informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Oszukiwał na sprzedaży telefonów przez internet. Wyrok? 20 lat bezwzględnego więzienia
<img src='https://bi.im-g.pl/im/f7/25/18/z25318647M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Mateusza L. przez kilka lat wystawiał telefony na sprzedaż, a po zainkasowaniu pieniędzy usuwał ogłoszenia i zrywał kontakt z nabywcami. Choć oszukał 150 osób łącznie na 250 tys. zł, to takiej kary nie mógł się spodziewać.Zakopiańska policja szuka świadków szaleńczej jazdy patostreamera
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2b/52/18/z25503787M,Zakopianska-policja-szuka-swiadkow-szalenczej-jazd.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Policja poszukuje osób, które były narażone na potrącenie przez patostreamera Pajalock latem tego roku w Zakopanem.Sędziowie okleili krakowski sąd plakatami. Protestują przeciwko represjom
<img src='https://bi.im-g.pl/im/57/52/18/z25503575M,Plakaty-z-postulatami-sedziowskich-srodowisk-zawis.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Krakowscy sędziowie powiesili w środę w sądzie platakty z postulatami, w których domagają się, by władza zaprzestała represji wobec nich i przywróciła do orzekania sędziego Pawła Juszczyszyna.Aktywiści protestują przeciwko projektowi zagospodarowania Zakrzówka
<img src='https://bi.im-g.pl/im/12/37/18/z25392658M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W sierpniu 2019 roku na krakowskim Zakrzówku rozpoczęto budowę kąpieliska zgodnie z przyjętym projektem w ramach Budżetu Obywatelskiego. Prace weszły już na kolejny etap, jednak spotkały się z niemałą krytyką ze strony aktywistów.


Cracoviae Merenti dla Muzeum Miasta Krakowa i Krzysztofa Wielgusa
<img src='https://bi.im-g.pl/im/38/52/18/z25503544M,Uroczystosc-wreczenia-medalu-Cracoviae-Merenti--Na.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Podczas uroczystej 31. sesji rady miasta prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski wręczył medale Cracoviae Merenti. Lureatami zostali: dr inż. architekt Krzysztof Wielgus, architekt, uczony i miłośniki fortyfikacji Twierdzy Kraków, oraz Muzeum Miasta Krakowa świętujące 120-lecie istnienia.


Rafał Sonik wraca na Rajd Dakar. "Tęskniłem! Ręce mi drżą na samą myśl"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2b/52/18/z25501995M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Byłem na głębokim dnie, ale tym bardziej cieszył mnie powrót do ścigania - opowiada krakowianin Rafał Sonik, kierowca quada, który w najsłynniejszym rajdzie świata wystartuje po rocznej przerwie.


Wolontariusze Szlachetnej Paczki chcieli dać prezent samotnemu mężczyźnie, ale ten bał się otworzyć drzwi
<img src='https://bi.im-g.pl/im/78/22/17/z24259704M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wolontariusze Szlachetnej Paczki z pudłami pełnymi prezentów i opałem na zimę pojawili się w weekend przed domem samotnego mężczyzny. Pukali, stukali, ale bez skutku - nikt im nie otworzył drzwi. Z pomocą przyszli policjanci.


Nobel dla Tokarczuk. Mularczyk o przedstawicielu Akademii: "Nie wykorzystał szansy, by przeprosić za potop szwedzki"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/63/51/18/z25501283M,Arkadiusz-Mularczyk.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Poseł PiS Arkadiusz Mularczyk na Twitterze wyraził swój żal do Pera Wästberga, przedstawiciela Akademii Szwedzkiej, że nie wykorzystał laudacji dla Olgi Tokarczuk, aby przeprosić za potop szwedzki.


Ksiadz Isakowicz-Zaleski o Tymoteuszu Szydle: Znam wielu księży, którzy przeżywali kryzysy, ale nie palili mostów
<img src='https://bi.im-g.pl/im/cd/a6/17/z24799181M,Ks--Tadeusz-Isakowicz-Zaleski.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>"Znam wielu księży, którzy przeżywali kryzysy. Brali urlopy, wyjeżdżali z kraju, pracowali fizycznie, ale nie palili mostów i po latach wracali" - tak ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski skomentował decyzję Tymoteusza Szydły o odejściu ze stanu duchownego.


Tylko w ostatni poniedziałek w Małopolsce policja złapała 45 kierowców pod wpływem alkoholu
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a8/35/18/z25386920M,Policja-sprawdza-trzezwosc-kierowcow.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>W poniedziałek 9 grudnia małopolscy policjanci przeprowadzili działania "Alkohol i narkotyki". Złapali 45 prowadzących pojazd po alkoholu.


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'