykupić po cenie wybudowania.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'