informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Tramwaje MPK Wrocław wrciły na Świdnicką i plac Kościuszki. Skończył się remont torowiska
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6d/d6/1b/z29188973M,Tramwaje-wrocily-na-na-Swidnicka-i-plac-Kosciuszki.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>MPK Wrocław kończy ważną inwestycję w centrum na Przedmieściu Świdnickim. Na swoje stałe trasy wrciły tramwaje linii 6, 7, 17 i 20.Na Jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu można kupić produkty lokalne, unikalne i zdrowe
<img src='https://bi.im-g.pl/im/6f/d5/1b/z29184879M,Jarmark-Bozonarodzeniowy-we-Wroclawiu--Strefa-Wroc.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Rzemieślnicy, twrcy i przedsiębiorcy z Wrocławia i Dolnego Śląska mają na wrocławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym swoją specjalną strefę. Opowiadają niezwykle ciekawe historie o każdym produkcie.Kaufland zwolnił wiceprzewodniczącą związku zawodowego. "To kara za ujawnienie dyskryminacji kobiet"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ae/d4/1b/z29183150M,Kaufland-zwolnil-wiceprzewodniczaca-zwiazku-zawodo.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Spłka Kaufland z Wrocławia zwolniła wiceprzewodniczącą związku zawodowego, ktra badała sprawę dyskryminacji młodych matek w pracy. To kolejny ostry spr spłki ze związkowcami. Wcześniej działacze zostali pozwani przez sieć o naruszenie dbr osobistych.Rady programowe w miejskich spłkach są nie do obrony
<img src='https://bi.im-g.pl/im/66/d3/1b/z29179494M,TBS-we-Wroclawiu--Wroclawski-Park-Wodny-i-MPWiK.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie zdziwiło mnie, że w kompletnie niepotrzebnych tzw. radach programowych wrocławskich spłek miejskich zasiadają kolekcjonerzy fuch opłacanych z publicznych pieniędzy. Zadziwiło natomiast, że także ludzie, ktrzy wydawali się dotąd zacni.


Wilki już w miastach bywają, uczą się żyć przy ludziach. A my wciąż: krwiożercze bestie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/03/cb/1b/z29146883M,Wilk.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Od 1998 roku, gdy wilk został wpisany na listę gatunkw chronionych mieliśmy w Polsce dwa udokumentowane ataki wilkw na ludzi. Proszę to sobie porwnać z atakami psw, każdego dnia takich zgłoszeń jest z kilkanaście.


NIK: Wrocławski sanepid nadużywał przepisw covidowych. 4 mln zł na licencje MS Office
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b5/8e/18/z25749173M,Wojewodzka-Stacja-Sanitarno-Epidemiologiczna-we-Wr.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Największe zastrzeżenie budzi nadużywanie przepisw ustawy covidowej. Dyrekcja kupiła pakiet aplikacji biurowych za 4 mln zł bez konkursu, a pracownikom niepracującym bezpośrednio przy pandemii wypłaciła blisko 300 tys. zł dodatkw.


Ceramika, biżuteria, ubrania i dodatki. Targi Jedyne w Swoim Rodzaju w Hali Stulecia. Co można kupić? [ZDJĘCIA]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/82/d5/1b/z29187202M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Moda, sztuka, ceramika, naturalne kosmetyki i dużo więcej oraz piwo. W Hali Stulecia we Wrocławiu trwają Targi Jedyne w Swoim Rodzaju i Lotny Festiwal Piwa.


Waldemar Prusik: Polska, wygrywając z Arabią Saudyjską, zrobiła duży krok do wyjścia z grupy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/fc/d5/1b/z29187068M,Radosc-Roberta-Lewandowskiego-po-strzeleniu-bramki.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>To był znamienny widok, kiedy po zdobytym golu Robert Lewandowski długo leżał na murawie, miał łzy w oczach i bardzo przeżywał to zdarzenie. Na pewno ciążył mu fakt, że do tego momentu w finałach mistrzostw świata nie strzelił żadnego gola - podkreśla Waldemar Prusik, były kapitan reprezentacji Polski. W drugim swoim meczu na mistrzostwach w Katarze Polska wygrała 2:0 z Arabią Saudyjską.


Dziura Solorza przy stadionie we Wrocławiu znw na sprzedaż. Ale bez ważnego fragmentu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ae/d0/1b/z29166254M,Wladze-Wroclawia-chca-ponownie-wystawic-na-przetar.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gmina Wrocław wystawi na sprzedaż 5,5 ha terenu obok stadionu we Wrocławiu - to grunt, na ktrym przed Euro 2012 Zygmunt Solorz miał wybudować nowoczesne centrum handlowe. Sprzedaż części ziemi jest jednak zablokowana.


Wybuch w samochodzie na parkingu Marino. Jedna osoba jest ranna [ZDJĘCIA]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a2/d5/1b/z29186466M,Na-parkingu-Marino-doszlo-do-wybuchu-lub-samozaplo.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na parkingu galerii handlowej Marino we Wrocławiu w sobotę, 26 listopada spłonął samochd. W wypadku na Poświętnem jedna osoba została ranna.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'