informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Zaskakujący spadek nowych zakażeń w Polsce? Ministerstwo informuje o 10 tys. w całym kraju
<img src='https://bi.im-g.pl/im/34/4f/19/z26541620M,Koronawirus--zdjecie-ilustracyjne-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ministerstwo Zdrowia we wtorek, 24 listopada, poinformowało o 10 139 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. To zdecydowanie najniższy dobowy przyrost od wielu tygodni. Czy epidemia w Polsce wyhamowuje? Specjaliści są w tej kwestii bardzo ostrożni.Kawiarnia filmowa W Starym Kadrze pomaga medykom
<img src='https://bi.im-g.pl/im/10/4f/19/z26539024M,Kawiarnia-filmowa-W-Starym-Kadrze-dowozi-kawe-i-ci.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sami są w trudnej sytuacji i walczą o przetrwanie. Ale nie zapomnieli o tych walczących na pierwszej linii frontu. Kawiarnia W Starym Kadrze zbiera środki na pomoc medykom.Covidowe osiedle nad morzem. Nadzór budowlany odmawia wstrzymania budowy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d7/4f/19/z26539479M,Budowa--covidowego--osiedla-w-Mechelinkach.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Pucku nie wstrzymał kontrowersyjnej budowy domów w nadmorskich Mechelinkach, o co wnioskowała prokuratura. Osiedle rośnie, część domów jest już zadaszona. Deweloper utrzymuje, że inwestycja ma służyć zwalczaniu pandemii i dlatego powstaje bez pozwolenia na budowę.Ulica Marii Dulębianki zamiast Dmowskiego w Gdańsku? Zieloni chcą wymienić antysemitę na feministkę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3c/4f/19/z26540860M,Przewodniczaca-rady-miasta-Gdanska-Agnieszka-Owcza.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pomorscy działacze partii Zieloni złożyli oficjalny wniosek zmiany nazwy ulicy Romana Dmowskiego na Marii Dulębianki. "Patronem ulicy w Gdańsku nie powinien być nacjonalista, antysemita i człowiek, który prawa kobiet postrzegał jako poważne zagrożenie" - napisali w petycji.


Falowiec w Miniaturze. Premiera wirtualnego spektaklu "Beton" i dyskusja
<img src='https://bi.im-g.pl/im/99/4f/19/z26538393M,-Beton--rez--Michal-Derlatka--Wirtualna-premiera-s.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Słynny budynek na Przymorzu potrafi zakrzywiać czas i umożliwia podróże w przyszłość - przynajmniej w najnowszym spektaklu gdańskiego teatru Miniatura.


Posypywarki w pogotowiu. Służby w Trójmieście zapewniają, że są gotowe na zimę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/8b/4f/19/z26540683M,Sprzet-LIZUD-w-Gdyni--Letnie-i-Zimowe-Utrzymanie-D.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W Gdańsku na uruchomienie czekają 142 pojazdy do zimowego utrzymania dróg. Gdynia, która zrezygnowała z usług zewnętrznych firm odśnieżających, po raz pierwszy wykorzysta niedawno zakupiony własny sprzęt.


Gdańscy radni dzielnic kontra radni KO. "Chcą scentralizować budżety naszych dzielnic"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c0/4f/19/z26539968M,Konferencja-przewodniczacych-zarzadow-rad-dzielnic.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gdańscy radni dzielnicowi sprzeciwiają się powołaniu tzw. konwentów makrodzielnic i apelują do radnych Koalicji Obywatelskiej o wycofanie projektu uchwały z czwartkowej sesji. - Walcząc o decentralizację kraju, jednocześnie proponują centralizację decyzyjności budżetów dzielnic - zarzucają im radni dzielnicowi.


27 zł na godzinę za sprzątanie w szpitalu. "Nie przyjęli mnie, bo nie mam kwalifikacji"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1d/d6/12/z19751709M,W-im-trudniejszej-sytuacji-sa-szpitale--tym-wyzsze.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sprzątaczki w szpitalach pilnie poszukiwane. Stawka? Nawet 27 zł na godzinę. Zgłaszają się m.in. studenci, aktorki, pracownicy naukowi.


Strajk kobiet. Kilkaset osób przeszło przez Gdańsk
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f1/4f/19/z26541297M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>22 października Trybunał Konstytucyjny orzekł: aborcja z powodu ciężkiej wady płodu niezgodna z konstytucją. "Po miesiącu się nie damy!" - pod takim hasłem w poniedziałek odbył się kolejny protest w Gdańsku.


Lechia Gdańsk grała, Piast Gliwice strzelał bramki. Przerwana dobra passa zespołu Piotra Stokowca
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1d/4f/19/z26540829M,Piast-Gliwice---Lechia-Gdansk-2-0--Bartosz-Kopacz-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Lechia Gdańsk przez cały mecz miała sporą przewagę nad Piastem Gliwice, ale gole zdobywali tylko znacznie skuteczniejsi gospodarze, którzy wygrali 2:0.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'