informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Prawdziwe święto ładnych rzeczy oraz inspirujących ludzi. W weekend w Hali Stulecia największe targi designu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/7a/d5/1b/z29187194M,Targi-Jedyne-w-Swoim-Rodzaju-goszcza-w-Hali-Stulec.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na tegorocznych Targach Rzeczy Ładnych pojawi się ponad 250 wystawcw, w tym sporo znanych pracowni. Zaplanowano dziewięć stref tematycznych. To wydarzenie dla fanw wzornictwa i projektowania. Można liczyć na wiele pomysłw na wystrj wnętrz.Kontrole na polsko-niemieckiej granicy zaostrzone. Niemieckie media: Mało prawdopodobne, że liczba uchodźcw spadnie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/77/d5/1c/z30235255M,Frankfurt-nad-Odra--kontrole-niemieckiej-policji-n.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Stałych kontroli na polsko-niemieckiej granicy nie będzie, ale te obecne zostaną w najbliższych dniach zaostrzone. Ma to pomc w walce z przemytnikami i zmniejszeniu liczby przybywających do Niemiec migrantw. Tamtejsze media jednak wątpią, że rozwiązanie przyniesie oczekiwane skutki.Kolejne opźnienie remontu mostu Zwierzynieckiego przy wrocławskim zoo. Dlaczego ZDiUM nie wyrzucił wykonawcy?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/8e/d5/1c/z30232974M,Inwestycje-we-Wroclawiu---remont-mostu-Zwierzyniec.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Już prawie od roku powinniśmy korzystać z odnowionego mostu Zwierzynieckiego we Wrocławiu. Jednak wykonawca nie potrafi poradzić sobie z dokończeniem remontu.Wybory 2023. Przedwyborcza debata wrocławskich kandydatw do Sejmu [FILM]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e0/d7/1c/z30242016M,Wybory-2023--Debata-wroclawskich-kandydatow-do-Sej.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wrocławska redakcja "Wyborczej" zorganizowała debatę kandydatw, ktrzy startują z naszego miasta do Sejmu. Zachęcamy do jej obejrzenia.


Wrocławska policja poszukuje podejrzanego o napaść na tle seksualnym. Dusił kobietę i użył paralizatora
<img src='https://bi.im-g.pl/im/53/d6/1c/z30240339M,Wroclawska-policja-poszukuje-mezczyzny-majacego-zw.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Policjanci z Wrocławia poszukują mężczyzny, ktry może mieć związek z brutalnym napadem na kobietę. Poszkodowana była m.in. duszona, napaść miała charakter seksualny.


Znamy finalistw literackiej nagrody Angelus. Trwa głosowanie czytelnikw [OPISY KSIĄŻEK]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c1/d5/1c/z30233793M,Okladki-ksiazek-nominowanych-do-finalu-Literackiej.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Znamy książki, ktre trafiły do finału Literackiej Nagrody Europy Środkowej Angelus. Jest wśrd nich powieść autora pochodzącego z Wrocławia. Werdykt jury poznamy 14 października. Swoją nagrodę mogą też przyznać czytelnicy, głosując w trwającym właśnie plebiscycie internetowym.


Zaczyna się 10. teatralna Dziecinada, czyli festiwal dla każdego dziecka. Także niewidomego czy niesłyszącego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9b/d6/1c/z30237851M,Spektakl--BullyBully--grupy-Maas-Theater-and-Dance.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dziecinada to jedna z największych w Polsce imprez teatralnych dla najmłodszych widzw. Organizatorzy zapraszają także dzieci niedosłyszące, niewidome, czy te, ktre nie mają środkw, aby na co dzień odwiedzać teatr. - Wystarczy skontaktować się z nami - zapewniają.


PiS dominuje w komisjach wyborczych we Wrocławiu. Głosy policzy też Nowa Cywilizacja i Zjednoczenie Chrześcijańskich Rodzin
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a7/f5/16/z24072871M,Obwodowa-komisja-wyborcza-nr-79-we-Wroclawiu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W nadchodzących wyborach parlamentarnych PiS będzie mieć więcej członkw w komisjach wyborczych we Wrocławiu niż Koalicja Obywatelska. - Trzymamy rękę na pulsie, będziemy mieć całą armię mężw zaufania - uspokaja przedstawiciel KO.


Czy autostrada A4 ominie Wrocław? Wiemy, kiedy GDDKiA w końcu podejmie ostateczną decyzję
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b2/7b/1c/z29864114M,Protest-zwolennikow-budowy-nowej-trasy-autostrady-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Autostrada A4 na Dolnym Śląsku ma zostać poszerzona z czterech do sześciu pasw ruchu. Jednak dopiero w piątek 29 września Generalna Dyrekcja Drg Krajowych i Autostrad ma zdecydować, czy w rejonie Wrocławia zostanie wytyczona nowa trasa, czy też rozbudowa zostanie wykonana w tzw. starym śladzie.


Pisowskie listy płac - prawdziwy obraz partii Kaczyńskiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e3/d4/1c/z30232035M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na pisowskich listach płac widzimy nazwiska krewnych oraz kumpli czy partyjnych kolegw pisowskich notabli, także tych na szczeblu lokalnym. W ogromnej części nie ma wątpliwości, że zajmowane przez nich posady są zwykłym łupem, a nie wypracowanym szczeblem kariery.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'