informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Sport. Maryna Gąsienica Daniel zaliczyła rewelacyjny drugi przejazd i awans o 12 miejsc na początku sezonu slalomu giganta
<img src='https://bi.im-g.pl/im/10/d6/1b/z29189136M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na starcie slalomu giganta w Killington po raz pierwszy w tym sezonie stanęła 28-letnia zakopianka Maryna Gąsienica Daniel. Miniony rok był dla niej bardzo udany, a po dobrych wynikach mierzy jeszcze wyżej. W tym sezonie jej celem jest podium w zawodach Pucharu Świata.Od przyszłego roku nie kupimy nocą alkoholu w Krakowie? Zapraszamy na debatę!
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1e/35/14/z21190174M,Rynek-po-sylwestrze.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>To od opinii krakowian będzie zależeć, czy w przyszłym roku miasto wprowadzi zakaz nocnej sprzedaży alkoholu w sklepach. Dlatego zwolennicy ograniczeń, jak i ich przeciwnicy chcą przekonać jak najwięcej osb do swych racji. Okazją do tego jest nasza debata. Zapraszamy w najbliższy wtorek!Poseł pyta, ilu policjantw ochraniało spotkanie Kaczyńskiego w Wadowicach. Policja: "Adekwatna liczba"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/0f/c9/1b/z29135631M,Manifestacja-w-Wadowicach.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Policja nie chce ujawnić, ilu funkcjonariuszy zaangażowała do ochrony spotkania z Jarosławem kaczyńskim 12 listopada w Wadowicach. "Liczba była adekwatna" - twierdzi małopolski komendant policji.Groźny wypadek w miejscowości Uszew. Ciężarwka zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi. DK75 całkowicie zablokowana
<img src='https://bi.im-g.pl/im/39/bc/1b/z29084985M,Wypadek---zdjecie-ilustracyjne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do wypadku w miejscowości Uszew (gmina Gnojnik, Małopolska) doszło po godz. 12 w niedzielę, 27 listopada. Dwa samochody osobowe zderzyły się z ciężarwką. Dwie osoby poszkodowane są w stanie ciężkim.


Abp Jędraszewski wzywa księży do walki z krytyką Jana Pawła II i ogłasza roczną modlitwę za Polskę
<img src='https://bi.im-g.pl/im/d8/16/1b/z28405464M,Abp-Marek-Jedraszewski-przewodniczyl-w-mszy-sw--w-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Metropolita krakowski wzywa księży i wiernych do walki z krytyką pontyfikatu Jana Pawła II i ogłasza roczną modlitwę za kraj. Jak twierdzi abp Jędraszewski, Zachd wywiera na Polskę naciski "wrogie wobec głęboko wpisanego w tożsamość naszej Ojczyzny chrześcijańskiego systemu wartości".


Krakw. Wojewoda chciał rozebrać pomnik gloryfikujący Armię Czerwoną. Na przeszkodzie stanęła wojna
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e1/c5/1b/z29118945M,Pomnik-Armii-Czerwonej-na-cmentarzu-Rakowickim.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Pomnik Armii Czerwonej na Cmentarzu Rakowickim, ktry wychwala zbrodniczy reżim, jest w opłakanym stanie i zagraża bezpieczeństwu. Nie może być jednak rozebrany z uwagi na toczącą się wojnę w Ukrainie. Sierp i młot też zostają.


Rapowany musical "1989" wkrtce w Teatrze im. Słowackiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a8/ca/1b/z29139368M,Marcin-Czarnik-jako-Jacek-Kuron-i-Magdalena-Osinsk.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Po premierze w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku recenzje są znakomite. Dlatego krakowska publiczność odlicza dni. Rapowany musical "1989" w reżyserii Katarzyny Szyngiery - o upadku komunizmu i codzienności tych, ktrzy trzy dekady temu walczyli o wolność, od 2 grudnia w Teatrze Słowackiego.


Śmiertelny wypadek na ul. Dietla. Mężczyzna czyścił rynny, spadł z kilkunastu metrw
<img src='https://bi.im-g.pl/im/06/d3/1b/z29178886M,Policja--Zdjecie-ilustracyjne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do wypadku doszło przed godziną 14 w sobotę (26 listopada). Podczas czyszczenia rynien w jednej z kamienic na ulicy Dietla w Krakowie 49-letni pracownik spadł z kilkunastu metrw. Zginął na miejscu. Sprawę bada prokuratura.


Świetna zabawa także zimą. Winter Kingdom w Energylandii
<img src='https://bi.im-g.pl/im/68/d5/1b/z29187944M,Zator--26-11-2022--Energylandia--Winter-Kingdom.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Miliony światełek, wiele stref zabawy - tak wygląda zimowa odsłona największego parku rozrywki w Polsce. Przez płtora miesiąca Energylandia zaprasza na Winter Kingdom.


Festiwal Boska Komedia w Krakowie. W programie najlepsze polskie spektakle, m.in. "Śmierć Jana Pawła II"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/1a/ca/1b/z29139482M,Spektakl--Smierc-Jana-Pawla-II--w-Teatrze-Polskim-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Najważniejszy w tej części Polski festiwal teatralny pokaże podczas grudniowej edycji budzący szczeglne emocje w papieskim Krakowie spektakl o biologicznie pokazanej agonii Jana Pawła II. Na co jeszcze warto się wybrać podczas Boskiej Komedii?


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'