informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' "Nie wszędzie jest tak wspaniale". Biedroń w Sopocie o szansach na Brukselę i strajku nauczycieli
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a1/8c/17/z24692641M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Robert Biedroń reklamował w Sopocie kandydatów Wiosny do Europarlmentu. - Pokażemy, że inna polityka jest możliwa - mówił. Sympatycy i przechodnie pytali głównie o strajk nauczycieli.Żaglowce w Gdyni. Holenderski szkuner i francuska barkentyna
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1f/8b/17/z24686879M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Rozpoczął się sezon wizyt żaglowców w gdyńskim porcie. Od soboty przy nabrzeżu Pomorskim cumuje holenderski "Gulden Leeuw". Jego miejsce zajmie jutro francuski trzymasztowiec "Le Marité", który spędzi w Gdyni cały tydzień.Amber Gold. Obrońca Marcina P.: "Domagamy się uniewinnienia"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c2/84/13/z20466370M,33-rozprawa-w-trwajacym-od-marca-br--procesie-Ambe.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Sprawa Amber Gold. Zdaniem adwokata sprawa ma charakter medialny i jest nacisk na to, żeby szybko została sfinalizowana. - To może wiązać się z pewną niedokładnością po stronie prokuratury, ale sąd powinien te wątpliwość rozstrzygnąć. Naszym zdaniem na naszą korzyść, domagamy się uniewinnienia - mówi obrońca Marcina P.Jarosław Bieniuk miał dać 400 tys. zł kobiecie oskarżającej go o zgwałcenie? Tajemnica seksspotkania w sopockim apartamencie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a8/8b/17/z24689320M,-Cassandra--oskarza-bylego-pilkarza-Jaroslawa-Bien.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jarosław Bieniuk, były partner Anny Przybylskiej, twierdzi, że został wrobiony w rzekome zgwałcenie 29-letniej hostessy i modelki erotycznej z Sopotu. Między spotkaniem z byłym piłkarzem a wejściem na szpitalną obdukcję kobieta miała widzieć się ze swoim przyjacielem - "Turkiem", człowiekiem zadłużonym i oskarżonym o pedofilię.


Najważniejszy jest know-how. A ten pochodzi z Gdańska
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c9/7a/17/z24619977M,Aneta-Lipiec-w-pracy--w-glownej-siedzibie-firmy-pr.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- LPP to polskie produkty i polskie marki - podkreśla Marek Piechocki, założyciel odzieżowej spółki z Pomorza. Nie są to puste słowa. Projekty ubrań powstają w pracowniach projektowych w Gdańsku, Warszawie i Krakowie. Od nas pochodzą też technologie, które ułatwiają życie klientom w salonach zlokalizowanych w 23 krajach na trzech kontynentach.


PKN Orlen prowadzi pomiar wiatru na Bałtyku. Gdzie stanie farma wiatrowa?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d9/8a/17/z24683225M,Plawa-z-lidarem-do-pomiaru-wiatru.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Należąca do PKN Orlen spółka Baltic Power bada warunki środowiskowe i wietrzność na Morzu Bałtyckim. Koncern chce zbudować w okolicy morską farmę wiatrową.


Jak Karol Guzikiewicz zdobywał plac "Solidarności". Ujawniamy dokumenty
<img src='https://bi.im-g.pl/im/54/8e/db/z14388820M,Wiceprzewodniczacy-komisji-zakladowej-NSZZ--Solida.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Prześledziliśmy, jak działacz związkowy Karol Guzikiewicz zdobywał prawo do placu "Solidarności" w Gdańsku. Okazało się, że do oddania terenu wojewodzie z PiS wystarczyła lakoniczna argumentacja i niepełne wnioski, które musiały być dwukrotnie uzupełniane.


Na działce przy Polnej nadal nic się nie dzieje. Problemy z budową sopockiej porodówki
<img src='https://bi.im-g.pl/im/77/3e/16/z23326071M,Tak-ma-wygladac-Europejskie-Centrum-Rodziny-ze-szp.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Ponad rok temu spółka Invicta dostała pozwolenie na budowę porodówki w Sopocie. Prace jednak nadal się nie rozpoczęły.


Siedem spektakli z całej Polski powalczy o laury R@portu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e4/10/17/z24184292M,-O-meznym-Pietrku-i-sierotce-Marysi---Teatr-Polski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Polski antysemityzm, trudne relacje polsko-ukraińskie, życie Konopnickiej i Dulębianki oraz małomiasteczkowe tragedie i radości - to tylko niektóre z tematów, które pojawią się w tym roku w spektaklach rywalizujących o nagrody gdyńskiego festiwalu R@port.


Ciało wyłowione z Motławy na gdańskiej Olszynce. Trudno ustalić płeć
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2/10016/z10016672M,Policja.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Informację o zwłokach znalezionych w wodach Motławy policja otrzymała od przechodnia. Tożsamości topielca jeszcze nie ustalono.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'