informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Lechia Gdańsk po szalonym meczu z Wisłą Krakw odpada z Pucharu Polski. Działy się rzeczy niezwykłe!
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f6/d7/1c/z30242806M,Mecz-Pucharu-Polski-Wisla-Krakow---Lechia-Gdansk--.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Przez długi czas mecz I rundy Pucharu Polski między Wisłą Krakw i Lechią Gdańsk toczył się w letniej atmosferze, jednak w pewnym momencie na boisku zaczęły dziać się rzeczy niespotykane. Drogę z piekła do nieba przebył Luis Fernandez, ale ostatecznie po dogrywce lepsza okazała się Wisła, ktra wygrała 2:1.Mizerna obrona, spźniona pogoń. Suzuki Arka gorsza od Spjni Stargard
<img src='https://bi.im-g.pl/im/97/d7/1c/z30242967M,Suzuki-Arka-Gdynia---Spojnia-Stargard.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie udało się koszykarzom Suzuki Arki odnieść drugiego z rzędu zwycięstwa w Orlen Basket Lidze. W pierwszym domowym starciu tego sezonu - z PGE Spjnią Stargard - prowadzili raptem przez 40 sekund, ostatecznie przegrali 86:96.Wjeżdżali kradzionymi autami w witryny sklepowe w Polsce i Niemczech i kradli cenną biżuterię. 29 osb oskarżonych
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0c/d6/1c/z30240268M,Policja-rozbila-szajke-napadajaca-na-jubilerow-w-P.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do Sądu Okręgowego w Gdańsku wpłynął akt oskarżenia przeciwko 29 osobom uwikłanym w kradzieże z włamaniami do salonw jubilerskich na terenie Polski i Niemiec. Łączna wartość skradzionych precjozw przekroczyła 5 mln zł.Gruzin z zakazem wjazdu do strefy Schengen uciekł strażnikom granicznym na lotnisku w Gdańsku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d7/a8/1c/z30048983M,Gdansk--Funkcjonariusze-Strazy-Granicznej-na-lotni.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Podczas kontroli granicznej na gdańskim lotnisku dwch Gruzinw przybyłych z Kutaisi rzuciło się do ucieczki. Byli objęci zakazem wjazdu do strefy Schengen. - Jednemu udało się uciec. Pobiegł w pole i tyle go widziano. To blamaż służb - donosi informator "Wyborczej". Straż Graniczna nabiera wody w usta i milczy o tym, czy uciekinier jest niebezpieczny.


Jak działa wyborczy system D'Hondta? Dziś spotkanie w Oliwskim Ratuszu Kultury
<img src='https://bi.im-g.pl/im/df/a6/15/z22700767M,Prof--Piotr-Uzieblo.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Czy można przedrzeć kartę referendalną? Jak będą przeliczane głosy w wyborach 15 października? Na te i inne pytania odpowie dzisiaj prof. Piotr Uziębło podczas otwartego spotkania w Gdańsku-Oliwie.


Hitowy transfer Zdunek Wybrzeża. Krzysztof Kasprzak to dopiero smy taki żużlowiec w historii klubu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b6/64/16/z23480502M,Krzysztof-Kasprzak.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Indywidualny wicemistrz świata z 2014 roku Krzysztof Kasprzak został nowym zawodnikiem Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Żużlowcw z takim sukcesem w CV w 68-letniej historii klubu było bardzo niewielu - Kasprzak jest dopiero smy.


Pożar w restauracji w centrum Gdańska
<img src='https://bi.im-g.pl/im/25/d6/1c/z30240549M,Pozar-w-restauracji--Kos--na-ulicy-Piwnej-w-Gdansk.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W czwartek około południa doszło do pożaru w kuchni jednej z restauracji przy ul. Piwnej w Gdańsku. Strażacy ugasili ogień.


Ostatni dzień na głosowanie w plebiscycie Festiwalu Filmw Odpowiedzialnych "17 Celw". Wśrd kandydatw film o Gdańsku
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5e/d6/1c/z30240094M,Festiwalu-Filmow-Odpowiedzialnych.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do dzisiejszej płnocy można oddać głos w plebiscycie Festiwalu Filmw Odpowiedzialnych "17 Celw". Konkurs obejmuje trzy kategorie, a zagłosować można w każdej z nich: biznes, NGO i instytucje publiczne. W tej ostatniej jednym z kandydatw jest film "Gdańsk Miastem Rwności".


Trwa polowanie na kości Luisa Fernandeza. Piłkarza Lechii czeka wyjątkowy mecz w Pucharze Polski
<img src='https://bi.im-g.pl/im/81/d2/1c/z30220929M,Lechia-Gdansk---GKS-Katowice--Luis-Fernandez-ciesz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kapitan Lechii Gdańsk Luis Fernandez to jeden z najlepszych, a zdaniem wielu po prostu najlepszy piłkarz I ligi. Rywale nie mają dla Hiszpana litości, niemal w każdym spotkaniu polując na jego kości. Jak będzie w czwartek, kiedy w meczu Pucharu Polski zmierzy się z niedawnymi kolegami z Wisły Krakw?


Miliony na kościelne zabytki z rządowego programu. Trjmiasto nie zobaczy ani złotwki
<img src='https://bi.im-g.pl/im/38/a6/1c/z30040120M,Twierdza-Wisloujscie-w-Gdansku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gdańsk, Gdynia oraz Sopot nie dostaną ani złotwki z Rządowego Programu Odbudowy Zabytkw. Największe dofinansowanie otrzymały obiekty kościelne i zespł szkolno-przedszkolny w gminie Choczewo, w ktrej rząd chce wybudować elektrownię jądrową.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'