informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Niewiarygodne emocje w derbach Trjmiasta. Lechia Gdańsk zwycięzcą I Ligi!
W derbowym hicie Fortuna I Ligi Lechia Gdańsk odprawiła z kwitkiem Arkę Gdynia, wygrywając 2:1. Biało-zieloni zapewnili sobie tym samym tytuł mistrza rozgrywek. Na trybunach Polsat Plus Areny zjawiło się ponad 36 tys. kibicw, ktrzy wraz z piłkarzami obu ekip stworzyli fenomenalne widowisko - zarwno na boisku, jak i poza nim.Tego na pewno nie wiecie. Gdańska dewiza
Każdy z nas zna tę gdańską dewizę, ale czy potrafimy ją prawidłowo wypowiedzieć? Nec temere nec timide - nie wydaje się trudne, ale jest tu pewien haczyk: akcent.Złoty spadochron dla radnego PiS, absolwenta Collegium Humanum. Zarobił 283 tys. zł przez 43 dni zatrudnienia
Gdański radny PiS Kazimierz Koralewski stracił posadę wiceprezesa portu w Gdyni. W oświadczeniu majątkowym wykazał, że w tym roku otrzymał 283,5 tys. zł. W porcie pracował do 12 lutego.Takich derbw Trjmiasta jeszcze nie było. W Gdańsku padnie rekord frekwencji
To będą ze wszech miar wyjątkowe derby Trjmiasta. W meczu na szczycie I ligi Lechia podejmie Arkę, a pojedynek ten po raz pierwszy od niemal ośmiu lat obejrzą kibice obu drużyn. Wiadomo już także, że padnie rekord frekwencji na drugim poziomie rozgrywkowym w Polsce. Czy biało-zieloni zrewanżują się gdynianom za jesienną porażkę?


Nowy punkt widokowy na mapie Gdańska. "Już zachwyca"
Nowy punkt widokowy znajdziemy między ulicami Kolonia Zręby i Karola Kurpińskiego na Suchaninie. Oficjalne otwarcie - najprawdopodobniej w czerwcu.


W niedzielę w Gdyni wybory do siedmiu rad dzielnic. W pozostałych 14 zabrakło kandydatw
Tak małego zainteresowania społeczną pracą w radach dzielnic jeszcze w Gdyni nie było.


Rzecznik Budimexu: "Nie ma piękniejszego widoku, niż widok uregulowanej rzeki". Ekspert WWF Polska: "Myślałem, że to mem"
Wpis rzecznika "firmy lejącej beton" wywołał emocje w mediach społecznościowych. Nadziwić mu się nie mogą naukowcy i eksperci.


Ćwiczenia wojskowe Sarex-24 na Bałtyku. Wojsko poszuka samolotu, ktry zniknął z radarw
Na wodach Bałtyku i Zatoki Gdańskiej odbędą się ćwiczenia taktyczno-specjalne Sarex-24. Zadaniem dla żołnierzy będzie odnalezienie wraku samolotu, uratowanie załogi i zniwelowanie zanieczyszczenia wd paliwem.


Pożar w Borach Tucholskich. Jest apel do turystw o niewchodzenie na szlaki parku
W piątek (17.05) na terenie parku wybuchł pożar. Z powodu dużego wiatru pożar się rozprzestrzenia, występuje duże zadymienie. Administracja Parku Narodowy "Bory Tucholskie" apeluje o powstrzymanie się od spacerw.


Agroportw szybko w Polsce nie będzie. Unieważniono przetarg na terminal zbożowy
Zarząd Morskiego Portu Gdańsk unieważnił rozpisany w styczniu przetarg na dzierżawę terenu pod budowę terminalu agro. W marcu podobne postępowanie odwołano w Gdyni.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'