informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Przybywa atakw na pizzerię znaną z wyborw na Jagodnie. Nienawistne listy, oblany samochd
Nienawistne e-maile i listy pizzeria Mania Smaku otrzymuje od czasu październikowych wyborw parlamentarnych, ale po eurowyborach jest ich o wiele więcej. - To wygląda trochę jak z horroru czy kryminału - przyznaje szef Manii Smaku, pokazując "Wyborczej" wiadomości, jakie otrzymuje.Medal "Zasłużony kulturze Gloria Artis" dla Urszuli Kozioł. Poetka odebrała odznaczenie w 93. urodziny
Urszula Kozioł, wrocławska poetka i pisarka, została odznaczona medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Medal wręczono jej w dniu 93. urodzin.Wystawa z nagim żołnierzem na Szewskiej. Stanowski z Kanału Zero wyklina, Sutryk potępia, a inni grożą autorce gwałtem
Krzysztof Stanowski z Kanału Zero zażądał od prezydenta Wrocławia, by zdjął wystawę "obrzydzającą służbę Polsce". Jacek Sutryk, wbrew wcześniejszemu stanowisku magistratu, też ją potępił. Autorka jednego z obrazw dostała groźby, w tym zgwałcenia.Wysyłają paprotki do sądw. Sędziowie zdumieni pomysłem ministerstwa sprawiedliwości: Już się z nas śmieją
Akcja z rozsyłaniem paprotek do sądw ma "odczarować stygmatyzowanie ławnikw", ktrzy właśnie tak są nazywani w środowisku prawniczym. Pomysł wyszedł z Ministerstwa Sprawiedliwości. Sędziowie są zdumieni tą inicjatywą, prawicowi politycy szydzą z niej i ministra Adama Bodnara.


Wrocławska fundacja "Potrafię Pomc" doniosła do prokuratury na odwołanego prezesa. W tle nieprawidłowości finansowe
Do prokuratury trafiło doniesienie dotyczące domniemanych przekrętw we wrocławskiej fundacji "Potrafię Pomc", zajmującej się wspieraniem osb niepełnosprawnych i ich bliskich. Prezes Adam Komar został odwołany z funkcji prezesa i dyscyplinarnie zwolniony z pracy w fundacji.


22. Przegląd Sztuki Survival na Brochowie. Byliśmy w miejscach, w ktrych przez kilka dni rządzić będą artyści [ZDJĘCIA]
Od ponad 20. lat festiwal Survival wprowadza sztukę wspłczesną do nietypowych, często niedostępnych na co dzień przestrzeni miejskich Wrocławia. W tym roku 22. edycja tego wydarzenia odbywa się od 21 do 25 czerwca na osiedlu Brochw.


Plac Nowy Targ szykuje się do otwarcia. Zamiast miejskiej pustyni są drzewa
Plac Nowy Targ, zwany przez mieszkańcw "betonową pustynią", właśnie się zazielenił. Cienia wrocławianie doczekają się już tego lata, Zarząd Zieleni Miejskiej podał przybliżoną datę otwarcia.


Coraz więcej otrutych psw we Wrocławiu. Dotarliśmy do niepokojącego nagrania [WIDEO]
"Wyborcza" dotarła do nagrania wideo, na ktrym kobieta wchodzi na cudzą posesję i rozrzuca kawałki mięsa pod drzwiami. Mieszkańcy łączą to z systematycznym truciem psw na ich osiedlu.


Szantaż wobec telewizji Echo 24. Cenzurowanie wolnych mediw przez urzędnikw, to nie jest normalna praktyka
Warto przypomnieć urzędnikom magistratu, że wrocławski samorząd przejął po cenzurze wyłącznie budynek. Nie kompetencje instytucji.


Polska - Austria na Euro 2024: Znawca austriackiego futbolu: Są otrzaskani w Bundeslidze, mają wybitnego trenera
Austria to niedoceniany zespł, ktry przed mistrzostwami wygrał z Niemcami. I mają trenera Ralfa Rangnicka, wielkiego wizjonera - podkreśla Tadeusz Pawłowski, były piłkarz i trener Śląska Wrocław, ktry od ponad 40 lat mieszka i szkoli piłkarzy w Austrii.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'