informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Radny chce monitoringu na każdej latarni. Ekspertka: Wybita szyba to koszt życia w mieście
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e5/1a/16/z23175397M,Kamera-monitoringu-na-scianie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Rozbite lusterka i porysowane samochody to koszt życia w mieście i trzeba to zaakceptować - mówiła Katarzyna Szymielewicz z fundacji Panoptykon podczas debaty o bezpieczeństwie w Krakowie. Radny Łukasz Wantuch przekonywał z kolei do swojego pomysłu instalacji kamer na każdej latarni w mieście.Muzeum Narodowe zaprasza na spacer wokół rzeźb Henry'ego Moore'a
<img src='https://bi.im-g.pl/im/05/56/17/z24472837M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Twórcą dziur jest Henry Moore" - tak pisał kiedyś Stanisław Jerzy Lec. Teraz wystawa jednego z najsłynniejszych rzeźbiarzy nowoczesnych otworzyła się Muzeum Narodowe w Krakowie.Wisła Kraków ma dużo problemów przed meczem z liderem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/20/59/17/z24483360M,Lechia-Gdansk---Wisla-Krakow--Gdzie-obejrzec-Jakub.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Kadrę mamy wąską. Każdy z moich zawodników jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Lechia jest liderem, ale w tym meczu wszystko może się zdarzyć - ocenia Maciej Stolarczyk, trener Wisły. Krakowianie w sobotę w Gdańsku zagrają o drugie zwycięstwo z rzędu i o powrót do górnej połowy tabeli (godz. 20.30).Demonstracja KOD-u. "Polska dwóch wież - zatrzymać gnicie państwa"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/10/59/17/z24484368M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pod hasłem "Polska dwóch wież - zatrzymać gnicie państwa" około 50 członków Komitetu Obrony Demokracji demonstrowało na Rynku Głównym w Krakowie.


Life Festival Oświęcim. Miasto wycofało dotację, festiwal się nie odbędzie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e9/3f/11/z18087145M,Life-Festival-Oswiecim.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Miasto Oświęcim nie dofinansuje w tym roku odbywającego się od 9 lat Life Festivalu (LFO). Powód? Z finansowania imprezy miał wycofać się sponsor tytularny - należąca do skarbu państwa spółka energetyczna Tauron. "Wydarzenie w roku 2019 w obecnym miejscu i formule organizacyjnej nie odbędzie się" - poinformował Dariusz Maciborek, pomysłodawca i organizator festiwalu.


Tatry. Tragiczny wypadek, w lawinie zginął taternik
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cc/59/17/z24484556M,Tragiczny-wypadek-w-Tatrach--Transport-zwlok-wegie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Tragiczny wypadek w Tatrach Słowackich. Zginął węgierski taternik porwany przez lawinę.


"Jarek? Kochaj Ty Polskę" - baner na krakowskim wiadukcie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/01/59/17/z24483841M,Baner--Jarek--Kochaj-Ty-Polske--.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Jarek? Kochaj Ty Polskę" - baner z takim napisem zawisł na wiadukcie kolejowym koło ul. Składowej.


Piłkarska korupcja w Małopolsce. Sędziowie z zarzutami
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ce/b7/13/z20675022M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trzej sędziowie piłkarscy z Małopolski podejrzani o przyjmowanie łapówek za ustawianie meczów w rozgrywkach organizowanych przez wadowicki podokręg Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Zarzuty postawiono też wręczającym im korzyści majątkowe.


Policja ostrzega - nie daj się nabrać na policjanta
<img src='https://bi.im-g.pl/im/bf/4a/17/z24423103M,Policja.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Małopolska policja wydała komunikat, w którym ostrzega mieszkańców, by nie stali się ofiarami oszustwa na policjanta. Fałszywi funkcjonariusze działali w środę w Nowym Targu


Czy polskie biegi się skończyły? Odpowiada olimpijka Martyna Galewicz
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c7/58/17/z24480967M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Słyszę o zapowiedziach zmian w infrastrukturze, odkąd biegam. I co? Nic nie idzie do przodu. Za to w kobiecej reprezentacji widać postęp techniczny i sportowy. U mężczyzn nadal jest tak jak było, czyli źle - o polskich biegach narciarskich rozmawiamy z Martyną Galewicz, zawodniczką z Zakopanego, olimpijką z Pjongjangu.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'