informacje finansowe

 

Krakow
Twoja wyszukiwarka


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.' Osuwisko w Kasinie Wielkiej na drodze krajowej 28. Rozpoczął się drugi etap prac naprawczych, wiercą i palują
Po zimowej przerwie rozpoczął się drugi etap prac na osuwisku w Kasinie Wielkiej, na drodze krajowej nr 28. Obecnie trwają prace przy osadzaniu 96 pali na głębokość 20 m. Mają one ustabilizować teren.Spr o prosektorium. Czy nowe studia medyczne w Krakowie będą mogły ruszyć?
Uniwersytet im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie przygotowuje się do uruchomienia studiw medycznych. Prorektor Collegium Medicum UJ wydał w tej sprawie oświadczenie.Jeśli nie Barbara Nowak, to kto? Wiemy z kim chce rządzić Krakowem Łukasz Gibała. A z kim Aleksander Miszalski
Prof. Stanisław Mazur ma być I zastępcą prezydenta Krakowa, jeśli wygra Aleksander Miszalski. Kto zagrałby pierwsze skrzypce u Łukasza Gibały? Kandydat stanowczo zdementował popularne w Krakowie pogłoski o Barbarze Nowak w roli wiceprezydentki miasta. Woli postawić na wiceprezesa globalnej korporacji.Były kandydat zawiadamia prokuraturę. Chodzi o pieniądze na budowę amfiteatru w Krynicy, a w tle wybory na burmistrza
W przestępstwo może być zamieszanych kilku pracownikw Urzędu Gminy - uważa były kandydat na burmistrza Krynicy. Ubiegający się o reelekcję obecny burmistrz twierdzi, że nie ma sobie nic do zarzucenia, a cała afera została rozkręcona na potrzeby polityczne.


NIK kontroluje matecznik Obajtka. Pod lupą gmina zarządzana przez byłego posła PiS
Najwyższa Izba Kontroli sprawdza, ktre fundacje oraz stowarzyszenia dostawały dotacje od gminy Myślenice i czy przydzielano je prawidłowo. Miastem rządzi Jarosław Szlachetka, były poseł PiS i bliski wspłpracownik Daniela Obajtka.


Łaźnia Nowa zrobiła spektakl o Jerzym Urbanie. Adam Ferency: "Straszą mnie, że przyklei się do mnie jego gęba"
Cięty język, kpina z cenzury, manipulacja faktami, lekceważący stosunek do polskich świętości. Jerzy Urban był jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci w polskiej polityce i mediach. Bartosz Szydłowski zrobi o nim spektakl. Premiera sztuki "Urban. Idę po was..." 19-21 kwietnia w Teatrze Łaźnia Nowa.


Uwaga na żmije! Pojawiły się nie tylko na Podhalu, ale i w Tatrach
Niedawna cieplejsza aura spowodowała, że w miejscach nasłonecznionych pojawiły się żmije. Jedną z nich zauważył przy drodze do Morskiego Oka leśniczy Tatrzańskiego Parku Narodowego, Grzegorz Bryniarski.


Smutny Krzysztof Materna: "Chciałbym głosować, ale nie mogę". Dezinformacja w spocie kandydata na prezydenta Krakowa
Aleksander Miszalski, kandydat na prezydenta Krakowa z ramienia Platformy Obywatelskiej, w najnowszym spocie sugeruje, że w niedzielę zagłosować mogą tylko osoby zameldowane w mieście. A to nieprawda.


Walka Gibały i Miszalskiego jak zapasy w błocie. W tle deweloperzy i pieniądze
Przed II turą wyborw w Krakowie na ulicach hejt leje się z plakatw. Aleksander Miszalski został zaatakowany przez komitet Łukasza Gibały, w ktrego wcześniej "uderzył" jeden z deweloperw. Ktre z oskarżeń są prawdziwe?


Facebook usunął 21 postw Muzeum Auschwitz. Teraz przeprasza, ale jedno ze zdjęć nie wrciło
"Pragniemy wyrazić nasze głębokie zaniepokojenie w związku z ostatnią akcją Facebook jednoczesnego oflagowania 21 postw, opublikowanych przez Muzeum Auschwitz" - napisali 12 kwietnia przedstawiciele muzeum. Meta przywrciła wpisy dopiero po interwencji.


Wiadomosci, Bankowość i finanse, Komputery i internet, Motoryzacja, Film, Rozrywka. '-'.'