informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.' Amp futbol. Polacy w Krakowie dostali lekcję od mistrzów Europy [ZDJĘCIA]
<img src='https://bi.im-g.pl/im/be/cf/19/z27062718M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Reprezentacja Polski w amp futbolu przegrała na stadionie Prądniczanki dwa mecze z Turcją. Był to ważny test przed wrześniowymi mistrzostwami Europy. Kraków będzie ich gospodarzem. Zobacz zdjęcia Jakuba Włodka.Kraków. Abp Józef Górzyński podczas uroczystości na Skałce: "Przydałby się nam nowy Dante, aby postraszyć piekłem"
<img src='https://bi.im-g.pl/im/04/cf/19/z27063812M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na krakowskiej Skałce, jak co roku, odbyły się uroczystości ku czci św. Stanisława, biskupa i męczennika. Wzięły w nich udział setki wiernych, ale tradycyjnej procesji nie było. "Przydałby się nam nowy Dante, aby postraszyć piekłem wszystkich współczesnych leniwych" - mówił w homilii abp Józef Górzyński.Kraków. Młoda kobieta zginęła potrącona przez pociąg
<img src='https://bi.im-g.pl/im/77/b4/19/z26952311M,Tory-kolejowe.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Na odcinku Kraków Płaszów - Kraków Zabłocie wstrzymano ruch. Pociągi jadą okrężną drogąKsiądz na religii uczył, że homoseksualizm to choroba. Jest reakcja diecezji i zawiadomienie do prokuratury
<img src='https://bi.im-g.pl/im/bc/ce/19/z27060412M,Ksiadz-z-Limanowej-na-e-lekcji-religii-uczyl--ze-h.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>- Katecheta został pouczony, że powinien z większą uwagą przygotowywać pomoce dydaktyczne na lekcje religii, zwłaszcza w tak ważnych tematach jak te podjęte w ocenianej prezentacji - przekazał "Wyborczej" ks. Ryszard Nowak, rzecznik prasowy diecezji tarnowskiej. Chodzi o księdza, który maturzystom przekazywał, że homoseksualizm to choroba, którą leczyć można m.in. elektrowstrząsami.


Koronawirus: 314 nowych zakażeń w Małopolsce. W kraju - 3852
<img src='https://bi.im-g.pl/im/e0/c7/19/z27030752M,Koronawirus-w-Polsce--zdjecie-ilustracyjne-.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Resort zdrowia podał najnowsze informacje o zakażeniach koronawirusem. W ciągu ostatniej doby przybyły 3852 przypadki w całym kraju. W Małopolsce - 314


Bijatyka po meczu lokalnej ligi koło Trzebini. Kibice zaatakowali piłkarza, padły strzały. Są zatrzymania
<img src='https://bi.im-g.pl/im/a1/cd/19/z27057825M,Policja---zdjecie-ilustracyjne.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Do bijatyki doszło po sobotnim meczu w Myślachowicach między miejscowym UKS Błyskawica a Startem Kamień. Jeden z kibiców miał nawet wyciągnąć przedmiot przypominający broń. Policja zatrzymała dwie osoby.


Kraków Culture - krakowska kultura w pigułce
<img src='https://bi.im-g.pl/im/5f/82/19/z26747999M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Nikt nie ma wątpliwości, że Kraków kulturą stoi, nawet w pandemii. Tutaj, na żywo albo w sieci za pośrednictwem platformy Play Kraków, odbywają się festiwale, koncerty, spektakle teatralne, pokazy tańca czy wernisaże. Miasto wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym chcą szczególnie wesprzeć kulturę w trudnym czasie i ogłaszają nową politykę Kraków Culture.


Wymowne sceny przy Reymonta. Beznadziejna gra Wisły, ale też szczególny gol Jakuba Błaszczykowskiego
<img src='https://bi.im-g.pl/im/57/cf/19/z27063127M.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Wisła przegrała z Lechem. Poznaniacy grali w piłkę, a krakowianie tylko się przyglądali. Na koniec jednak Jakub Błaszczykowski wrzucił duży kamień do ogródka trenera Petera Hyballi.


Szczelina w obronie Cracovii. Remis z Lechią Gdańsk
<img src='https://bi.im-g.pl/im/95/cf/19/z27062933M,Lechia-Gdansk---Cracovia-1-1.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Cracovia straciła pierwszego gola od 430 minut. Dlatego zremisowała w Gdańsku z Lechią.


"Natura przyszłości" - 13. Festiwal Conrada ogłoszony
<img src='https://bi.im-g.pl/im/2c/ce/19/z27060780M,Festiwal-Conrada.jpg' align='left' hspace='4' vspace='2'>Utytułowana hiszpańskojęzyczna pisarka Valeria Luiselli i jeden z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy George Saunders - to pierwsi goście Festiwalu Conrada. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji będzie "Natura przyszłości".


Wiadomosci, Bankowosę i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka samoaktualizacja RSS. '-'.'