informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Rekrutacja do szkół średnich. Uczniowie składają odwołania
<img src='https://bi.im-g.pl/im/06/42/f1/z15811078M,I-LO-im--Nowodworskiego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Szkoły średnie w Krakowie zasypane są odwołaniami. Składają je również uczniowie, którym OKE zaniżyła wyniki za egzamin. Jeśli mają tyle samo punktów co ostatni zakwalifikowany kandydat na liście, zostaną przyjęci.Uciążliwe sąsiedztwo w centrum Krakowa. Miał być biurowiec, powstał aparthotel
<img src='https://bi.im-g.pl/im/9a/d7/17/z24999066M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Przy ul. Siemiradzkiego w Krakowie stanął biurowiec. Są biurka, komputery, część socjalna. Przynajmniej tak to wygląda, gdy przychodzi kontrola. Gdy inspektorzy wychodzą, właściciel już niczego nie udaje i omijając prawo, prowadzi aparthotel.Dziś finał wielkiej batalii o cenę parkowania w Strefie Płatnego Parkowania w Krakowie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/88/28/16/z23235208M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Miejscy radni będą dziś dyskutowali nad wzbudzającym kontrowersje projektem uchwały o stawkach opłat za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania. W poniedziałek dosyć nieoczekiwanie prezydent Krakowa obniżył zaproponowane wcześniej przez jego urzędników. Czy obniży to temperaturę dyskusji podczas nadzwyczajnej sesji rady miasta?Polscy siatkarze powitani na lotnisku w Krakowie [ZDJĘCIA]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b7/d7/17/z25000631M,Powitanie-siatkarzy-na-lotnisku-w-Krakowie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Czekała na nich grupka najwytrwalszych fanów. Brązowi medaliści Ligi Narodów dostali na lotnisku w Krakowie oklaski, na które zasłużyli.


#wTrasieDaSię - kampania społeczna przeciwko wakacyjnemu porzucaniu psów
<img src='https://bi.im-g.pl/im/55/d7/17/z25000789M,wTrasieDaSie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Rozpoczęła się akcja przeciwko wakacyjnemu porzucaniu #wTrasieDaSię. Organizatorzy kampanii społecznej, chcą udowodnić, że można spędzić wakacje z psem. Publikują m.in. mapę miejsc, do których można zabrać psa.


Pięć firm walczy o zaprojektowanie i zbudowanie klastra dla start-upów na Zabłociu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/c0/8f/14/z21560256M,Ul--Zablocie-20---22.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pięć firm złożyło oferty w przetargu ogłoszonym przez Zarząd Inwestycji Miejskich na zaprojektowanie i budowę klastra innowacji społeczno-gospodarczych Zabłocie 20.22. Ich propozycje zostaną teraz zweryfikowane i przeanalizowane. W ciągu najbliższych kilku tygodni komisja podejmie decyzję w sprawie rozstrzygnięcia przetargu.


Znalazła się Patrycja Maślanka. Przez dwa dni błąkała się po wsi koło Częstochowy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/24/18/16/z23170084M,Policja.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Trwające od soboty poszukiwania 23-letniej Patrycji Maślanki z Gliwic zakończyły się szczęśliwie. Dziewczynę w poniedziałek odnaleźli częstochowscy policjanci. - Brak słów, by opisać, jak bardzo jesteśmy szczęśliwi. Patrycja jest już z rodzicami, została przewieziona do szpitala. Jest wycieńczona - mówi "Wyborczej" wujek 23-latki, Robert Giza.


Za przejazd autostradą A4 Kraków - Katowice zapłacisz aplikacją zamiast gotówki
<img src='https://bi.im-g.pl/im/78/d7/17/z25000312M,Autopay.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Od wtorku przed podróżującymi autostradą A4 między Katowicami i Krakowem szlabany na placach poboru opłat mogą podnosić się automatycznie, bez konieczności instalowania w pojeździe dodatkowych urządzeń. Stalexport uruchomił właśnie system pozwalający płacić za przejazd przy pomocy aplikacji Autopay, znanej już z autostrady A1.


LGBT. W Tarnowie zawisły tęczowe billboardy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/50/d7/17/z24998992M,Billboard-w-Tarnowie.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>To wyraz niezgody na przyjętą przez radnych powiatowych deklarację "wolności od ideologii LGBT".


Tatry. Pijany turysta zapłacił 180 zł za noc w izbie wytrzeźwień
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a7/bd/17/z24894375M,Ladowisko-TOPR.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W poniedziałek po pijanego turystę z Krakowa, który utknął na Kopie Kondrackiej w Tatrach, wyruszył helikopter TOPR-u. We wtorek po wyjaśnieniach turysta został zwolniony z izby wytrzeźwień. Za nocleg w tzw. tatrzańskim hotelu KPP Zakopane zapłacić musiał 180 zł.


Wiadomosci, Bankowosć i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'