informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Premier Morawiecki w Starym Sączu o Polskim Ładzie: To ogromne inwestycje
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1c/1e/1a/z27386140M,Mateusz-Morawiecki-w-Starym-Saczu.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- W Polsce chcemy rządzić po polsku. Nie chcemy donosicieli w Brukseli, będziemy rządzić według polskich tradycji, polskiej wiary i po naszemu - mówił podczas spotkania na rynku w Starym Sączu premier Mateusz Morawiecki. Szef Rady Ministrów przyjechał na Sądecczyznę, by spotkać się z mieszkańcami i omówić najważniejsze filary Polskiego Ładu.Na zamek i w las. Kraków uruchamia kolejne autobusowe linie rekreacyjne
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d1/d3/14/z21837777M,Zamek-Tenczyn.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do ruin zamku Tenczyn w Rudnie albo lasów wokół Doliny Eliaszówki w Czernej będzie można dojechać autobusowymi liniami rekreacyjnymi. Kraków uruchomi nowe kursy w ostatnią sobotę lipca.Trzy koncerty na finał 25. Międzynarodowej Letniej Akademii Jazzu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c8/1d/1a/z27385800M,XXV-Miedzynarodowa-Letnia-Akademia-Jazzu-2021.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Dobiega końca 25. Jubileuszowa Międzynarodowa Letnia Akademia Jazzu. Przed krakowską publicznością trzy koncerty najzdolniejszych wokalistów i instrumentalistów.10 żołnierzy elitarnego batalionu z Krakowa podejrzanych o korupcję
<img src='https://bi.im-g.pl/im/27/50/17/z24448551M,Prokuratura-Okregowa.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Żandarmeria Wojskowa zatrzymała na polecenie prokuratury 10 żołnierzy z jednostki w Krakowie. Są podejrzani o wręczanie łapówek.


ZDMK: Most przy ulicy Piastowskiej do gruntowej przebudowy. Nowa organizacja ruchu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/99/10/1a/z27330201M,Krakow--Most-na-ul--Piastowskiej-zostanie-poddany-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Most przy ulicy Piastowskiej w dzielnicy Zwierzyniec trzeba przebudować - ogłosił w czwartek Zarząd Dróg Miasta Krakowa. Rozpoczęty z początkiem czerwca remont nie wystarczy. Most będzie zamknięty do odwołania.


Marsz Równości w Krakowie. Prezydent Majchrowski objął wydarzenie honorowym patronatem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cd/09/19/z26252749M,Marsz-Rownosci-w-Krakowie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Tegoroczny Marsz Równości przejdzie ulicami Krakowa 14 sierpnia. Po raz pierwszy wydarzenie swoim honorowym patronatem objął prezydent Jacek Majchrowski.


Historia napisana spokojem. Kim jest Maria Sajdak z Krakowa, srebrna medalistka olimpijska
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ef/1b/19/z26326511M,Maria-Springwald--obecnie-Sajdak--i-prezydent-Jace.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Gdyby 18 lat temu pewnego dnia nie przyszła do szkoły, nie byłaby dziś srebrną medalistką olimpijską.


5. rocznica Światowych Dni Młodzieży z papieżem Franciszkiem. Koncerty i modlitwa w Brzegach
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c3/19/14/z21076419M,Swiatowe-Dni-Mlodziezy--Czuwanie-w-Brzegach.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pięć lat mija w tym roku od krakowskich Światowych Dni Młodzieży, których gościem był papież Franciszek. Obchody rocznicy w ten weekend na Kampusie Miłosierdzia w Wieliczce-Brzegach.


Inżynieria i gospodarka wodna na Politechnice Krakowskiej. Trzeba się uczyć, co robić z deszczem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ca/1d/1a/z27384010M,prof--Stanislaw-M--Rybicki-oraz-prof--Jadwiga-Krol.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Inżynieria i gospodarka wodna to nowy kierunek na Politechnice Krakowskiej. Ma przyszłość, bo zmiany klimatyczne nie czekają.


Koronawirus: najwięcej nowych zachorowań w Małopolsce
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ed/1b/19/z26327789M,Regionalne-Centrum-Krwiodawstwa-i-Krwiolecznictwa-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>167 nowych przypadków koronawirusa odnotowano w Polsce ostatniej doby. Małopolska nadal prowadzi w smutnym rankingu zachorowań - w województwie zachorowały 24 osoby.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'