informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Dziennikarka "Wyborczej" z zarzutami po Strajku Kobiet. Rzekomo miała użyć nieprzyzwoitych słów. "To absurd"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ce/50/19/z26542286M,Angelika-Piton-przed-komisariatem-policji-w-Kalwar.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Angelika Pitoń, dziennikarka krakowskiej "Wyborczej" usłyszała dwa zarzuty. Policja oskarża ją o używanie nieprzyzwoitych słów i brak maseczki na proteście w Zakopanem. - Zarzuty są absurdalne - komentuje Pitoń.Gowin zmienia zdanie i otwiera stoki narciarskie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/ab/4e/19/z26535083M,Stacja-Narciarska-Szymoszkowa.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jeszcze w sobotę wicepremier Jarosław Gowin zapowiadał zamknięcie wszystkich stoków narciarskich w Polsce. Dziś zmienił zdanie.Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski zakażony koronawirusem
<img src='https://bi.im-g.pl/im/b1/2d/19/z26402481M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Jacek Majchrowski jest zakażony COVID-19 - dowiedziała się "Wyborcza". "Moje wyniki testu okazały się pozytywne. Uważajcie na siebie" - napisał na Facebooku prezydent Krakowa.Instytut Studiów Strategicznych zaprasza na dyskusję o Nowym Zielonym Ładzie
<img src='https://bi.im-g.pl/im/af/58/18/z25526959M,Elektrownia-Belchatow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Czy nowe podejście Unii Europejskiej do ochrony środowiska zmieni Polskę? Czy będziemy potrafili wykorzystać środki finansowe na ochronę powietrza i transformację energetyki?


Nominacje w SKOZK. Wszyscy nowi ludzie prezydenta Dudy. W Krakowie zawrzało
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a7/7b/18/z25671079M,Prof--Andrzej-Szczerski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Co oznaczają nominacje prezydenta Andrzeja Dudy w Społecznym Komitecie Odnowy Zabytków Krakowa - nowy układ polityczny czy gwarancję dopływu pieniędzy dla komitetu?


Polska w Unii Europejskiej. Biedroń: Kaczyński z Morawieckim są jak Don Kichot i Sancho Pansa
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f0/e2/18/z26092528M,Robert-Biedron.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Kaczyński z Morawieckim są jak Don Kichot i Sancho Pansa, którzy idą w gumofilcach na straceńczą walkę z wiatrakami. Nie wiadomo po co, bo przecież Unia Europejska nie dyskutuje dziś o małżeństwach osób tej samej płci, nie narzuca obowiązku wykonywania aborcji. W debatach nad unijnym budżetem chodzi o to, by Polska miała pieniądze np. na walkę z epidemią czy remonty szpitali. A PiS wmawia nam, że idzie o sodomę i gomorę. Rozmowa z Robertem Biedroniem, eurodeputowanym Lewicy.


Powrót rowerów publicznych do Krakowa. Tym razem elektrycznych
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0f/2b/19/z26394127M,Miejskie-rowery-elektryczne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Rower publiczny Wavelo już do Krakowa nie wróci, ale możemy mieć inny system. A w nim - 3000 "elektryków".


"Jutro w łazience zrobisz mi loda". Rówieśnicy miesiącami maltretowali koleżankę z klasy
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a4/d8/16/z23954596M,Szkolny-korytarz.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Krzysiek chwycił jej głowę od tyłu i przyciągnął w stronę krocza, wykonując ruch symulujący seks oralny. Nauczycielka nie zareagowała. Skończyło się upomnieniem od sądu rodzinnego dla dwóch chłopców. Sąd surowiej potraktował matkę dziewczynki.


Testy przesiewowe w Małopolsce. Jak będą wyglądały? I czy mają sens?
<img src='https://bi.im-g.pl/im/14/3e/19/z26469396M,Koronawirus.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Resort zdrowia - wzorem władz Słowacji - chce wykonać testy przesiewowe u mieszkańców Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Epidemiolodzy i lekarze mają wątpliwości, czy ma to sens.


Na narty w słowackie Tatry? Na razie stacje pozostaną zamknięte
<img src='https://bi.im-g.pl/im/bd/6d/12/z19322557M,Slowacja--Chopok--Rozpoczecie-sezonu-narciarskiego.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nie tylko w Polsce rząd zapowiedział zamknięcie stacji narciarskich. Także na Słowacji na razie koronawirus wygrywa z "białym szaleńtwem".


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'