informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' "Nowy" Stary Kadr na Lawendowej [MIEJSCÓWKA]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d2/57/17/z24477394M,Kawiarnia-filmowa-W-Starym-Kadrze-w-Gdansku.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zamiast wzorzystej tapety czerwona i biała cegła na ścianie, do tego dużo książek i gdańska patrycjuszka życzliwie spoglądająca na gości. Kawiarnia filmowa W Starym Kadrze po ośmiu latach zmieniła swoją lokalizację i przeszła lifting.Ceny mieszkań w Gdańsku wciąż rosną. Jest drożej nawet od niektórych stolic w Europie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ef/12/17/z24192239M,Ceny-mieszkan-w-Gdansku-wciaz-rosna--Jest-drozej-n.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Rosnąca atrakcyjność Gdańska na rynku pracy i edukacji sprawia, że popyt na mieszkania nie nadąża tu za podażą. To przekłada się na kolejne podwyżki cen mieszkań, które wynoszą obecnie więcej niż w niektórych europejskich stolicach, m.in. w Budapeszcie czy Rydze.Strażnicy biorą się za kierowców. Koniec z pobłażliwością na Głównym Mieście?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/da/58/17/z24479706M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Mieszkańcy Głównego Miasta od dawna skarżą się na kierowców, którzy nic sobie nie robią z nielegalnego parkowania. Cierpliwość urzędników również się wyczerpała: - Przez wiele lat próbowaliśmy działań edukacyjnych, ale problem eskalował. Zmieniamy metody - zapowiada wiceprezydent Piotr Borawski.Z górki i pod górkę. Odkrywamy tajemnice Mevo, naszego roweru metropolitalnego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e4/58/17/z24478692M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Chwytam za ramę, wykonuję kilka obrotów korbą i... poruszam się po drodze rowerowej tak lekko, jakby wyrosły mi skrzydła. Ale czy rower Mevo podoła jednemu z najbardziej stromych wzniesień w Gdańsku?


"Jezus nie gwałcił". Przeciwnicy pomnika ks. Jankowskiego spotkali się przy cokole
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b1/59/17/z24484529M,Skwer-ks--Henryka-Jankowskiego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Prawo powinno stać po stronie ofiar - mówili protestujący przeciwko pomnikowi prałata. Przynieśli ze sobą wielką pluszową owcę, którą umieścili na cokole, gdzie jeszcze w środę stał pomnik kapelana "Solidarności".


Mierzeja bez przerwy. Przeciwnicy przekopu nie ustają w protestach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/bf/59/17/z24484543M,Protest-przeciwko-przekopowi-Mierzei-Wislanej-pod-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Walka o przyrodę jest naszym obowiązkiem - mówili protestujący przeciwko przekopowi Mierzei Wiślanej pod fontanną Neptuna w Gdańsku. Protest odbył się pod hasłem: "Mierzeja bez przerwy".


Sensacyjna wygrana MH Automatyki w Tychach. Półfinał mocno się przybliżył
<img src='https://bi.im-g.pl/im/76/48/17/z24415350M,Hokeisci-MH-Automatyki-Gdansk-swietnie-spisuja-sie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Zespół MH Automatyki w trzecim meczu ćwierćfinału play-off Polskiej Hokej Ligi pokonał na wyjeździe GKS Tychy 3:1 i w rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzi 2:1.


Być bezradnym jak Arka. Kolejna porażka gdynian, Piast wyraźnie lepszy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ac/50/17/z24446380M,Kapitan-Arki-Gdynia-Adam-Marciniak-podobnie-jak-je.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trzeci mecz w 2019 roku i trzecia porażka. Piłkarze Arki Gdynia nie mieli wiele do powiedzenia w starciu z Piastem Gliwice i na własnym stadionie zasłużenie przegrali 1:2.


Prokuratura stawia zarzuty sprawcom zniszczenia pomnika ks. Jankowskiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3f/58/17/z24479807M,Awantura-o-pomnik-oskarzanego-o-pedofilie-ks--Jank.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trzej mężczyźni z Warszawy, którzy przewrócili w Gdańsku pomnik ks. Jankowskiego i od razu po zdarzeniu wezwali policję, trafili do policyjnego aresztu. W piątek zostali doprowadzeni do prokuratury. Tam postawiono im zarzuty zniszczenia i znieważenia pomnika ks. Jankowskiego.


W niedzielę w Gdyni losowanie mistrzostw świata do lat 20. "Sierotkami" m.in. Bebeto i Fernando Couto
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cc/59/17/z24484044M,Gdynia-Arena.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gdynia Arena będzie w niedzielę gospodarzem losowania turnieju finałowego piłkarskich mistrzostw świata do lat 20, które w dniach 23 maja - 15 czerwca odbędą się w naszym kraju. Los 24 drużyn spoczywa w rękach legend futbolu: Brazylijczyka Bebeto, Portugalczyka Fernando Couto oraz byłego napastnika reprezentacji Polski Andrzeja Juskowiaka. Początek ceremonii o godz. 17.30.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'