informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Akademik na terenie dawnego Basenu Olimpijskiego. Mieszkańcy protestują
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9d/cf/19/z27063709M,W-niedziele-zorganizowano-spacer-z-przewodnikami-p.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Na świecie takie perełki się restauruje, przywraca do życia, a gospodarze i mieszkańcy są z nich dumni" - tak o Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu piszą w petycji do władz miasta mieszkańcy Wrocławia. Protestują przeciwko budowie budynku na terenie dawnego basenu.12-latek wspiął się na słup energetyczny. Został porażony prądem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/73/cf/19/z27063667M,Zabawa-trzech-chlopcow-zakonczyla-sie-tragicznie--.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zabawa trzech chłopców z Kamiennej Góry zakończyła się tragicznie. Jeden z nich wspiął się na słup i został porażony prądem.Ponad 300 zakażeń koronawirusem na Dolnym Śląsku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b9/b3/18/z25901241M,Pandemia-koronawirusa--Plenerowy-punkt-pobran-wyma.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Resort zdrowia przekazał w niedzielę, że w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 3,8 tys. zakażeń. Na Dolnym Śląsku odnotowano 324 kolejne przypadki.Przewodniczący Nowoczesnej Adam Szłapka odpowiada PO: Żadnego dealu z PiS nie było
<img src='https://bi.im-g.pl/im/94/88/18/z25725844M,Przewodniczacy-Nowoczesnej-Adam-Szlapka-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>PO domaga się od władz krajowych Nowoczesnej wyciągnięcia konsekwencji wobec wiceszefa tej partii Tadeusza Grabarka. Jest odpowiedź: Żadnego dealu z PiS we Wrocławiu i w regionie nie było.


Zamykają szlaki górskie, bo chce tego właściciel działek. Jest problem z wytyczeniem obejścia
<img src='https://bi.im-g.pl/im/01/ce/19/z27060737M,Gory-Bystrzyckie--Okolice-schroniska-PTTK-Jagodna.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Oddział PTTK w Kłodzku ogłosił, że od 15 maja musi zamknąć część szlaków w pobliżu schroniska Jagodna. Trzeba będzie wytyczyć nowe, ale najpierw PTTK musi dogadać się z Lasami Państwowymi.


Osłabienie Schetyny przed wyborami w partii - o to poszło podczas głosowań w sejmiku i radzie miasta
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f8/5c/e4/z14966008M,Wybory-szefa-dolnoslaskiej-PO-w-Karpaczu-w-2013-r-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nieudana próba odwołania PiS-owca z funkcji przewodniczącego sejmiku oraz udana zmiana we wrocławskiej radzie dowodzą, że większość dolnośląskich radnych opozycji demokratycznej wciąż mentalnie tkwi w dawnych wyborach w Karpaczu, gdzie utrącono Grzegorza Schetynę.


Kronika epidemii. Raport z 8 maja: Tłumy w sklepach i juwenalia online
<img src='https://bi.im-g.pl/im/76/cf/19/z27062646M,Tlumy-klientow-w-centrum-handlowym-Magnolia-Park.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>To była pierwsza sobota z otwartymi galeriami handlowymi i do sklepów ściągnęły tłumy.


Pod prąd i na czerwonym. Trzy razy ścigała go policja, raz próbował zepchnąć radiowóz
<img src='https://bi.im-g.pl/im/56/0e/16/z23128150M,Kierowca--ktory-staranowal-radiowoz-zdjecie-ilustr.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>22-letni Krzysztof K., mieszkaniec powiatu bolesławieckiego, trafił na trzy miesiące do aresztu. Trzy razy policja ruszała za nim w pościg, gdy nie zatrzymał się do kontroli. Raz próbował zepchnąć radiowóz.


Radny Stasiak z Bezpartyjnych Samorządowców: Powrót do rozmowy z marszałkiem jest możliwy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/45/ce/19/z27061573M,Dariusz-Stasiak--Bezpartyjni-Samorzadowcy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Powrót do rozmowy o współpracy z marszałkiem i obecną koalicją rządzącą na Dolnym Śląsku zawsze jest możliwy. Ale po odrzuceniu polityki kija i marchewki - mówi Dariusz Stasiak z Bezpartyjnych Samorządowców.


W tunelu Dworca Nadodrze będzie mural. Mieszkańcy organizują zrzutkę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ec/cf/19/z27062764M,W-tunelu-Dworca-Nadodrze-powstanie-mural.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dzięki zaangażowaniu mieszkańców tunel Dworca Nadodrze w końcu przestaje straszyć. Trwa zbiórka pieniędzy na mural, który przykryje obdrapane ściany.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'