informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Zamieszkała z dwuletnią crką w namiocie. Sąd nie zgodził się na areszt
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e7/d1/1b/z29168103M,Gdansk--Mieszkala-z-2-letnia-coreczka-w-namiocie--.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sąd nie zgodził się na areszt dla 24-latki, ktra mieszkała w namiocie z dwuletnią crką. Urzędnicy zaoferowali pomoc kobiecie.Tragiczny wypadek w powiecie sztumskim. Nie żyje dwjka nastolatkw
<img src='https://bi.im-g.pl/im/45/85/1a/z27810373M,policja--zdjecie-ilustracyjne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dwoje młodych ludzi zginęło w wypadku w miejscowości Białe Błota pod Dzierzgoniem. Opel, ktrym jechali, najpierw uderzył w drzewo, następnie stanął w płomieniach.Rezerwacje last minute i szalejąca drożyzna w hotelach na święta
<img src='https://bi.im-g.pl/im/26/91/19/z26812198M,Turysci-w-Trojmiescie-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Goście nie rezerwują już pokoi na rok do przodu, jak to robili w poprzednich latach. Nie wiedzą, co będzie za miesiąc czy nawet za tydzień. Liczą pieniądze - mwi menedżerka hotelu w Sopocie.Rozpoczęła się budowa imponującego wieżowca Akademii Marynarki Wojennej na Oksywiu. Będzie go widać z morza
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b8/cb/18/z25998008M,Wizualizacja-nowego-budynku-wielofunkcyjnego-Akade.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W miejscu starego betonowego boiska na terenie oksywskiego kampusu Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni powstaje wysoki na 50 m gmach, ktry pomieści sale wykładowe, stołwkę i pokoje dla studentw. Inwestycja pochłonie blisko 115 mln zł.


Bez niego Sopot wyglądałby inaczej. Miasto chce postawić pomnik swojemu architektowi
<img src='https://bi.im-g.pl/im/04/9f/10/z17429252M,Urzad-Miasta-Sopot.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Przed Urzędem Miejskim w Sopocie ma stanąć pomnik Paula Puchmllera, wybitnego architekta, ktry zaprojektował wiele gmachw publicznych i prywatnych rezydencji w uzdrowisku.


Dlaczego Robert Lewandowski nie strzelił karnego z Meksykiem? Naukowczynie z PG wyjaśniają
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d0/d2/1b/z29171920M,Robert-Lewandowski-nie-strzela-karnego-podczas-mec.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Katar 2022. Fizyczki z Politechniki Gdańskiej sprbowały naukowo ocenić, co poszło nie tak podczas strzału Roberta Lewandowskiego z rzutu karnego w meczu z Meksykiem.


Radni PiS chcieli wpuścić KO w maliny, ale wyszedł klops. A to feler westchnął seler
<img src='https://bi.im-g.pl/im/23/83/16/z23606307M,Sesja-rady-miasta-Gdanska.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Politycy PiS, nie mając pomysłu, jak wyjaśnić, dlaczego ich rząd jako pierwszy w historii nie dowozi unijnych środkw, chwytają się ohydnych propagandowych zagrywek, grając na antyniemieckich fobiach.


Bezprecedensowy wyrok gdańskiego sądu w sprawie hałasu z lotniska
<img src='https://bi.im-g.pl/im/8a/e9/19/z27171978M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sąd Rejonowy Gdańsk-Płnoc oddalił powdztwo przeciwko lotnisku, ktre kilka lat temu złożył mieszkaniec dzielnicy Kokoszki. Pozew dotyczył tzw. klimatu akustycznego i może mieć duży wpływ na przyszłe orzecznictwo w tego typu sprawach.


W sobotę odbędzie się Świąteczna Zbirka Żywności. Gdzie i jak pomc na Pomorzu?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/66/a9/19/z26910310M,Bank-Zywnosci-rozpoczal-swiateczna-zbiorke.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Podobnie jak w zeszłym roku, Świąteczną Zbirkę Żywności będzie można wesprzeć na dwa sposoby.


W gdyńskich izolatoriach za ponad milion złotych zamieszkali uchodźcy z Ukrainy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d6/87/1b/z28865750M,Budowa-dwoch-izolatoriow-przy-ul--plk--Dabka-w-Gdy.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do gdyńskich izolatoriw wybudowanych na postawie tzw. ustawy covidowej mieli trafiać mieszkańcy na kwarantannę. Od kilku miesięcy dwa budynki stały puste, teraz są domem dla sześciu rodzin z Ukrainy.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'