informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Wygwizdany Luis Fernandez strzelił gola, ale Wisła Krakw wydarła awans do II rundy Pucharu Polski
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0b/d7/1c/z30242827M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Luis Fernandez w Krakowie usłyszał wyzwiska po polsku i hiszpańsku, wykonał dwa rzuty karne, a ostatecznie zszedł z boiska pokonany. Wisła po dogrywce wygrała z Lechią Gdańsk w I rundzie Pucharu Polski.Lewica domaga się referendum ws. organizacji igrzysk olimpijskich w Polsce
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0b/d7/1c/z30241035M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Poseł Maciej Gdula przypomina, że podobna sytuacja miała miejsce w Krakowie w 2014 roku: - Wtedy też bez konsultacji z mieszkańcami podjęto decyzję o staraniach o organizację igrzysk zimowych.Krakw Airport idzie na rekord 9 milionw podrżnych w roku. Właśnie powitano 7-milionowego pasażera
<img src='https://bi.im-g.pl/im/46/a2/1c/z30024774M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na lotnisku w Balicach obsłużono dziś 7- milionowego pasażera w tym roku. Jest szansa, że Krakw Airport jako pierwszy port regionalny w Polsce - obsłuży 9 milionw podrżnych w roku.Bunkier Sztuki w Krakowie. Ostatni moment, by zobaczyć wystawę "Blisko ciała"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/94/d5/1c/z30234260M,Wilhelm-Sasnal---Zycie-codzienne-w-Polsce---z-kole.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kto jeszcze nie widział wystawy "Blisko ciała" w Bunkrze Sztuki, ma jeszcze tylko chwilę, by to nadrobić. Warto - ekspozycja łączy ciało człowieka z poezją Wisławy Szymborskiej. Ostatni weekend września to rwnocześnie czas na rozstanie z wystawą.


Boso na Orlą Perć wszedł Wojciech Sobierajski. Ten sam, ktry wnisł 50-kilogramowy głaz na Rysy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/bb/d7/1c/z30242235M,Wojciech-Sobierajski-boso-na-Orlej-Perci.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie zakończyło się jeszcze wyjaśnianie okoliczności, w jakich Wojciech Sobierajski wnisł 50-kilogramowy głaz na Rysy, a kolekcjoner nieszablonowych rekordw podjął kolejne wyzwanie. Boso przeszedł Orlą Perć.


"Kobiety zmienią Polskę na lepszą". Konferencja kandydatek Koalicji Obywatelskiej
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ef/d6/1c/z30239727M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kobiecy bus rozpoczął swoją trasę po Małopolsce w Krakowie. - Jesteśmy zagrożeni drożyzną, wielką inflacją, nasza edukacja legła w gruzach. To wszystko trzeba odbudować, to wszystko trzeba zmienić. I przywrcić rzeczy najważniejsze w naszym życiu: uczciwość i prawdę - mwiła Małgorzata Kidawa-Błońska.


Tragedia w przedszkolu w Zabierzowie. Nie żyje czteroletni chłopczyk
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a3/55/1c/z29709475M,Ambulans---zdjecie-ilustracyjne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W przedszkolu w Zabierzowie koło Krakowa do studni wpadł 4-letni chłopczyk. Wyłowiono go nieprzytomnego. Reanimacja nie powiodła się.


Poseł Sowa ma przeprosić wojewodę Kmitę za krytykę jego działań ws. zapadlisk w Trzebini. Ale tylko za słowa, że tam nie przyjeżdża
<img src='https://bi.im-g.pl/im/3e/ca/1c/z30189118M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W sądzie okręgowym wojewoda małopolski Łukasz Kmita przegrał, w apelacji wygrał częściowo. Marek Sowa musi przeprosić go za rozpowszechnianie fałszywych informacji, dokładnie za słowa, że Kmita do Trzebini nie przyjeżdża.


UJ zapowiada otwarcie kompleksu sportowego na Ruczaju. Rektor zachęca do pjścia na wybory
<img src='https://bi.im-g.pl/im/44/9e/1a/z27910212M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego rektor UJ mwi o niskich zarobkach na uczelniach i tłumaczy, dlaczego uniwersytet nie wypada lepiej w międzynarodowych rankingach. Zapowiada przy tym nowe inwestycje, m.in. otwarcie jeszcze tej jesieni wyczekiwanego centrum sportowego na Kampusie.


Plejada gwiazd ze świata filmu z wizytą w Krakowie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b5/6e/1c/z29813941M,Skansen-w-Tokarni-29-05-2023--dzien-otwarty-dla-me.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Stanisława Celińska, Paulina Gałązka, Agata Kulesza, Lucyna Malec, Przemysław Bluszcz i inni znani z wielkiego ekranu aktorzy przyjadą jesienią do Krakowa, by krakowska publiczność mogła obejrzeć ich na scenie teatralnej. Biuro Teatralne "Delfini" zaprasza na dwa spektakle: "Grace i Gloria" Toma Zieglera w reżyserii Bogdana Augustyniaka oraz "To wiem na pewno" Andrew Bovella w reżyserii Iwony Kempy.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'